What's happening?

Small World - FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ

DO KOŃCA PROMOCJI POZOSTAŁO:
3 godziny 48 minut 13 sekund

Small World

Small World

Co zrobisz, gdy porwą ci dziecko?Sep. 10, 2021Unknown117 Min.Not Rated
Twoja ocena: 10
10 1 głos

Opis

Gdzie obejrzę cały film Small World (2021) online?

W “Small world” Patryk Vega pokaże historię dziewczynki, która zostaje porwana z polskiej wsi. Udaje się ją odnaleźć dopiero po 14 latach. “Small world” ma przedstawić trzy perspektywy: ofiary, jej rodziców i porywacza.

Mówi się, że Small World jest oddzielony od innych dzieł Patryka Vegi z kilku powodów. Przyczyni się nie tylko do rozwoju tematu, ale także do jego realizacji. Czy reżyser coś już zrobił? Co może być lepszego niż niektóre z twoich poprzednich filmów?

Wszystko zaczęło się od lat porwania dziecka przed drzwiami. Zdesperowana matka (Marieta Żukowska) próbuje wytropić przestępców, ale policjant (Adamczyk) przypadkowo interweniuje, by powstrzymać porwanie kobiety uciekającej z granicy przestępczyni. Minęły lata, a policja nie oglądała się za siebie. Pełen zapału i dobrych pomysłów dziewczyna z wyższym wykształceniem rosyjskim postanowiła pójść za jego przykładem. Tymczasem protagonista napotyka sprzeczności w rosyjskim systemie bezpieczeństwa, satanistyczny kult Yorkshire czy twórcze szaleństwa rdzennych mieszkańców Bangkoku. Dla publiczności, jeśli zabawa w Las Vegas nie jest tak zaskakująca, cały film Small World będzie lepszym lub gorszym powtórzeniem zabawy.

Nowy film Patryka Vegi

Patryk Vega postanowił zrobić sobie przerwę od fanów roku, brutalnych wersji tchórzy z całego świata, pełnych fałszywych żartów i postaci z kreskówek. Tym razem poważnie potraktował problem handlu ludźmi. Jak powiedziała kiedyś zainteresowana kobieta, co roku 1,5 miliona dzieci i 300 milionów ludzi na całym świecie sprzedaje się jako niewolników. Mamy do czynienia z handlem bronią i boomem w przemyśle farmaceutycznym. Mała globalna firma rozpoczęła wysyłkę czteroletniego dziecka z przygranicznego miasta. Matka (Marieta Żukowska) wkrótce dowiaduje się, że za porwaniem stoją Rosjanie i stara się jak najszybciej wywieźć dziewczynkę z kraju. Kobieta podróżuje na krótko przed aresztowaniem i ratuje córkę.

Niestety, plan ten zostaje udaremniony przez zapalonego policjanta drogówki, który nie pozwala mu jechać i nie wierzy w historię porwania. W tym przypadku było już za późno. W przyszłości pojazd przejeżdżał przez granicę polsko-rosyjską, gdzie polskie sądy nie miały jurysdykcji. Ten dramat zmusił policję do dołączenia do Interpolu, aby skorzystać z połączenia i podróżować do Europy. To nie jest łatwa droga.

Czteroletnia dziewczynka została porwana z miasteczka na wschodniej granicy. Jej matka zostawia podejrzaną ciężarówkę. Niestety agent zatrzymuje go po drodze i proponuje mu pomoc. Kilka lat później Robert sprzedaje się dzieciom i próbuje dowiedzieć się, gdzie porwano dziewczynkę. Uda się do Rosji, gdzie będzie pracował z policjantką Tanyą (Anastasia Mikulchina). Razem tropią sieć pedofilów, których macki sięgają w zaświaty. Robert nie przestał jednak próbować ratować dziecko i bezpiecznie sprowadzić je do domu.

Cały Film Small World 2021 Online

Small World (2021) do obejrzenia w jakości HD!

Autor utworu „Bad Boy” czy „Pętla” nie rezygnuje z wielu starych przyzwyczajeń, ale po raz pierwszy od dłuższego czasu uważa, że ​​psychologiczna prezentacja wymaga opowieści i eksperymentów, a nie wiecznie szokujących i zabawiających widzów. Nie widzieliśmy bohaterów filmu od czasu pierwszego pitbulla. Nie będzie więc przesadą sądzić, że „Small World” jest najpoważniejszą, najtrudniejszą i najgorszą, ale też najmniej zabawną pracą w jego karierze. Jasne, jeśli to nadal dobry „wegański” film, nawet jeśli w tym przypadku jest gorący.

Film Small World to kolejny film, który jednocześnie po raz kolejny podkreśla misyjny charakter filmu – marzy o jasnym spojrzeniu na ludzkość, a może nawet uratowaniu mu życia. Patryk Vega może nie słyszał o pedofilii czy handlu ludźmi, ponieważ jego film jest jak powiedzenie. Słuchaj, jest jedna rzecz, którą jest przestępczość zorganizowana. Jak to działa, jak się chronić, gdzie i w jakich sytuacjach szukać pomocy, jak rozpoznać zachowania agresywne, jak pomóc ofiarom i gdzie znaleźć pomoc psychologiczną dla siebie i innych.

Small World
Tytuł oryginalny Small World
Ocena widzów: 5.8 104 głosów
Cda | Zalukaj 4.2 6 głosów
27 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.
Udostępnienia1