What's happening?

Psy i koty 3: Łapa w łapę - ZALUKAJ ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ

DO KOŃCA PROMOCJI POZOSTAŁO:
3 godziny 48 minut 13 sekund

Psy i koty 3: Łapa w łapę Zalukaj Online

Psy i koty 3: Łapa w łapę - ZALUKAJ ONLINE

Oct. 02, 2020USA84 Min.N/A
Twoja ocena: 0
10 4 głosy

Gdzie oglądać cały film Psy i koty 3: Łapa w łapę online?

Mija 10 lat od stworzenia zaawansowanego międzygatunkowego systemu ochrony opracowanego i monitorowanego zarówno przez koty, jak i psy. Jego celem jest utrzymanie pokoju w razie jakichkolwiek sporów. Ale pewien złoczyńca, spec od techniki, włamuje się do sieci bezprzewodowych i przejmuje kontrolę nad częstotliwościami słyszanymi tylko przez koty i psy. Doprowadza to do ponownego konfliktu. Globalna kocio-psia wojna ZNOWU WYBUCHA.
Zespół początkujących i niedoświadczonych agentów będzie musiał zawierzyć starym dobrym zwierzęcym instynktom, aby przywrócić powszechny ład i harmonię między psami a kotami.

Rodzice powinni wiedzieć, że Cats & Dogs 3: Paws Unite to samodzielna kontynuacja, która zachęca zwierzaki do szaleństwa. Humor innego zwierzęcia mówi, że kot niezręcznie zasnął i pyta, dlaczego psy biegają po drzewach lub „śpiewają” syreny. Mówi się, że spokojny pies zjada brudne pieluchy w jednej torbie. Dzieci mogą znaleźć pozytywne wiadomości od bohaterów Maxa i Zoji, którzy myślą, że zawsze mogą poprosić przyjaciela o pomoc, zamiast zawsze dzwonić. Kiedy winda się zatrzymuje, prawie całują ją w usta. Mama Fee nieśmiało komentuje pulsometr, mimo że odpoczywa w łazience. Animowana przemoc, która spada na zwierzę, nie powoduje poważnych szkód.

Czy ta produkcja jest odpowiednia dla dzieci?

Tak, zdecydowanie to bardzo dobry film, który bez problemu możemy włączyć młodszej widowni. Produkcja wyraźnie typowa dla dzieci ale również dorośli się pośmieją, ale to film dla dzieci. Moje córki mają 7 i 9 lat, kochały koty i psy. 3: łapa w łapę! Ale mojemu 7-latkowi podobało się to. Podczas filmu skinął głową, pożyczył i mówił o psie Rogera i kocie Gwen. Oglądanie tego było niezłą zabawą. Ale Roger (Greenfield) i Cat Gwen to dwie osoby oceniające ryzyko w Seattle, które naprawdę chcą się stamtąd wydostać. Uzyskanie szansy, zanim zostanie rozpoznane jako „najgorsze zło, jakie kiedykolwiek widział świat”, jest szybsze niż myślisz, zakłócając globalną sieć i połączenia oraz wysyłając sygnał, który przywróci i odtworzy poprzednie zaktualizowane gry. Uważa się, że Roger i Gwen to jedyny los psów i kotów na świecie.

Psy i koty 3 Online

Dwie nastolatki, obie solowe perfekcjonistki Wonder Tennis Max (Callum Seagram Airlie) i pewna siebie muzykantka Zoe (przed zmroku Sarah Jills). Spotkali się na poziomie Nickleodeon i dowiedzieli się, że dzieci potrzebują pomocy w utrzymywaniu kontaktu ze sobą, zwłaszcza ze swoimi zwierzętami. Paws Unite jest pełne dialogów demonstracyjnych zastraszających bezdomne koty w Tesli i oczywistych marionetek papug jadących ciężarówką z lodami. Ładna szkoła dla małych dzieci i programy rozrywkowe od 9 lat. Szczególnie dla tych, którzy na podstawie żartów i szybkiej wiedzy mogą łatwo dostać film, który wygląda niesamowicie dziwnie. Natomiast jeżeli jesteś fanem seriali online to zapraszamy do oglądania.

Max i Zoya to ludzcy bohaterowie, których ogląda się niezwykle przyjemnie

Max i Zoya, ich zwierzęta domowe i single, mieszkają w tym samym budynku mieszkalnym w Seattle w stanie Waszyngton, gdzie są gospodarzami. Nastolatkowie borykają się ze swoimi problemami: uzależnieniem od telefonu i przytłoczonymi lub niespokojnymi rodzicami. Nie wiedzą nawet, że ich ulubieni Max Dog Greenfield i Melissa Rauh potajemnie żyją jako analitycy w SPEED (Furry Animals Rivalry Termination). Pewnego dnia, gdy systemy komunikacji FART zawodzą i powodują konflikty kot-pies na całym świecie, Roger i Gwen muszą adoptować dwa kolejne psy i pozostać samymi przez jeden dzień. Zła historia została napisana przez grupę niezauważonych sprzedawców zwierząt, którzy prowadzą kakadu (George Lopez) i pomocników technicznych gadów, znanych jako tradycyjni hodowcy. Wystarczy odrobina miłości do tych, którzy w sklepie przyjmują tylko koty i psy. Czy Roger i Gwen znajdą odwagę, by uratować dzień?

Ta kontynuacja jest kontynuacją bardzo zabawnej serii. Koty i psy 3: Łapa w łapę to niesamowici ludzcy bohaterowie, którzy wzbudzą twoje zainteresowanie, nie powodując go. W zależności od zwierzęcia, ich nowy przyjaciel Max Greenfield, Teoria Wielkiego Podrywu, Melissa Rosa i komik George Lopez cieszą się taką samą radością jak kakadu. Ptak Lopez ma scenę do zapamiętania, aby zrobić zdjęcie przed kamerą i znaleźć odpowiednie ładne ubranie, w tym kapelusz.

Psy i koty 3: Łapa w łapę
Psy i koty 3: Łapa w łapę
Psy i koty 3: Łapa w łapę
Tytuł oryginalny Cats & Dogs 3: Paws Unite
Cda | Zalukaj 6.9 24 głosów

Reżyser

Obsada

Max Greenfield isRoger the Dog (voice)
Roger the Dog (voice)
George Lopez isPablo the Parrot (voice)
Pablo the Parrot (voice)
Melissa Rauch isGwen the Cat (voice)
Gwen the Cat (voice)
Megan Peta Hill isSiri (voice)
Siri (voice)
Princess Davis isStudent Reporter
Student Reporter
27 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.
Udostępnienia0