ONLINE HD 6258 Wyświetleń

 • Zwiastun filmu
 • Proceder Online Full HD
Proceder

Proceder

Nov. 29, 2019PL. 137 Min.
Twoja ocena: 8
9.9 25 głosy

Opis całego filmu

Gdzie obejrzeć cały film Proceder w wersji online ?

Film „Proceder” wydany 2019 roku jest historią polskiego rapera – Tomasza Chady. Był on chłopakiem z bloków , który posiadał duszę artysty i poety. Niestety miał on również dar wpadania w różnego typu kłopoty. Jego teksty były pisane szczerze , prawdziwie i od serca. Wiadomość o jego śmierci zszokowała nie tylko jego rodzinę ale również wielkie i szerokie grono fanów Tomka. Zginął on w niewyjaśnionych okolicznościach. Zostawił on niedosyt swoim fanom , którzy kochali jego muzykę. Muzyka była dla niego pasją i całym światem , w który uciekał kiedy w jego życie przychodziły problemy.

Film i produkcja, w którym ludzie pragną miłości, spełnienia i poczucia bezpieczeństwa ale przychodzi im to w życiu niezwykle trudno. Tak w wielkim skrócie mówi o filmie Małgorzata Kożuchowska, która w filmie odgrywała rolę “Łysej”. To przez tą kobietę Chada popada w kłopoty. Kożuchowska swoją rolę odegrała fenomenalnie, gdzie wcieliła się w ostrą i twardą kobietę.

Obsada filmowa Proceder:

 • Piotr Witkowski – Tomasz Chada
 • Małgorzata Kożuchowska – “Łysa”
 • Agnieszka Więdłocha – Monika
 • Jan Frycz – tata Moniki
 • Ewa Ziętek – mama Chady
 • Antoni Pawlicki – Kroku
 • Anna Matysiak – Julia
 • Sonia Bohosiewicz – Wrona
 • Gabriela Muskała – mama Moniki
 • Piotr Głowacki – wychowawca w zakładzie karnym
 • Cezary Łukaszewicz –  Gajer
 • Marcin Troński –  Stefan
 • Dominika Figurska – agentka CBA
 • Krzysztof Kowalewski – “Szajba”

W opowieści główną rolę zmarłego w zeszłym roku bohatera Tomasza Chady wcielił się Piotr Witkowski, którego znać możemy z takich filmów jak „Dywizjon 303. Historia prawdziwa”, “Miasto 44” czy “Ślad”. Za reżyserię filmu odpowiedzialnym jest Michał Węgrzyn. Film swoją premierę w kinach miał 16 września 2019 roku.

Proceder Cały Film Online

Niezbyt doceniona produkcja biograficzna

Produkcja ta była 3 razy nominowany do takich nagród jak: “Złote Lwy, Konkurs Międzynarodowy, FROM POLAND. Konkurs Polski”.

Chada w filmie przedstawiony jest jako bohater, któremu wszystkie możliwe okoliczności są przeciw niemu. Porównałbym go do Robin hooda, który zabierał bogatym, żeby dawać biednym. Filmowy bohater to osoba z bardzo ciężkim i trudnym do zniesienia charakterem, który sprawia same problemy. Zobaczyć możemy go jako wyrafinowanego złodzieja, dilera narkotykowego czy mężczyznę, który potrafi uwieźć większość kobiet. Wszystko to możemy usłyszeć w tekstach polskiego rapera. Film oceniam na 8 gwiazdek lecz uważam, że na pewno będzie dobrze odebrany przez fanów Chady.

Ze wszystkich aktorów występujących w filmie na największą pochwałę zasługuje Piotr Witkowski, o którym wielu nie słyszało. Jesteśmy w stanie zapomnieć, że patrzymy na aktora. Staje się on głównym punktem i siłą filmu o Tomku Chadzie. Tytułowy bohater to uwikłany w przestępczą działalność uliczny romantyk mający problemy z własnymi emocjami, który woli żyć w samotności. Warszawski raper był osobą cenioną w środowisku hip-hopu, natomiast finał jego historii jest smutny i przygnębiający. Uważam, że należy oddać mu hołd i szacunek za to co robił ( W szczególności akcje charytatywne). Każdy kto lubi słuchać twórczości Chady, powinien obejrzeć cały film Proceder w serwisie OnlineKino. Moim zdaniem film zasługuje na dobrą 8/10.

Proceder CDA HD ZALUKAJ VIDER

Proceder biograficzny film o życiu polskiego rapera

Michał Węgrzyn stworzył ten film jako nieregularny, gdzie muzyka stanowi główne zainteresowanie, nadaje rytm oraz spaja całą fabułę. Proceder jest filmem podobnym do “Jesteś Bogiem” czyli kino biograficzne przedstawiające życie utalentowanego polskiego rapera. Przekaz filmu jest intuicyjny i prosty, gdzie główny bohater zmaga się z prawem i swoimi słabościami. Reżyser w sposób staranny postanowił odwzorować życie Tomka Chady. Proceder to obraz walki dwóch chłopaków, którzy nie mogą wyjść z kołowrotka autodestrukcji. Kiedy w jego życiu zaczyna się w końcu układać, ponieważ buduje on dom, zamyka wszystkie dawne konflikty nagle wszystko w krótką chwilę potrafi runąć w dół. Powodem tego jest drugie oblicze Chady, uzależnionego od narkotyków, który co chwile trafia do więzienia.

Proceder
Tytuł oryginalnyProceder
Netflix8,1
Cda | Zalukaj9.9 5 głosów
27 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.
Udostępnienia61

Mogą Ci się spodobać

Spider-Man: Homecoming
Wojna z dziadkiem
Przełęcz ocalonych
Test na przyjaźń
Portret kobiety w ogniu
Joker
Nancy Drew i ukryte schody
Pierwszy król
Nędznicy
Tajemnicze początki
Na lodzie
Glass
×
Miłego oglądania!