What's happening?

Poroże - FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ

DO KOŃCA PROMOCJI POZOSTAŁO:
3 godziny 48 minut 13 sekund

Poroże

Poroże

Oct. 28, 2021Canada99 Min.R
Twoja ocena: 0
8 1 głos

Opis

Poroże z charakterystycznym reżyserem

Poroże, czyli nazwisko producenta jest bardziej istotne niż nazwisko reżysera. Charakterystyczny styl Guillermo del Toro widoczny jest przez cały czas trwania filmu. Baśń z wplecioną w narrację grozą odnajdziemy w „Kształcie wody”, jednym z kilku tytułów w katalogu autora. Aby uciec przed konfrontacją z koszmarem rzeczywistości, Lucas nie ucieka w sferę fantazji, jak to zrobiła Ofelia. Jest on uwięziony w koszmarze, który stał się fantazją.

Poroże znajduje się w nienazwanym miasteczku w stanie Oregon i każdy, kto kiedykolwiek tam był, uzna je za ponure. Wszechobecna jest bieda, zniszczone budynki i kiepskie jedzenie, rdzewiejące samochody i brak rozrywek. Miejscowi w maskach przeciwgazowych produkują metamfetaminę w opuszczonej kopalni Greymouth, która niegdyś była motorem napędowym gospodarki tego regionu. Frank Weaver i Lucas, jego 12-letni syn, zostają tu przedstawieni po raz pierwszy. Życie Lucasa zmieni się w żywe piekło. Matka Lucasa zmarła, a jego ojciec jest dilerem narkotyków, który znęca się nad Lucasem i jego młodszym bratem.

Gdzie oglądać cały film Poroże online?

Kiedy w kopalni do Franka zbliża się dziwne stworzenie, on i jego brat Aiden po raz pierwszy są zmuszeni zaopiekować się sobą nawzajem. Przynosi do domu martwe zwierzęta i karmi nimi ojca, który ukrywa się w cieniu ciemnego pokoju i z dnia na dzień coraz bardziej przypomina wampira lub zombie, ponieważ tkwi w sobie i jest zastraszany w szkole. Julia jest zaskoczona czymś w Lucasie, gdy spotykają się po raz pierwszy. Oglądaj cały film Poroże w Internecie już teraz.

Ze względu na własne doświadczenia jako ofiary molestowania, Julia wciąż zmaga się ze skutkami tej traumy. Ze względu na niepokojące rysunki Lucasa i opowiadanie o trzech niedźwiedziach, które czyta w klasie, Julia jest przekonana, że chłopiec jest w niebezpieczeństwie. W rezydencji Weaverów, ona i jej młodszy brat, który pełni funkcję szeryfa, natrafiają na przerażające odkrycie, które wprawiłoby w osłupienie nawet najbardziej sceptycznych policjantów i koronerów.

Horror, który trzeba obejrzeć

Jako horror, Świnia może być opisana jako film, w którym ludzie są zabijani przez stwora. Mimo, że pierwotna koncepcja była znacznie bardziej intrygująca, tak właśnie jest. Ale zacznijmy od początku. Nazywa się Julia i jest główną bohaterką filmu, która po okresie cierpienia wraca do rodzinnego Oregonu. W jej rolę wcieliła się Keri Russell. Pomimo tego, że nie mamy pojęcia dlaczego wróciła, okazuje się, że jej życie było pełne wyzwań. Kobieta zrobiłaby wszystko, aby móc zapomnieć o strasznych wspomnieniach związanych z jej wychowaniem. Nie ma miłych wspomnień związanych z tym miejscem, ponieważ jej własny ojciec zaatakował ją, gdy była dzieckiem.

Mimo, że w tym ponurym miasteczku nie ma pracy, a wiele osób zajmuje się produkcją narkotyków. Kiedy Julia zaczyna uczyć w pobliskiej szkole podstawowej, jej uwagę przykuwa Lukas, mały chłopiec z wyraźnymi objawami syndromu maltretowanego dziecka. Julia i Lukas szybko się zaprzyjaźniają. Kiedy na scenę wkracza bestia z indiańskiej mitologii, która lubi zjadać ludzi i której apetyt staje się coraz większy – wszyscy wiedzą, o kim mówię, ale nie będę zdradzać, kto to jest. Warto zajrzeć na hit ostatnich dni ’Jak pokochałam gangstera cały film’.

Poroże na ekranach telewizorów już dostępne

Najnowszy obraz Coopera miał długą i żmudną drogę do premiery, ale w końcu trafił na duży ekran. Po rozpoczęciu pandemii koronawirusa i zamknięciu teatrów. Fox Searchlight Pictures pierwotnie planował wydać film w tym dniu, a Disney jest teraz właścicielem praw do niego. Po serii opóźnień, „Poroże” został w końcu wydany w kinach w październiku 2019 roku, trzy lata po rozpoczęciu produkcji. W październiku tego samego roku rozpoczęły się zdjęcia do filmu. Od czasu swojego oscarowego debiutu „Szalonym sercem”, w którym wyreżyserował Jeffa Bridgesa w roli starzejącego się piosenkarza country, który najlepsze lata ma już za sobą, reżyser w kolejnych produkcjach zagłębił się w surową rzeczywistość i zaczął częściej stawiać na kino pełne przemocy.

Kiedy przyszedł czas na nakręcenie filmu, Cooper wybrał wojnę amerykańsko-indyjską jako studium przypadku dla swojego westernu „Hostiles”, w którym w rolach głównych wystąpili Christian Bale i Rosamund Pike. Choć „The Swine” nie jest horrorem jako takim, jest to pierwsze zetknięcie Coopera z tym gatunkiem w jego najprawdziwszym znaczeniu. Legendy i folklor Wendigo powracają na nowo, mimo znaczącej zmiany tonacji – Cooper powraca do tematu ludzi złamanych przez życie i wraca do dyskusji o rdzennych Amerykanach.

Bardziej trafnym porównaniem byłoby stwierdzenie, że atmosfera „The Fallen” jest najbardziej zbliżona do Dark, ale film Scotta Coopera jest straszniejszy ze względu na ponury i przygnębiający świat, w którym rozgrywa się akcja wraz z oszałamiającymi zdjęciami, a także ze względu na zagrożenie, które zostaje nazwane i ujawnione w dalszej części filmu, a do tego momentu pokazuje się nam jedynie przerażające szczątki jego ofiar.

 

Poroże
Poroże
Poroże
Poroże
Poroże
Poroże
Poroże
Poroże
Poroże
Poroże
Tytuł oryginalny Antlers
Ocena widzów: 6 19,995 głosów
Cda | Zalukaj 6.4 356 głosów

Reżyser

Pierre Henry
Reżyser

Obsada

Keri Russell isJulia Meadows
Julia Meadows
Jesse Plemons isPaul Meadows
Paul Meadows
Jeremy Thomas isLucas Weaver
Lucas Weaver
Graham Greene isWarren Stokes
Warren Stokes
Scott Haze isFrank Weaver
Frank Weaver
Sawyer Jones isAiden Weaver
Aiden Weaver
Rory Cochrane isDan Lecroy
Dan Lecroy
Amy Madigan isPrincipal Booth
Principal Booth
Cody Davis isClint Owens
Clint Owens
Glynis Davies isNurse Lorraine Byrd
Nurse Lorraine Byrd
27 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.
Udostępnienia0