what going on?
Rambo: Ostatnia krew

Rambo: Ostatnia krew

Sep. 19, 2019CN. US. 101 Min.
Twoja ocena: 10
6.8 8 głos

Video trailer

Director

Obsada

Paz Vega isCarmen
Carmen
Sergio Peris-Mencheta isHugo Martínez
Hugo Martínez
Adriana Barraza isMaría Beltrán
María Beltrán
Genie Kim isBar Patron
Bar Patron
Joaquín Cosío isDon Manuel
Don Manuel
Óscar Jaenada isVíctor Martínez
Víctor Martínez

Opis filmu

Gdzie obejrzeć cały film Rambo: Ostatnia krew?

Rambo: Ostatnia Krew to film akcji w reżyserii Adrian’a Grunberg’a z 2019 roku. John Rambo zraniony i zniszczony wspomnieniami dawnych walk , powracającymi wspomnieniami i utratą bliskich częściej sięga po alkohol w butelce niż po broń. Myśli on, że w ten sposób ucieknie przed tym co wydarzyło się we wcześniejszych latach. Jego bierność przerywa jednak uprowadzenie jego przyjaciółki córki, z która był bardzo związany. John Rambo staje ostatni raz do walki , zmuszony stawić czoła zagrożeniom. W niedługim czasie okazuje się jednak, że porywacze to jedna wielka mafia, która utrzymuje się z porwań młodych kobiet i zrobiła z tego bardzo dochodowy biznes. Rambo wypowiada wojnę przestępcom i kryminalistom a wojna to żywioł Johna Rambo. Jego przeciwnicy za późno zrozumieją , że mają do czynienia z najtrudniejszym przeciwnikiem jakiego kiedykolwiek spotkali , ponieważ nie ma on nic do stracenia. John nie ma zamiaru okazywać litości przeciwnikom , więc będzie bardzo dużo krwi.

Zwiastuny zapowiadały coś ambitniejszego

Według zwiastunów, „Rambo: ostatnia krew” będzie bardziej poważnym filmem przypominającym bardziej dramatyczną „Pierwszą krew” (pamiętam, że „Rambo” w tym filmie był zasadniczo prześladowaniem policji przez śmierć tylko jednej osoby). Potem kontynuacja przekręciła się, że Rambo był tak naprawdę absolutną maszyną do zabijania, która ustawiła licznik zabójców. Chociaż w niektórych nowych scenach Rambo wciąż mierzy się z duchem przeszłości (zdarzają się drobne przypadki wojny w Wietnamie), zależy to od leków na receptę, a liczba wspomnianych morderstw nie jest tak wysoka jak w przypadku III. Jednak w czasach Ramby i Johna Ramb brzmiące historie nie brzmią wystarczająco dobrze, ponieważ nie są skutecznym szkoleniem, a historia jest zwykle prezentowana jako grupa pomysłów skradzionych z innego filmu.

Istotą tej historii jest kradzież sterydów. Rambo opuszcza farmę w Arizonie, aby hodować bydło w Meksyku, Gabrielle (Yvette Montreal). Dziewczynka jest wnuczką Mary Beltran (Adrian Barraza), która mieszka z nią, a prawie rok po śmierci matki, córką Rambui i nieodpowiedzialnym ojcem, który wrócił do Meksyku, aby znaleźć nową rodzinę. ,

Opuszczenie Arizony wciąż daje nadzieję, że warto opuścić legendę filmu akcji, ale kiedy Rambo pojawia się na meksykańskiej ziemi, dostajemy film, który trudno odróżnić od wielu „bezpośrednich” aktorów. DVD, które pokazuje przedmowę i fabułę bez dramatycznego napięcia i depozycji, nie mówiąc już o separacji. Kamera nic nie robi, wibruje i przez chwilę jest tak ciemna, że ​​nie jest daleko od znajomego kosmita przed Predatorem-2, który był widoczny tylko w nosie do widzenia w nocy. Adrian Gruenberg prawdopodobnie dostał pracę po spotkaniu, ponieważ kilka lat temu ocenzurował Mela Gibsona, który także strzelał do gringo w Meksyku (wiesz, biceps, biceps, olej, pomagasz jednej gwiazdy kina akcji rękami drugiej) i zwrócił się do cenzury. Zaufanie).

Rambo Ostatnia krew lektor

Rambo to legenda wśród filmów akcji

Kultowa postać Johna Rambo szczególnie druga część jego przygód była mocno zakorzeniona w popkulturze w latach 30. i 80. Rambo było górą mięśni, która przy odpowiedniej motywacji mogła wygrać całą wojnę w Wietnamie. To nigdy nie był świetny film – po prostu wspaniała, okrutna, aktywna aktorka z wiodącym aktorem, którego można zawstydzić na okładce bez wstydu. Pod tym względem każdy ma wszystko.

Sylvester Stallone w formie bluzki, dziesiątek zwłok, obowiązkowy motyw romantyczny, zdrada, zemsta – esencja lat 70. Ludzie rzucili się do kina i przez lata dawali dużo pieniędzy na naukę. W rezultacie zrealizowali trzeci odcinek trzy lata później i chociaż nie przynieśli tragicznych zarobków, wynik był znacznie gorszy, nawet przy nadmiernym budżecie. Mark został pochowany, ale Sly wrócił do niego dwadzieścia lat później, co zapewniło mu sukces z nowym kamieniem. Tym razem też nie był szalony. Film był tak głupi i okrutny, ale widz wyraźnie nie był zainteresowany powrotem legendy. Czas się zmienił. Tym razem minęło jedenaście lat przed kolejną próbą. Jak to się stało

W końcu John znalazł miejsce na świecie, w którym on i jego rodzina zastępcza mieszkali na małej farmie w Arizonie. Jeździ swoimi dniami, wychowuje adoptowaną córkę Gabriela, pomaga miejscowym i kopie … Niezwykłe hobby, ale jakoś muszę sobie z tym poradzić. Pewnego dnia Gaby dowiaduje się, gdzie mieszka jej ojciec, który opuścił ją i jego matkę rok temu. Wujek Rambo prosi go, aby nie szukał go w Meksyku, ponieważ nie znalazł niczego, co mogłoby zmienić jego wewnętrzny świat, ale młody uparty mężczyzna wygrywa i wkrótce John musi podążać za adoptowanym dzieckiem pod niewłaściwą szczęką.

Tytuł Rambo: Last Blood
IMDB Ocena 5.9 głosy
TMDb Ocena5.9 1056 głosy
Udostępnienia 48

Mogą Ci się spodobać

Zombieland: Kulki w łeb
Pokémon: Detektyw Pikachu
Avatar
Bad Boys for Life
Marsjanin 2015
Zew krwi 2020
Przełęcz ocalonych
Czarna Pantera
Gwiezdne Wojny: Część VIII – Ostatni Jedi
Nienawistna ósemka
Najlepszy
Gwiezdne wojny: Część IX – Skywalker. Odrodzenie

(3) comments

 • igajan26/07/2020Odpowiedz

  Dzięki !
  P O L E C A M SERDECZNIE 11/10!

 • luizka26/07/2020Odpowiedz

  Wow 10/10 film mega

 • janka26/07/2020Odpowiedz

  Oglądałam wszystkie filmy z rambo w roli głównej, dzięki!

Zostaw komentarz

Nazwa *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Strona

×
Miłego oglądania!