What's happening?

Przemytnik - ZALUKAJ ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Przemytnik Zalukaj Online

Przemytnik - ZALUKAJ ONLINE

Dec. 14, 2018CA. US. 117 Min.
Udostępnienia2
Twoja ocena: 0
10 1 głos

Gdzie oglądać cały film Przemytnik online?

Przemytnik (org. The Mule) to dramat z 2018 roku w reżyserii Clinta Eastwooda, który jednocześnie gra główną rolę jako Earl Stone.  W filmie możemy poznać historię emerytowanego pracownika kwiaciarni, która z zamiłowaniem hodował storczyki. Jego biznes z każdym dniem się kurczy konkurując z pobliskimi kwiaciarniami oraz internetem. Jest on w pilnej potrzebie zdobycia gotówki, ponieważ bank zajął jego posiadłość oraz potrzebne mu są pieniądze na ślub swojej wnuczki, na który ma się dołożyć. Starszy mężczyzna podejmuje się więc przewiezienia pewnej torby, nie wiedząc jaka zwartość znajduję się w środku. Mężczyzna nie był dobrym człowiekiem, ponieważ zdradzał własną kobietę a wolny czas wolał spędzać ze znajomymi. W zasadzie obecnie tylko wnuczka daje mu szansę i utrzymuje z nim kontakt.

Przemytnik CDA

Dramat, który ogląda się lekko i przyjemnie

Początkowo nie było dowodów na to, że kowboj był spokojny i solidny, a Brudny Harry, który stał się archetypem męskości w filmie, stał się wyjątkowym artystą. Chociaż wschodnie ego, alter ego, często odgrywa jednowymiarową rolę, jego kariera nauczycielska często podkreśla różnorodność. Pomyśl tylko o słowach „niezapomniany” lub „za wszelką cenę”, które osobiście uważam za arcydzieła.

Wydaje się, że Eastwood ma nadludzką witalność. Robi dziś kilka filmów i często wraca rok po premierze poprzedniego filmu. „Handlarze” zostali wydani w kinach krótko po „15:17 podróży do Paryża”, która zignorowała polskie standardy kinowe, ale została wydana w Stanach Zjednoczonych dopiero rok temu. Podobnie zresztą sprawa ma się z dreszczowcem Niewidzialny Człowiek z 2020 roku.

Minusem jest to, że w przypadku wielu filmów wydaje się to jednym z największych hitów. Niektóre są jasne. W takich przypadkach zaangażowani są „przemytnicy”. Oglądając w kółko nowy film Eastwood, zdecydowałem, że dobrym pomysłem byłoby rozpoczęcie znacznie większej historii, która niepotrzebnie została przedłużona do prawie dwóch godzin produkcji.

Eastwood jako reżyser i główny bohater

Na szczęście tak się nie stało. Eastwood wyreżyserował i wystąpił w filmie, który jest dokładny i społecznie istotny, ale zabawny, czasem absurdalny, ale wyraźnie wspomina o niepowodzeniu życia osobistego autora. Eastwood ucieleśnia hrabiego kamienia, postać opartą na prawdziwej historii słynnego ogrodnika Leo Sharpa, który po bankructwie był najstarszym i najbardziej lukratywnym przemytnikiem na Półwyspie Synaj (era Tata). Kamień ten jest wrogi technologii, seksizmowi i rasizmowi, ale nie jest tak trudny jak przeszłość Gran Torino Eastwooda. Otrzymał nagrody kwiatowe zorganizowane w życiu rodzinnym, a teraz ma kontakt z krewnymi z pieniędzmi z handlu narkotykami. Eastwood jest również minimalistyczny: działa dobrze, ale niestety przyznaje się do kosztów niezarejestrowania dzieci w regionie.

Nowa produkcja Eastwooda jest bardzo zabawnym tematem na poważny temat. Jeśli nie jest to niewiarygodne zakończenie, jeśli reżyser wielokrotnie powtarza, że ​​każdy może zmienić swoje życie, jeśli chce, to jest to idealny film. Niestety ostatnie 15 minut wszystko zepsuło. Ona chce być smutna i chora. Wydaje się, że reżyser stracił pewność, że widz jest w stanie samodzielnie poradzić sobie z tymi myślami i musi krzyczeć twarzą w twarz. I to często się zdarza.

Bradley Cooper jest fantastyczny jako młody agent FBI, który próbuje udowodnić swojemu szefowi. Jak Andy Garcia jako lider kartelu. Jestem przekonany, że aktor improwizuje kilka scen i to jest zaleta produkcji. Tak długo widziałem uśmiech Eastwooda w filmie. Nie jestem przyzwyczajony do twojej pracy. Zwykle nasila to ciągłe niezadowolenie. Przynajmniej warto pójść do kina na tę produkcję.

 

Przemytnik
Przemytnik
Przemytnik
Przemytnik
Przemytnik
Przemytnik
Przemytnik
Przemytnik
Przemytnik
Przemytnik
Tytuł oryginalny The Mule
Cda | Zalukaj 6.7 2,867 głosów
27 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.