What's happening?

Pogromcy duchów: Dziedzictwo - ZALUKAJ ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Pogromcy duchów: Dziedzictwo Zalukaj Online

Pogromcy duchów: Dziedzictwo - ZALUKAJ ONLINE

Nov. 11, 2021Canada124 Min.PG-13
Udostępnienia2
Twoja ocena: 0
5 1 głos

Gdzie oglądać cały film Pogromcy duchów: Dziedzictwo online?

Pogromcy duchów Dziedzictwo jest kontynuowane w kultowych filmach tamtych czasów, to są lata 80. W nowej wersji rodzina odziedziczyła po dziadku słynnego Egona Spenglera. Gdy podejrzane przedmioty wkraczają na teren, bohaterowie muszą interweniować, aby uratować świat przed zjawiskami nadprzyrodzonymi.

Pierwsze recenzje filmu zebrano na stronie. Do tej pory 67% produkcji jest pozytywnych i średnia filmu to 7/10. Sztuki nie brakuje, ale było warto. Jako kontynuacja Ghostbusters Legacy rozpoczyna nową erę franczyzy, a Dziedzictwo rozpoczyna nową erę biznesu. Chociaż nie ma wielu długoterminowych szczegółów, młode postacie z pewnością pochodzą od wnuków Wolfharda, a także Grace, Trevora i Phoebe, oryginalnej łowczyni duchów Spenglera.

Ghostbusters z 2021 roku

Innym spojrzeniem na życie po śmierci jest 12-miesięczna kreskówka z Nowego Jorku. Starszy Rytman i jego syn Jason stali emocjonalnie na scenie oglądając film. „Byłem zmuszony nakręcić film o ojcu i córce” – powiedział Jason widzom. Tymczasem jej ojciec podzielił się wspomnieniami z remake’u pierwszego filmu, Ghost Hunter, w 1984 roku, w którym pakiety protonów nie wydawały się niekompletne.
Oprócz promowania Ghost Hunters: Dziedzictwo gorąco polecam obejrzenie kolejnego całego filmu.

Pierwsze recenzje wyglądają pozytywnie. Niemal każdy recenzent pisze, że to lepszy obraz niż w 2016 roku. Niektóre płyty krytykowały Dziedzictwo za oferowanie fanom zbyt wielu usług i za mało nowych i interesujących materiałów narracyjnych. Z nowości filmowych polecane jest również cały film Dom Gucci.

Ghostbusters: Afterlife to jeden z największych hitów dekady i najlepsza komedia akcji w Ameryce. W 1989 roku zagrali Bill Murray, Ernie Hudson, Dan Euroid, Annie Pot, Sigurnia Vivera, Harold Ray i Rico Moranis. Niektóre z tych aktorek wystąpiły również w 2016 roku, ale niezadowolenie publiczności sprawiło, że było to duże nieporozumienie. Ludzie stali się nie kontekstowymi obrazami w całkowicie przypadkowym obrazie. Cała biografia wpadła w niezrozumiałą pułapkę piramidy.

Szykuje się niezły hit

Pogromcy duchów to jeden z największych hitów dekady i najlepsza komedia akcji w Ameryce. To opowieść o brutalnej grupie ludzi zmagającej się z paranormalnymi sytuacjami, które rujnują historię Nowego Jorku poprzez nowatorskie idee historyczne, dobre dialogi i co najważniejsze, dobrze dobrane zespoły. W 2016 roku niektórzy z tych aktorów pojawili się również w kobiecych adaptacjach, co bardzo rozczarowało publiczność, gdy ich zupełnie przypadkowe zdjęcia zastąpiły oryginał. Cała biografia wpadła w niezrozumiałą pułapkę piramidy. Dziedzictwo to nowa wersja Ghost Hunters dla młodszej publiczności, ale show mogą oglądać także dorośli. To rodzaj ciągłości i nowy początek.

Historia wygląda zupełnie inaczej z każdej strony kultury horrorów, ale wygląda jak sequel – w środku znajdziesz kultowy pojazd w stodole, który przywróci ducha i kolejne morderstwo. Mam po cichu nadzieję, że dawni bohaterowie powrócą do wcześniejszych wersji – był to świetny prezent dla miłośników obu oryginalnych scen. Ten nowy odcinek opowiada historię Trevora i Phoebe, Finna Wolfharda i McGrein Grace, a także ujawnia ich rodzinne historie i walki z duchami włóczącymi się po mieście.

 

Pogromcy duchów: Dziedzictwo
Pogromcy duchów: Dziedzictwo
Pogromcy duchów: Dziedzictwo
Pogromcy duchów: Dziedzictwo
Pogromcy duchów: Dziedzictwo
Pogromcy duchów: Dziedzictwo
Pogromcy duchów: Dziedzictwo
Pogromcy duchów: Dziedzictwo
Pogromcy duchów: Dziedzictwo
Pogromcy duchów: Dziedzictwo
Tytuł oryginalny Ghostbusters: Afterlife
Ocena widzów: 7.8 646 głosów
Cda | Zalukaj 8.1 19 głosów
27 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.