What's happening?

Rozczarowana - CAŁY FILM ONLINE HD

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Rozczarowana

Rozczarowana - CAŁY FILM ONLINE HD

Nov. 18, 2022USA120 Min.PG
Twoja ocena: 0
6 1 głos

Gdzie obejrzeć cały film Rozczarowana online?

Kontynuacja filmu „Zaczarowana” z 2007 roku nosi tytuł „Rozczarowana” i jest przede wszystkim żywą akcją. Maya Rudolph dołącza do zespołu, który obejmuje również powracających członków obsady Amy Adams i Patrick Dempsey. Bohaterowie stają się wredni i zachowują się źle w potencjalnie niepokojących lub przerażających momentach. Smoki, olbrzymy, eliksiry nasenne, upadki, płomienie, konflikty, zaklęcia, klątwy i koniec świata zagrażają życiu, w tym dzieciom. Dorośli popijają wino i całują się. Lekcja wydaje się być taka, że świat rzeczywisty może być równie dobry jak bajka, mimo że ludzie pod wpływem magii potrafią być dla siebie okrutni.

Rozczarowana, czyli piękna baśń

Gdy rozpoczyna się Rozczarowana, Giselle (Amy Adams) i Robert (Patrick Dempsey) przenoszą swoje dwie córki na przedmieścia. Giselle, mając dość brudnego Nowego Jorku, znalazła zamkową posiadłość na wymyślonym przedmieściu. Przejście jest trudne na początku. Jak nastoletni Morgan jest zdenerwowany o przeniesieniu, dom nie jest prawie gotowy do zajęcia. Robert ma nieszczęśliwy dojazd, a inne matki szkoły, prowadzony przez Malvina (Maya Rudolph), są niczym, ale przyjazny. Kiedy Giselle otrzymuje magiczną różdżkę, życzy sobie, aby jej nowe życie zamieniło się w bajkę, i nagle jej otoczenie się zmienia. Nie spodziewa się jednak, że zmiany te wpłyną na jej otoczenie i na andaluzyjskie stworzenia, które pozostawiła za sobą.

Czy warto oglądać Rozczarowana online?

Fani będą zachwyceni tym sequelem, w którym Adams po raz kolejny wcieliła się w rolę słodkiej zamienionej w złą macochę. W przeciwieństwie do swojego poprzednika. Rozczarowana: Księżniczka przekształca swój nowy dom na przedmieściach w świat fantazji zamiast postaci z kreskówki przybywającej do prawdziwego Nowego Jorku. W trakcie tego procesu zmienia się w zło i grozi zagładą magicznemu królestwu Andaluzji. Jakim przedmieściom nie przydałoby się trochę emocji? To świetny pomysł, pozwalający aktorom grać wbrew typowi, a postaciom jeszcze bardziej wyśmiewać klisze Disneya. Złowrogi sing-off między Adams i Rudolph, dwa paskudne divy konkurujące, aby udowodnić, kto jest „gorszy” i zasługuje na bycie królową, jest zdecydowanie punktem kulminacyjnym filmu.

Rozczarowana
Rozczarowana
Rozczarowana
Rozczarowana
Rozczarowana
Rozczarowana
Rozczarowana
Tytuł oryginalny Disenchanted
Ocena widzów: 5.6 17,776 głosów
Cda | Zalukaj 7.096 614 głosów

Reżyser

Obsada

Udostępnienia0