What's happening?

Polaroid - CAŁY FILM ONLINE HD

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Polaroid

Polaroid - CAŁY FILM ONLINE HD

Jan. 10, 2019Canada88 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
6 1 głos

Gdzie oglądać cały film Polaroid online?

W tym przypadku struktura fabuły jest prosta. Kiedy oldschoolowy przedmiot wpada w ręce niepozornej nastolatki, jest ona zaskoczona. Ponieważ na starożytny aparat i hipsterski cel bycia fotografem został rzucony urok, dziewczyna zaczyna mieć skłonności mordercze. Mieszkańcy dzielnicy giną w nieprzewidywalnie szybkim tempie, jak twierdzą władze. Oczywiście trzeba powstrzymać straszliwy ciąg, zrozumieć tajemnicę z przeszłości i zmierzyć się z pokręconym wcieleniem bezwzględnej klątwy, a wszystko to w ciemnym pokoju z migoczącymi żarówkami. I to wszystko. Polaroid to powtarzający się motyw, który nie jest oryginalny.

Polaroidowy film w rękach Norwega Larsa Klevberga wygląda jak zdjęcie kwiatu wykonane przez utalentowanego fotografa. Być może jest to szczególnie piękne zdjęcie kwiatu, ale istnieje niezliczona ilość innych zdjęć kwiatów wykonanych przez innych fotografów, które są równie wspaniałe. W zdecydowanej większości przypadków stanowi to znaczną poprawę. Polaroid wejdzie na ekrany kin 28 czerwca.

Polaroid to dobry ale niedoskonały film

Mimo to Polaroid nie jest do końca porażką, gdyż niski budżet i pośpiech, w jakim został zrealizowany, przekreśliły wszelkie szanse na stworzenie udanego horroru. Film był kręcony w pośpiechu, w ramach przygotowań do premiery w 2017 roku, która była często przekładana. Kontrowersje związane z Harveyem Weinsteinem wybuchły tuż przed tym, jak obraz miał mieć premierę podczas świątecznego weekendu w Święto Dziękczynienia. Polaroid istnieje już od dłuższego czasu. Lars Klevberg wyreżyserował oba najnowsze horrory, Polaroid i Doll, co jest godnym uwagi osiągnięciem. Wokół ponownego pojawienia się Chucky’ego zrobiło się głośno, a zabawka stała się tematem długiej i zasłużonej serii filmów. Jednak opowieść Klevberga o potworze z kamerą, będąca oryginalnym dziełem, które wywodzi się z innego krótkometrażowego filmu reżysera, to zupełnie inny scenariusz.

Aby utrzymać widzów w napięciu, Polaroid w dużej mierze sięga po znane z horrorów klisze i szokujące taktyki, które pozwalają im snuć domysły. W efekcie mamy nawiedzony obiekt, żądnego zemsty mordercę-ducha, nawiedzoną opowieść z przeszłości oraz grupę psotnych dzieciaków. Bohaterowie potrzebują czasu, aby pogodzić się z możliwością, że zwykły pstryk może być przyczyną wszelkiego zła, ale w końcu akceptują tę możliwość. Zaczynają pojmować powagę wydarzeń, które miały miejsce w ciągu ostatnich kilku lat. Aby pokonać upiora, pozostaje im tylko zrobić dobry użytek ze swojej wiedzy i dowiedzieć się, jak go pokonać. Widz natomiast znacznie szybciej niż bohaterowie potrafi dodać do siebie dwa i dwa.

Sprawdź również interesujący i dobry cały film 355 online.

Horror czyli Polaroid w akcji

„Polaroid”, horror wyprodukowany przez firmę producencką The Weinstein Company, to nieinspirowany, pozbawiony formuły horror oparty na krótkometrażowym filmie wyprodukowanym w Norwegii. Po tym, jak New York Times opublikował artykuł szczegółowo opisujący zarzuty kobiet wobec Harveya Weinsteina, planowano, że film wejdzie na ekrany kin w listopadzie tego samego roku.

Bird jest młodym pracownikiem antykwariatu, który pracuje na pół etatu. Pewnego dnia otrzymuje od Tylera, współpracownika, który skrycie się w niej podkochuje, rzadki zabytkowy aparat Polaroid. Tyler szokuje ją tym prezentem. Młoda kobieta jest zachwycona możliwością poznania fotografii i z zapałem rozpoczyna naukę. Gdy tylko udaje jej się sfotografować chłopaka, postanawia wypróbować tę technikę na kilku swoich znajomych. Po śmierci Tylera, Bird znajduje zmieniający się cień na niektórych zdjęciach, które zrobił wcześniej tej nocy. Jak się okazuje, jest ona w poważnym niebezpieczeństwie, ponieważ sfotografowała każdą osobę na świecie. Bird i jej kumple będą musieli zbadać przeszłość aparatu i dowiedzieć się, jak pokonać zło, które w nim mieszka.

Polaroid
Polaroid
Polaroid
Polaroid
Polaroid
Polaroid
Polaroid
Polaroid
Polaroid
Tytuł oryginalny Polaroid
Ocena widzów: 5.1 13,461 głosów
Cda | Zalukaj 5.9 737 głosów

Reżyser

Obsada

Kathryn Prescott isBird Fitcher
Bird Fitcher
Tyler Young isConnor Bell
Connor Bell
Samantha Logan isKasey Walters
Kasey Walters
Keenan Tracey isDevin Lane
Devin Lane
Priscilla Quintana isMina Rodriguez
Mina Rodriguez
Javier Botet isThe Entity
The Entity
Mitch Pileggi isSheriff Thomas Pembroke
Sheriff Thomas Pembroke
Davi Santos isTyler Drew
Tyler Drew
Katie Stevens isAvery Bishop
Avery Bishop
Grace Zabriskie isLena Sable
Lena Sable
Udostępnienia0