What's happening?

Pomiędzy zmysłami - OGLĄDAJ ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ

DO KOŃCA PROMOCJI POZOSTAŁO:
3 godziny 48 minut 13 sekund

Pomiędzy zmysłami

Pomiędzy zmysłami

Sep. 18, 2020Japan, USA97 Min.R
Twoja ocena: 0
10 1 głos

Opis

Gdzie oglądać cały film Pomiędzy zmysłami online?

Margaret to samotna i zagubiona w wielkim mieście dziewczyna. Otoczona przez ludzi, których nie zna i miejsca, w których nigdy nie była, stara się uciec od swojej przeszłości. W dzień uczy języka angielskiego, a po zmroku zatraca się w nocnym życiu Tokyo. Alkohol, narkotyki i przypadkowe spotkania na godzinę w niesławnych hotelach miłości tylko tłumią bolesne wspomnienia. Kiedy rozpocznie romans z tajemniczym gangsterem Kazu, zostanie przez niego zdominowana i nic już nie będzie takie samo. Czy Margaret odnajdzie ratunek, którego tak bardzo potrzebuje? Czy można uciec przed samym sobą?

Podczas sensacji wyreżyserował nowy film w reżyserii Williama Olsona, który przyniósł niezwykle intymną i szczegółową produkcję. Łączy w sobie dramatyczne i romantyczne tendencje z pół-autobiograficzną powieścią kanadyjskiej autorki Katriny Hanrahan. Alexander Daddario gra obraz imigranta z Ameryki Północnej, który mieszkał w dużym i dziwnym mieście Margaret w Japonii. Musi uciec przed demonami przeszłości. Celem jest organizowanie imprez i niezobowiązującego seksu z ciężko spotkanymi mężczyznami. Jednak główny bohater szybko dowiaduje się, że tylko chwilowym środkiem przeciwbólowym jest picie dużych ilości alkoholu i regularne odwiedzanie miłości w hotelach. Tylko jego tajemniczy gangster Kazu (Takehiro Hira) ma szansę zmienić swoje życie.

Produkcja, która pojawiła się już na vod

Film powstał na podstawie powieści Katriny Hanrahan z 2006 roku, a skoro jej nie czytałam, nie mogę powiedzieć, że jest to adaptacja, która bardzo niszczy oryginalny materiał. Zwróć uwagę, że rękopis jest częścią oryginalnego materiału z Harahan. Praca reżysera Williama Olsona jest niesamowicie cicha jak mroczny portret chciwej młodej kobiety unoszącej się na podłodze i kończącej się bez stawów z tyłu pokoju. Pokazuje pełne emocjonalne zrozumienie małej interwencji w serii Emmanuelle – poza bardzo haniebną sceną, w której Margaret zajmuje się swoim ojcem (zaginionym), matką (martwą) i bratem (widoczne problemy psychiczne).

Pomiędzy zmysłami Online

Nie mogę sobie tego wyobrazić. o tym, kto je włącza ub dlaczego Gedu jest tak blisko, że potrzebuje skryptu. Porównania Emanuela nie mają treści erotycznej, które uważają za nerwowe i prowokacyjne, ale są równie interesujące i intrygujące jak wizyta w kończynach i odrażające jak prezent Spencera.
Potem desperacki wysiłek filmu w jakiś sposób kładzie kres całej tej małej głupocie, która oznacza coś tylko w tym sensie, że jest to tak mało prawdopodobne, jak cokolwiek innego, co pokazują.

Pomiędzy zmysłami powstała trzy lata temu i od razu pojawiła się na półkach, co nie jest dziś takie typowe. Był dłuższy niż obecne sto minut, znacznie ciemniejszy i bardziej miękki, przynajmniej za kulisami w pokoju, a także ze względu na erotyzm, który sprawiał, że sceny seksu były wyjątkowo jasne i nagie. Celem filmu jest dotarcie do szerszej publiczności.

Czy Margaret ucieknie od swojej szarej przeszłości?

Alexander Daddario już wcześniej dowiódł, że jest atrakcyjnym bohaterem filmowym, zwłaszcza w pierwszym sezonie True Detective, ale nic nie może zrobić, aby zaszyfrować bohatera, z którym ma do czynienia – wydaje się niemal równie rozkojarzony i prowadzący. Największymi osiągnięciami są jednak Kaiserin Houten, ciekawa notatka Paula Verhoevena do czarnej księgi, oraz Melissa jako Gra o Tron jako jedna z pijanych przyjaciółek Margaret. Po raz pierwszy podobało mi się to jako fan, ale wkrótce poczułem się sfrustrowany, ponieważ było boleśnie oczywiste, że nie dzieje się z nim nic interesującego. Jego obecność była tak zbędna, że ​​musiałem się zastanowić, dlaczego ma trudności z rejestracją z wyjątkiem prób podróży za darmo. Okazało się, że dojście do sympatycznego, ale groteskowego wyniku zajęło sądowi dużo czasu, a kiedy tak się stało, większość widzów zrezygnowała.

Mimo bezsilnej historii niponofile to lubią – Olson wygląda bardziej przyjaźnie od turysty i zwraca uwagę na małe zabytki (np. Pobliski Margaret Friends Bar), za którymi siadają starzy goście. Wyjazd. Za anonimowymi fasadami, nieskończony wybór hoteli miłości stanowi wyzwanie dla tej stabilności i mogą być „zagubionymi dziewczynami”.

Pomiędzy zmysłami
Pomiędzy zmysłami
Pomiędzy zmysłami
Pomiędzy zmysłami
Pomiędzy zmysłami
Pomiędzy zmysłami
Pomiędzy zmysłami
Tytuł oryginalny Lost Girls & Love Hotels
Netflix 5.7 35 głosów
Cda | Zalukaj 5.4 28 głosów
27 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.
Udostępnienia1

Mogą Ci się spodobać

7500
Pierwsza Noc Oczyszczenia
The Aeronauts
Gwiazdka
Hotel Mumbaj
Drive
Czyj to dom?
Trzy kroki od siebie
Gra szpiegów
Zamiana z księżniczką 2
Zwierzęta nocy
Zabawa w pochowanego