What's happening?

Ostatni pojedynek - CAŁY FILM ONLINE HD

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

ONLINE HD 474 Wyświetleń Report Error

  • Zwiastun filmuyoutube.com
Ostatni pojedynek

Ostatni pojedynek - CAŁY FILM ONLINE HD

Prawdziwa historia kobiety, która przeciwstawiła się narodowi i zapisała się na kartach historii.Oct. 13, 2021United Kingdom153 Min.R
Twoja ocena: 0
8 1 głos

Ostatni pojedynek na ekranach w hd

Matt Damon i Ben Affleck współpracowali przy tworzeniu scenariusza do „Ostatniej walki” z Nicole Holofcener, reżyserką i scenarzystką filmu. Po trzech głównych rozdziałach (obraz rozpoczyna się wprowadzeniem do tytułowego pojedynku, a kończy sceną walki i jej konkluzją) następują prolog i epilog. Zgodnie z ustaleniami trzech głównych bohaterów, każda z tych trzech postaci ma swoją subiektywną prawdę. Wszyscy aktorzy występujący w tym filmie pochodzą z regionu francusko-kanadyjskiego, w tym Jean de Carrouges (Damon), Jacques Le Gris (Adam Driver) i Marguerite de Carrouges (Jodie Comer). Kilka incydentów powtarza się więc, ale za każdym razem różni się od poprzedniego ze względu na bohaterów i ich odmienne perspektywy. Jak postrzegano sprawę, co doprowadziło do walki na śmierć i życie przed monarchą na oczach króla.

To dzięki ich udziałowi w kilku walkach Jean de Carrouges i Jacques le Gris (Matt Damon i Adam Driver) awansowali przez szeregi od giermka do sir rycerza. Można by ich uznać za kumpli, gdyby nie to, że tak często się nie zgadzają. Prostoduszny de Carrouges polegał na swojej sile i korzystnym małżeństwie, podczas gdy bystry i oczytany le Gris był bardziej na luzie, mieszając, jak nie zarabiać pieniędzy, ale jak je zarobić, a nie jak je generować. Bogata córka zdrajcy, Marguerite (Jodie Comer), wyszła za mąż za tego pierwszego, podczas gdy znamienity Francuz, Pierre d’Alencon, poślubił tego drugiego.

Kiedy interesy obu stron zaczęły się ścierać, na niekorzyść de Carrouges’a, mogliby żyć długo i szczęśliwie, gdyby nie to. W rzeczywistości byliby w stanie powstrzymać zniewagi i upokorzenia ze strony mężczyzny, gdyby nie rzekomy gwałt, jakiego le Gris dopuścił się na Marguerite. Z uwagi na fakt, że istnieją przeciwstawne opinie na ten temat, pojedynek na śmierć i życie pomiędzy dwoma byłymi kolegami z pola walki rozstrzygnie o prawdzie.

Gdzie oglądać cały film Ostatni pojedynek online?

Film, nakręcony na podstawie powieści Erica Jagera o tym samym tytule, której akcja rozgrywa się we Francji w drugiej połowie XIV wieku, jest adaptacją na potrzeby ekranu. Marguerite , żona Jeana de Carrouges odgrywa ważną rolę w fabule po ich ślubie. Jacques Le Gris niegdyś jego najlepszy przyjaciel, a obecnie antagonista, jest oczarowany atrakcyjnością kobiety. Tragiczne wydarzenia mają miejsce, gdy Carrouges wyjeżdża służyć w kolejnej bitwie. Po ich spotkaniu Marguerite twierdzi, że Le Gris włamał się do jej domu i napastował ją seksualnie. Carrouges musi wyzwać swojego dawnego przyjaciela na pojedynek na śmierć i życie, aby chronić reputację żony i przywrócić sobie honor.

Według de Carrougesa, Le Gris jest tym bardziej znienawidzony, im bardziej pnie się po szczeblach kariery. Kiedy to robi, usprawiedliwia to na swój sposób. Z tego powodu D’Alencon wciąż mianuje swojego przyjaciela na coraz wyższe stanowiska. Le Gris w końcu dociera do żony de Carrougesa. Walka między dwoma mężczyznami zostaje zarządzona przez króla po tym, jak de Carrouges wyznaje mu, że Marguerite (Jodie Comer) poinformowała męża, że została zgwałcona przez jego przyjaciela. Alexandra Lawther wciela się w rolę Karola VI jako przedwcześnie dojrzewającego nastolatka, który pragnie doświadczyć porywającej produkcji. Jean de Carrouges spotyka się z Jacques’em Le Gris, który, chcąc chronić reputację swoją i Marguerity, przekonuje, że jest niewinny stawianych mu zarzutów. Kto w tej sytuacji ma rację? Ostatecznego wyboru dokona Bóg. W rezultacie zwycięzca będzie mógł zachować szacunek dla samego siebie. Przegranemu zostanie odebrane to, co mu jeszcze pozostało. Jeśli Jean de Carrouges zostanie stracony, Marguerite również zostanie spalona na stosie za krzywoprzysięstwo, ponieważ skłamała w sprawie śmierci męża. Kobieta jednak, mimo woli, do końca swoich dni utrzymuje, że została zgwałcona.

Ekranizacja na podstawie powieści Erica Jagera

Ridley Scott tym filmem dokonuje znaczącego powrotu do swoich korzeni jako twórca filmów pełnometrażowych. „Pojedynek”, który miał swoją premierę na festiwalu w Cannes w 1977 roku i zdobył nagrodę za najlepszy debiut, był pierwszym pełnometrażowym filmem reżysera, zanim zabrał nas w mroźne głębiny kosmosu w „Obcym” i futurystyczne Los Angeles oblane neonami w „Blade Runnerze”. Autor „Legendy” powraca do Francji po ponad czterech dekadach licznych sukcesów filmowych, by zapewnić widzom kolejną waleczną batalię przed francuską publicznością…

Ostatni pojedynek
Ostatni pojedynek
Ostatni pojedynek
Ostatni pojedynek
Ostatni pojedynek
Ostatni pojedynek
Ostatni pojedynek
Ostatni pojedynek
Ostatni pojedynek
Ostatni pojedynek
Tytuł oryginalny The Last Duel
Ocena widzów: 7.4 83,936 głosów
Cda | Zalukaj 7.6 1,403 głosów

Reżyser

Ridley Scott
Reżyser

Obsada

Matt Damon isSir Jean de Carrouges
Sir Jean de Carrouges
Adam Driver isJacques Le Gris
Jacques Le Gris
Jodie Comer isMarguerite de Carrouges
Marguerite de Carrouges
Harriet Walter isNicole de Carrouges
Nicole de Carrouges
Ben Affleck isPierre d'Alençon
Pierre d'Alençon
Alex Lawther isKing Charles VI
King Charles VI
Nathaniel Parker isSir Robert de Thibouville
Sir Robert de Thibouville
Adam Nagaitis isAdam Louvel
Adam Louvel
Udostępnienia0