What's happening?

Sekretne życie zwierzaków domowych 2 - CAŁY FILM ONLINE HD

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Sekretne życie zwierzaków domowych 2

Sekretne życie zwierzaków domowych 2 - CAŁY FILM ONLINE HD

May. 24, 2019USA, France, Japan86 Min.PG
Twoja ocena: 0
7 3 głosy

Gdzie oglądać cały film Sekretne życie zwierzaków domowych 2 online?

W nowej przygodzie Maxa, księcia i jego przyjaciół jest coś jeszcze ważnego: silne przesłanie bojowników. Z ust królika Tuptus, którego marzeniem jest ratowanie innych, pochodzi słowo, że żadne zwierzę nie może zareagować na inne zaburzenie bez reakcji, a tym razem głównym zadaniem zwierząt jest uwolnienie ich z niewoli w cyrku.
Możesz wymienić komiksy przedstawiające tajne życie podmiotów lub stworzeń, o których ludzie zwykle nawet nie wiedzą. Zabawny film „Oświetlenie” – „The Secret Life of Pets”. Produkcja otrzymała pozytywne recenzje i zarobiła 875 milionów dolarów na całym świecie. Taki sukces skłonił hodowców do tymczasowego opuszczenia świata Mino i powrotu do opowieści o zwierzętach.

Dochodzimy do „Secret Life of Pets 2”, gdzie możemy ponownie śledzić przygody Maxa, Prince’a, Tuptu i innych zwierząt. Termin, o którym mówimy w bezpośredniej obserwacji, byłby rodzajem uprzedzenia. Gdybym miał porównać do innego produkcji to z pewnością było by to Był sobie pies 2, który jest równie dobry.

Niesamowity świat zwierząt

Trzy lata temu animacja świetlna (tajne powielanie zdjęć) działała bardzo dobrze, gdy zdecydowali się rozwijać świat zwierząt i przeżywać niesamowite przygody pod nieobecność właścicieli. Tajemnice codziennego życia naszych drogich czworonożnych przyjaciół kryły wielkie możliwości, ale w pierwszej części nie zostały w pełni wykorzystane, ale zostały zredukowane do zabawnych i stereotypowych szczegółów. Czy nadal masz małą kombinację z zestawem?

Postacie zwierząt podlegają wrażliwym zmianom, ponieważ ich harmonijne i spokojne życie nie może być porównywane z dynamicznymi zmianami codziennego życia. A potem pojawia się Kata z mężczyzną, który w jakiś sposób ingeruje w plany Maxa i księcia. Psy są nadal własnością, a teraz właściciel je kocha, ale w domu pojawia się trzecia osoba … Dziecko. Chłopiec nie tylko ożywia rodzinę Maxa, ale także powoduje wiele chaosu. Mały pies w stadzie musi przyzwyczaić się do nowego osobnika, co na początku nie jest łatwe. Z czasem jednak staje się nie tylko najmłodszym członkiem rodziny, ale także najlepszym przyjacielem. Niestety nie mamy lepszej relacji między zwierzęciem a dzieckiem, ponieważ ten segment nagle przerywa podróż bohatera – żyją tu nowe przygody, a Max dowiaduje się, co to znaczy dbać o członka paczki. (chociaż owca). Tymczasem królik Tuptusa staje się zwierzęcym odpowiednikiem postaci z kreskówki i podobnie jak kapitan Tuptus z wrodzonym talentem do włączenia sięga się po białego tygrysa, którego właściciela cyrku w kręgu. Do drużyny dołącza tylko jeden kotek. I to nie kończy się na skórkach. Bridget ma wiele kociąt, które czekają, aż Max otworzy wzory zaklęć, a teraz musi wyciągnąć swoją ulubioną zabawkę ze stada neurotycznych kotów.

Sekretne życie zwierzaków domowych 2 po polsku

Świetna kontynuacja poprzedniej części bajki

W „Sekretne życie zwierzaków domowych 2” nie ma trywialnego powtórzenia poprzedniej historii z nieco innymi ubraniami (co czasami oznacza pewien grzech animacji małych dzieci). Max szybko zdaje sobie sprawę, że kocha małego Liama. Ponieważ zawsze martwisz się o swoje bezpieczeństwo i stres, tracisz poczucie własnej wartości, co oznacza, że ​​poprawia się Twoja wizyta w terenie.

Tymczasem króliki Bridget i Tuptus przeżywają swoje przygody. Musisz znaleźć nowego mężczyznę, który zatrzyma ulubione zabawki Maxa, ubierze się w kostiumy superbohatera i spróbuje uratować białego tygrysa, którego cyrkowcy są uwięzieni ze swoją nową dziewczyną Daisy. Jest więc jasne, że te historie mają niewiele wspólnego (chociaż zostały połączone w ostatniej serii). Mogę sobie wyobrazić osoby w niekorzystnej sytuacji. Ponadto tylko wątek Max prowadzi do konwersji postaci i wymaga dogłębnej eksploracji nowych widzów. Jednak od dawna wiadomo, że studio Pixar specjalizuje się w tego rodzaju obudowach i oświetleniu – dla lżejszej rozrywki.

Sekretne życie zwierzaków domowych 2
Sekretne życie zwierzaków domowych 2
Sekretne życie zwierzaków domowych 2
Sekretne życie zwierzaków domowych 2
Sekretne życie zwierzaków domowych 2
Sekretne życie zwierzaków domowych 2
Sekretne życie zwierzaków domowych 2
Sekretne życie zwierzaków domowych 2
Sekretne życie zwierzaków domowych 2
Sekretne życie zwierzaków domowych 2
Tytuł oryginalny The Secret Life of Pets 2
Ocena widzów: 6.5 43,068 głosów
Cda | Zalukaj 6.9 1,532 głosów

Reżyser

Chris Renaud
Reżyser

Obsada

Patton Oswalt isMax (voice)
Max (voice)
Kevin Hart isSnowball (voice)
Snowball (voice)
Harrison Ford isRooster (voice)
Rooster (voice)
Eric Stonestreet isDuke (voice)
Duke (voice)
Jenny Slate isGidget (voice)
Gidget (voice)
Tiffany Haddish isDaisy (voice)
Daisy (voice)
Lake Bell isChloe (voice)
Chloe (voice)
Dana Carvey isPops (voice)
Pops (voice)
Bobby Moynihan isMel (voice)
Mel (voice)
Hannibal Buress isBuddy (voice)
Buddy (voice)
Udostępnienia4