What's happening?

Shazam! - CAŁY FILM ONLINE HD

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Shazam!

Shazam! - CAŁY FILM ONLINE HD

Mar. 29, 2019US. 132 Min.7
Twoja ocena: 10
7.9 9 głosy

Shazam – Oglądaj Online

Amerykański fantasy film akcji na podstawie serii komiksów o superbohaterze o tym samym imieniu wydawnictwa DC Comics. Za reżyserię odpowiadał David F. Sandberg, a za scenariusz odpowiada Henry Gayden i Darren LemkeSZYBKA REJESTRACJA!

Gdzie oglądać cały film Shazam?

Shazam jest filmem fantastycznym z 2019 roku, którego reżyserem jest David F. Sandberg. Głównym bohaterem jest Billy Batson (Asher Angel), który został sierotą. Za wszelką cenę chcę on odnaleźć swoją matkę, przez co ucieka z domu zastępczego, do którego został wcześniej wysłany. Billy jest chłopakiem, który zawsze potrafi się o siebie zatroszczyć więc nie potrzebuje przyszywanego rodzeństwa. Kiedy chłopak staje w obronie niepełnosprawnego Freddyego Freemana (Jack Dylan Grazer) zauważa go czarodziej szukający swojego następcy, któremu wręczy super moce. Młody bohater wystarczy, że powie magiczne słowo „Shazam online” zamienia się w wielkiego twardziela, który jest w stanie przenieść największe góry. Produkcja ta jest na prawdę pod wieloma względami udana. Całość ogląda się z wielką przyjemnością i wyczuciem.

shazam cały film online

Jak ocenić Shazam w wersji online?

Opiera się na postaci nowego superbohatera Davida F. Sandberga. Reżyser, który wcześniej pracował głównie przy płytach grozy, w tym Annabelle i When The Lights Down Down. Oczywiście to nie jest sum, a ten film najlepiej pasuje do gatunku rodzinnego.

Wystarczy spojrzeć na absurdalne i dziecinne kostiumy zwycięskiego bohatera filmu, który obecnie podbija kino, i zdać sobie sprawę, że oryginalna kreskówka mogła być kilkadziesiąt lat temu. Wszystko idzie dobrze, bo Kapitan Piorun jest tylko dwa lata młodszy od Supermana (1938) i rok młodszy od Batmana (1939). Hmm … to już nie Kapitan Grom, to Kapitan Marvel. O nie, przepraszam: to jest Shazam po polsku z dubbingiem. Wyjaśnię – za 79-letniego bohatera, ze względów prawnych, twórcy kilkakrotnie zmieniali nazwisko. Po aktywacji serii w 2011 roku, w końcu skupiono się na najważniejszej magii w historii i nazwisku czarodzieja w całym skandalu z superbohaterami. Jednocześnie można było uniknąć konfliktu z Marvel Comics, który miał teraz kapitana Marvela. W rzeczywistości postać Brie Larson, Carol Danvers, nie była pierwszą, która zdobyła tytuł komiksów Marvel Comics, ale dziś w to nie wierzy.

Z jednej strony to niedoceniony bohater

Shazam jako Hero to jeden z najstarszych, ale najbardziej niedocenianych i nieco zakurzonych bohaterów w uniwersum DC. 1940 Został rozpoznany przez scenarzystę Billa Parkera i rysownika Charlesa Clarna Bara jako Capitan Marvel (!). Z biegiem lat zyskał dużą popularność i pojawił się w filmach i serialach telewizyjnych. Dość powiedzieć, że jego przygoda została po raz pierwszy pokazana na ekranie w 1941 roku! Paradoksalnie sukces spowodował problemy, aw szczególności procesy sądowe ze strony właścicieli ognia Supermana na pergacyzm. I chociaż proces zakończył się na korzyść Parkera i Becka, Kapitan Marvel przyjął imię Old Lee i Marvel Comics i stworzył własnego bohatera. A fakt, że zarówno Captain Marvel, jak i Shazam cały film zostali wydani w kinie (a teraz w formacie DVD) (ponieważ jest to nazwa wielkiego bohatera od 2011 roku), jest czymś niezwykłym.

Na szczęście Shazam! składa się nie tylko z humoru, ale także z serca. W końcu Sandberg podkreśla nie tylko „śmiech” konwencji filmowej o superbohaterach, ale także motyw rodzinny. Billy widzi rodzinę tylko przez połączenie krwi, więc wyglądał zbyt poważnie. W rezultacie nie widzi tego, co dają mu inni ludzie i skupia się tylko na jednej prawdzie. I jak zawsze często rozczarowują. Z jednej strony jest to klasyczny top, w którym gracz dąży do stabilizacji, z drugiej strony otwierająca fabuła rozgrywająca się na dwóch poziomach – superbohatera i stricte realistycznym.

Nie byłoby nic nowego (bo stereotyp „od dupy do dupy” już się zmienił, w tym „Iron Man” czy „Strange Strange”), gdyby nasz bohater nie musiał zachowywać się w określony sposób i uczyć się żyć w rodzinie. Tę rodzinną idyllę uwielbia również krajobraz – senna Filadelfia to idealne miejsce na takie rozważania obok świątecznego boomu. Kto wie, może Shazam pl lektor chomikuj czy wkrótce będzie to świąteczny klasyk?

Shazam film online

To produkcja, którą warto obejrzeć z polskim lektorem albo dubbingiem

Shazam po polsku to dobra produkcja, nawet bardzo dobra..  Najlepiej zrobić sobie przerwę od małej aktywności gdzieś w tle, by zwrócić uwagę na zjawisko współzależności społecznej. To zdjęcie składa się z cudownie pomysłowych postaci – myślę o Levim i nowym Glaserze. Związek między losem a związanymi z nim przeciwstawnymi postawami staje się w końcu osią filmu i wyraża główne motto, które, choć proste i skrajnie drugorzędne, jak zawsze wyraźniej w grupie, to wciąż bardzo dobrze przedstawia. Shazam! Więc jest to ostatni film w rodzinie. Kto mógł się spodziewać tak skromnego rodzinnego ciepła w najnowszym mrocznym i niezwykle pesymistycznym filmie DC Universe?

Podczas testu możesz cieszyć się ekranem, zwłaszcza jeśli podróżujesz z rodziną. Nie mówię gówna! To świetna zabawa, ponieważ kilka razy się uśmiechnąłem, ale nie spodziewam się, że ten film cię w jakikolwiek sposób zaskoczy, zwłaszcza po obejrzeniu zwiastunów, które są prawie wszystkie humorystyczne.

Shazam!
Shazam!
Shazam!
Shazam!
Shazam!
Shazam!
Shazam!
Shazam!
Shazam!
Shazam!
Tytuł oryginalny Shazam!
Ocena widzów: 7
Cda | Zalukaj 7 4,089 głosów

Reżyser

Obsada

Asher Angel isBilly Batson
Billy Batson
Mark Strong isDoctor Thaddeus Sivana
Doctor Thaddeus Sivana
Jack Dylan Grazer isFreddy Freeman
Freddy Freeman
Djimon Hounsou isThe Wizard
The Wizard
Faithe Herman isDarla Dudley
Darla Dudley
Grace Fulton isMary Bromfield
Mary Bromfield
Ian Chen isEugene Choi
Eugene Choi
Jovan Armand isPedro Peña
Pedro Peña
Marta Milans isRosa Vasquez
Rosa Vasquez
Udostępnienia2