What's happening?

Resident Evil: Witajcie w Raccoon City - ZALUKAJ ONLINE

 • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
 • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
 • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
 • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Resident Evil: Witajcie w Raccoon City Zalukaj Online

Resident Evil: Witajcie w Raccoon City - ZALUKAJ ONLINE

Nov. 24, 2021France107 Min.R
Udostępnienia0
Twoja ocena: 0
5 1 głos

Resident Evil: Witajcie w Raccoon City od wydawnictwa Capcom

Pierwsze dwa rozdziały serii Capcomu zostały przerobione w jedną, kompletną historię, a po drodze twórcy dodali liczne, ulubione przez fanów postacie. Nie kolejny odcinek, w którym Milla Jovovich wykonuje szalone akrobacje, udając, że jest częścią serii Resident Evil. To miał być inny rodzaj opowieści o Resident Evil. Już w pierwszym wywiadzie dla prasy Roberts wyraził swój entuzjazm dla marki i pragnienie, aby jej adaptacja została wykonana w jak najbardziej profesjonalny sposób.

Nawet w obliczu wątpliwości, zapewnienie Robertsa, że potraktuje materiał źródłowy z szacunkiem, wystarczyło, by zachwycić publikę. Choć po pierwszym zwiastunie film wydawał się skazany na zagładę, chyba tylko najbardziej zagorzali fani mieli nadzieję, że projekt może się udać.

Jednak pomimo tego, że Resident Evil: Witajcie w Raccoon City online jest wiernym retransmisją dwóch pierwszych rozdziałów serii, udało się wpleść w narrację pewne zmiany i nowe elementy. Jest wrzesień 1998 roku, a tytułowe Raccoon City zostało opustoszałe i doświadcza dziwnych zdarzeń, co prowadzi do dziwnej serii wydarzeń. Farmaceutyczny gigant, korporacja Umbrella, postanowił przenieść swoją siedzibę poza miasto i pozwolić naturze zadecydować o jego losie.

Gdzie oglądąć cały film Resident Evil: Witajcie w Raccoon City online?

W grze „Witajcie to Raccoon City” pojawiają się elementy z klasycznej trylogii PlayStation, takie jak korporacja Umbrella, która udaje, że zajmuje się farmaceutykami i działalnością charytatywną, a w rzeczywistości pracuje nad rozwojem broni biologicznej w postaci wirusów T i G w celu stworzenia superżołnierzy. Firma wybrała Raccoon City jako miejsce swoich eksperymentów, ponieważ jako przykrywkę ufundowała tam sierociniec. Zarówno Claire, jak i Chris Redfield spędzili swoje młode lata w placówce, w której rozpoczyna się film, i wokół nich skupia się ich historia. Claire zdecydowała się opuścić miasto na kilka lat, ponieważ jej pobyt tam nie był zbyt przyjemny. Jednak jej brat pozostał i w końcu dołączył do Departamentu Policji Umberelli dzięki namowom Williama Birkina, dyrektora placówki i jednego z najbardziej cenionych naukowców w mieście. Mimo początkowego niedowierzania, gdy rodzeństwo się spotyka, Chris po kolejnych incydentach uświadamia sobie, że twierdzenia Claire mogą mieć pewne uzasadnienie.

Czy jako filmowa wersja pierwszej trylogii Residenta, Nemesis, a przynajmniej Tyrant, miałby rację bytu? W filmie z tyloma postaciami, z których wiele nie miało kluczowego znaczenia dla fabuły, dlaczego zabrakło tych dwóch kultowych złoczyńców? W pewnym sensie to wstyd.

Poznajemy całą obsadę postaci z „Resident Evil: Witamy w Raccoon City”, w tym Jill Valentine i Alberta Weskera z jednostki specjalnej S.T.A.R.S., Leona Kennedy’ego, nowicjusza w policji Raccoon City, Lisę Trevor i komendanta Ironsa, którzy padli ofiarą eksperymentów Umberelli oraz rodzeństwo Redfieldów. Z nowości filmowych polecany jest Cały film Harry Potter – 20. rocznica: Powrót do Hogwartu.

Znane i lubiane postacie w filmie

Fanów Capcomu ucieszy fakt, że Johannes Roberts w swojej historii do gry wideo Capcomu używa postaci, które są im już znane, a nie wymyśla zupełnie nowe. Oznacza to, że będziemy mogli być świadkami Jill Valentine, Alberta Weskera, Leona S. Kennedy’ego i Claire. W przeciwieństwie do pierwszej czwórki bohaterów, postać Leona wydaje się być zupełnie inna niż ta z gier wideo. Na jej miejscu spokojna brunetka z lokami zastąpiła pewną siebie blondynkę z dobrym celownikiem. Trudno polubić tę postać, bo brak jej jakiejkolwiek spójności w zachowaniu czy wyglądzie w ogóle. Aby posunąć fabułę do przodu, scenarzyści mogli nadać temu człowiekowi inne imię i przedstawić go w późniejszym momencie. Szkoda, że nie skorzystali z tej szansy i zamiast tego postanowili skondensować doświadczenia wszystkich w jedno.

Rodzeństwo Reflied, po rozłące w dzieciństwie, jest głównym tematem najnowszej części Resident Evil. Claire, już jako dorosła osoba, powraca do Raccoon City po długiej nieobecności, aby odnaleźć brata i udowodnić, że teorie spiskowe, którym poświęciła swoje życie, są słuszne. Chris jest policjantem wysłanym do pobliskiej willi Spencer w Górach Arclay w poszukiwaniu zaginionych członków S.T.A.R.S. Bravo Team. Jill Valentine, Albert Wesker i Barry Burton, towarzysze młodego chłopaka, zostają przedstawieni publiczności i odgrywają rolę w fabule. Późniejsze śledztwo ujawnia, że firma farmaceutyczna Umbrella miała swoją główną siedzibę ukrytą pod nieruchomością. Oprócz opracowywania leków, firma prowadziła również badania nad ludźmi i wirusami. To jest problem. Mieszkańcy Raccoon stają się dzikimi zombie w wyniku infekcji jednego z tych stworzeń, które dostały się do ich wodociągów.

Resident Evil: Witajcie w Raccoon City
Resident Evil: Witajcie w Raccoon City
Resident Evil: Witajcie w Raccoon City
Resident Evil: Witajcie w Raccoon City
Resident Evil: Witajcie w Raccoon City
Resident Evil: Witajcie w Raccoon City
Resident Evil: Witajcie w Raccoon City
Resident Evil: Witajcie w Raccoon City
Resident Evil: Witajcie w Raccoon City
Resident Evil: Witajcie w Raccoon City
Tytuł oryginalny Resident Evil: Welcome to Raccoon City
Ocena widzów: 5.2 27,329 głosów
Cda | Zalukaj 6 844 głosów
27 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.
 • Kacper Przybysz

  Szybka, prosta a co najważniejsze bezproblemowa rejestracja! W końcu mogę oglądać swoje ulubiony filmy na latopie i telefonie kiedy chce.

  Odpowiedz · Polub · 20 polubień · 39 minuty temu
 • Maria Kasprzyk

  OMG. Super! Uwielbiam tę stronkę. Polecam, nigdzie nie mogłam tego znaleźć... Przyjemność z oglądania niezapomniana! Świetne produkcje i premiery.

  Odpowiedz · Polub · 20 polubień · 45 minut temu
 • Ewa Sobczak

  Super opcja z tym oglądaniem, znakomita jakość obrazu! W szczególności, że teraz większość filmów jest nadawane w 4k.

  Odpowiedz · Polub · 25 polubień · 1 godzina temu
 • Marek Korycki

  Uwielbiam ten tytuł, dodaje do ulubionych tytułów i daje 10 na 10 z możliwej noty oceniającej. Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana.

  Odpowiedz · Polub · 10 polubień · 3 godziny temu
 • Martyna Głowacka

  Resident Evil: Witajcie w Raccoon City to najlepszy film jaki oglądałam - 8/10. Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super!

  Odpowiedz · Polub · 17 polubień · 6 godziny temu
 • Konrad Woźniak

  Warto obejrzeć czy szkoda czasu? Czy rejestracja jest na pewno darmowa? Bo wiem, że na Zalukaj, CDA, Fili CC i Zerion już taka nie jest chyba

  Odpowiedz · Polub · 2 polubień · 7 godzin temu
 • Agata Jasińska

  Ten film zasługuje na najlepszą ocenę - 10! Wolę oglądać filmy z napisami, niestety ale Lektor zagłusza dużo.

  Odpowiedz · Polub · 6 polubień · 3 dni temu
 • Irena Mazurek

  Wole chodzić do kina ale przyznam szczerze, że serwis ma lepsze tytuły niż Amazon, Cda Netflix czy HBO GO a nawet Amazon Prime Video. Więc myślę, że warto się zdecydować i obejrzeć.

  Odpowiedz · Polub · 12 polubień · 6 dni temu