What's happening?

Ruchomy chaos - CAŁY FILM ONLINE HD

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Ruchomy chaos

Ruchomy chaos - CAŁY FILM ONLINE HD

Feb. 24, 2021United States109 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
6 1 głos

Gdzie oglądać cały film Ruchomy chaos (2021) online?

Bałagan związany z chodzeniem to poważna, przemyślana i czasami bezzębna adaptacja Biblii, która nieustannie gryzie nierozwinięte myśli. Potwierdzanie najgorszych nawyków gatunku z odrobiną odkupienia jest żmudne, nie licząc patrzenia na inspirującą historię. Zawiłe tłumaczenie Limy, oparte na książce Patricka Nessa 2008 Never Let It Go, nie ma żadnej narracyjnej odwagi ani odwołania z szerszego źródła.

Akcja filmu Ruchomy chaos rozgrywa się na planecie Nowy Świat i skupia się na młodym Toddzie Hewitcie, który zdaje sobie sprawę, że większość swojego życia to odważne kłamstwo i że obawiał się większości tego, czego szukał. Tymczasem paskudny burmistrz Prentisstown szuka Violi (Daisy Ridley), młodej kobiety wkraczającej w nowy świat i grożące niebezpieczeństwo.

Film „Walking Chaos” ukazuje się w 2021 roku na podstawie dystopijnej / science fiction powieści „Never Leaves Patrick Nese”. Tubylcy planety zabili każdą kobietę na planecie. Jeśli więc młoda kobieta o imieniu Viola (Daisy Ridley) jest jedyną, która doświadcza katastrofalnego lądowania zwiadowczego, jej obecność w Prentisstovna doprowadzi do katastrofy i zagrozi również Toddowi.

Walking Chaos to film na podstawie powieści science fiction

Tematem tego raportu jest praca zespołowa i wytrwałość, przemoc i niebezpieczeństwo. Mieszkańcy peryferii są uzbrojeni, niebezpieczni i gotowi do zabijania. Uzbrojony mężczyzna atakuje kobietę, która jest ofiarą przemocy seksualnej. Zabijasz dwa zwierzęta: jedno mamy wstyd, drugie zabijamy w gniewie. Istnieje również wiele mocnych i otwartych języków, które ludzie słyszą / wymawiają, zwłaszcza wersje słowa „s-t”. Todd często myśli o tym, jaka jest piękna Viola i często wyobraża sobie jej pocałunki.

Ruchomy chaos jest oparty na pierwszej książce z uznanej przez krytyków trylogii science fiction Patricka Nessa. Akcja rozgrywa się w odległej przyszłości, kiedy ludzie uciekali z Ziemi, aby skolonizować inne planety. Todd (Tom Holland) mieszka w odległej wiosce Prentisstown na planecie, na której tajemnicza kraina dotyka tylko ludzi: w zjawisku zwanym hałasem wszyscy słyszą lub wyrażają swoje myśli.

Ruchomy Chaos Cały Film Online HD

Warta uwagi produkcja

Todd jest najmłodszym mężczyzną w Prentisstowne, kiedy wszystkie kobiety zabijały rodzime gatunki na planecie jako dzieci. Pewnego dnia Todd spotyka młodą kobietę o imieniu Viola (Daisy Ridley), która jako jedyna ucieka z wraku. Ostrzega burmistrza, Prenta (Mads Mikelsen), który aresztuje go na przesłuchanie. Męski głos ostrzega Violę, że grozi jej niebezpieczeństwo, więc ucieka, a Todd postanawia jej pomóc. Patron Todda (Demian Bichir, Kurt Suters) ujawnił, że Todd i Viola jadą na Color Ranch, kolejne miejsce, o którym Todd nawet nie wiedział. W Prentisstown jest nieprzyjemny sekret, wyjaśnia jego ojciec, a Todd i Viola muszą go ukryć, aby przeżyć.

To, co działało w ramach ulepszeń w czasie rzeczywistym, nie działa na ekranie, pomimo posiadania gwiazdek i imponującego materiału źródłowego. To niesamowite, jak imponujący był reżyser filmowy Dag Liman. Oprócz wszystkich wymienionych powyżej aktorów, Cynthia Erivo jako burmistrz sąsiedniego Prentisstown, David Oyelovo jako jedyny duchowy przywódca w Prentisstown jako Aaron, główny bohater Ray McKinon i syn burmistrza Nicka Johna Prentisa. Kiedy Chaos Walk zaczął się po raz pierwszy, projekt wyglądał bardzo obiecująco. Jednak nie jest łatwo przetłumaczyć tę historię, ponieważ hałas i różne przysłówki doprowadziły Neseję do trzech książek, które nie są tutaj wyjaśnione. 

Ruchomy chaos
Ruchomy chaos
Ruchomy chaos
Ruchomy chaos
Ruchomy chaos
Ruchomy chaos
Ruchomy chaos
Ruchomy chaos
Ruchomy chaos
Ruchomy chaos
Tytuł oryginalny Chaos Walking
Ocena widzów: 5.7 13,947 głosów
Cda | Zalukaj 7.4 407 głosów

Reżyser

Doug Liman
Reżyser

Obsada

Tom Holland isTodd Hewitt
Todd Hewitt
Daisy Ridley isViola Eade
Viola Eade
Mads Mikkelsen isMayor David Prentiss
Mayor David Prentiss
Kurt Sutter isCillian Boyd
Cillian Boyd
Bethany Anne Lind isKaryssa Hewitt
Karyssa Hewitt
Nick Jonas isDavy Prentiss Jr.
Davy Prentiss Jr.
Udostępnienia1