Ta strona używa plików cookies.    Polityka Prywatności    ROZUMIEM
what going on?
Psy 3: W imię zasad

Psy 3: W imię zasad

Jan. 17, 2020 PL. 126 Min. 8.9
Twoja ocena: 1
8.5 22 głosów

Video trailer

Director

Obsada

Bogusław Linda isFranz Maurer
Franz Maurer
Cezary Pazura isPodporucznik Waldemar Morawiec "
Podporucznik Waldemar Morawiec "
Jan Frycz isPanicz
Panicz

Gdzie oglądać ?

SZYBKA REJESTRACJA!

Oglądaj Psy 3: W imię zasad 2020 Online PL

Gdzie oglądać cały film Psy 3 Online ?

Film „Psy 3: W imię zasad” – dostępny online jest już od 17 stycznia 2020 roku. Jest to najnowszy film reżysera Władysława Pasikowskiego. Film ten zyskał bardzo dobre oceny krytyków filmowych. Przede wszystkim jest to pewna odskocznia od nudnych już filmów Patryka Vegi. Wszystko wskazuje na to ,że będzie to bez wątpienia jeden z lepszych filmów w 2020 roku , mówiąc o naszych polskich filmach. Jedną z głównych ról filmowych grać będzie Bogusław Linda. Jest to znany wszystkim aktor , który miał przyjemność gościć na ekranach naszych telewizorów w takich filmach jak Planeta Singli 3. Obecnie konkurencją dla tego filmu jest kolejne dzieło Patryka Vegi pt. „Bad Boy” Natomiast filmem dzięki, któremu będziemy mogli się oderwać od bardzo popularnego w Polsce kina akcji jest nowy film „Sama Samobójców. Hejter

Bogusław Linda jako Franz wcielił się w tę rolę idealnie. Franz Maurer wychodzi z więzienia po 25 latach i przystosowuje się do nowej polski , w której nic nie jest już takie same. Przez ćwierć wieku nie miał on dostępu do świata zewnętrznego. Czy odnajdzie się on w świecie po tak długim czasie odsiadki ? Spotkanie Franza Maurera i „Nowego” zmieni wszystko. Filmowym producentem jest Klaudiusz Frydrych , który znany jest z takich hitów jak „Kurier” , czy „Jack Strong”. Reżyser filmowy hitu Psy 3 to wspomniany wcześniej Janusz Dorosiewicz , czyli twórca takich filmów jak „Psy 2. Ostatnia Krew”.

Psy 3 2020 Online Cały film (1)

Cały film „Psy 3” otrzymał bardzo wysokie oceny

Cały Film Psy 3 to jest bez wątpienia najlepszy film akcji polskiego kina w 2020 roku. Obsada filmowa była receptą na bardzo dobry film. Wśród aktorów nie zabrakło takich postaci jak: Cezary Pazura , który odgrywa znaną już wcześniej rolę Waldka. Lubiany Franz Maurer jako Bogusław Linda , czyli główny bohater i fikcyjna postać filmu „Psy” , „Psy 2” oraz tegorocznej edycji filmu „Psy 3” Władysława Pasikowskiego. Aktorzy , którzy grają w filmie to czołówka jeżeli chodzi o polskie kino , stąd tak dobry film.

Najnowszy film Władysława Pasikowskiego – Psy 3: W imię zasad online

Reżyser może być dumny ze swoich dotychczasowych prac , ponieważ padł nowy rekord oglądalności. Film obejrzało już ponad milion widzów – a to dopiero początek. Władysław Pasikowski zastrzegł sobie , że weźmie się za kolejny z filmów jeżeli dotychczasowy osiągnie ponad 2 miliony odsłon. Wszystko wskazuje na to , że tytuł filmowy jest blisko osiągnięcia tego rezultatu. Biorąc pod uwagę ,że duża część widzów film będzie oglądać przez telewizory i laptopy w wersji online. Bardzo blisko temu tytułowi i jego rekordowi jest film pt. „Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa” , który radzi sobie równie dobrze w tak konkurencyjnym gronie filmowym. Zdecydowanie polecam obejrzeć ten znany polski film. Moim zdaniem nie powinno zabraknąć go w obejrzanych filmach każdego Polaka, ze względu na jakość i ogólną ocenę. Oceniam tę produkcję filmową na 8/10.

Psy 3 Online 2020 (2)

Tytuł Psy 3: W imię zasad
IMDB Ocena 8.9 głosy
TMDb Ocena 7.1 5 głosy

Mogą Ci się spodobać

Terminator: Mroczne przeznaczenie
Bliźniak
Avengers: Koniec gry
Sala samobójców. Hejter
Zombieland: Kulki w łeb
Spider-Man: Homecoming
Jumanji: Następny poziom
Ad Astra
Spider-Man: Daleko od domu
Merida Waleczna
Boże Ciało
Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa

Zostaw komentarz

Nazwa *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Strona

×
Udanego Seansu!