Swingersi - OGLĄDAJ ONLINE

 • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
 • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
 • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
 • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ

DO KOŃCA PROMOCJI POZOSTAŁO:
3 godziny 48 minut 13 sekund

Swingersi

Swingersi

6.5
Twoja ocena: 10
8.5 37 głosy

Opis

Swingersi – Oglądaj Online

Grupa ludzi, niezadowolona z dotychczasowego życia erotycznego, przekona się, że trawa jest zawsze bardziej zielona po drugiej stronie płotu.

Gdzie oglądać cały film Swingersi online ?

Swingersi zadebiutował w kinach 28 lutego 2020 roku. Film z gatunku komedii romantycznej , który jest najczęściej spotykanym w polskich wytwórniach filmowych. Reżyserem filmowym jest pochodzenia Łotewskiego Andrejs Ekis, który jeździ po Europie i realizuje tę samą fabułę w różnych Państwach. Film ten zawitał już do Norwegii, Ukrainy czy Estonii. Obecnie produkcja skupiła się na naszym kraju, gdzie wspierana jest przez polskich aktorów. Głównym wątkiem Swingersów jest fakt zerwania sypialnianej rutyny, której dosięgają bohaterowie filmu. Oglądać na ekranie możemy znaną polską aktorkę Barbarę Kurdej-Szatan, która wciela się w samotną dziewczynę poszukującej prawdziwej miłości. Tomasza Oświecińskiego w roli, której aktor czuje się i prezentuje najlepiej czyli polskiego gangstera. Joanne Liszowską, która odgrywa postać pustej blondynki uwielbiającej dobra materialne i pieniądze.

W filmie występować będą dwie odmienne pary z dość znacznym stażem małżeńskim. Iwona (Joanna Liszowska) i Fabian (Michał Koterski), którzy prowadzą ekstrawagancki styl życia opływając w luksusach i dobrach materialnych oraz prowadząc styl życia influence-rów. Inną parą jest Dorota (Ilona Ostrowska), która jest księgową próbującą ratować swoje małżeństwo i Andrzej (Krzysztof Czeczot), który jest nauczycielem uwielbiającym technologię wirtualnej rzeczywistości.

Dorota postanowiła wziąć los w swoje ręce i wprowadzić perwersję do swojego związku z Andrzejem. Mimo oporów stawianych przez męża kobieta postanowiła odpowiedzieć na ogłoszenie zamieszczone w portalu dla swingersów. W ten sposób trafiają na swoją odmienną parę influencerów. W innym zakątku miasta pewna para natrafia na siebie przypadkiem. Jest to mężczyzna Bartek (Antoni Królikowski), który odkrył na własnym balkonie Sylwię (Barbara Kurdej-Szatan).

Swingersi 2020 Online

Swingersi to kolejny polski film erotyczny?

Swingersi nie będą tak naładowane erotyką oraz seksualnością jak niedawna premiera filmu 365 Dni Online. Jest to typowo polska komedia romantyczna opowiadająca historię miłosną, w której nie zobaczymy erotycznych, pikantnych scen. Co można zaobserwować w filmie ekipa Swingersów na planie bawiła się przyzwoicie.

Obsada filmu swingersi:

 • Ilona Ostrowska
 • Tomasz Oświeciński
 • Antoni Królikowski
 • Joanna Liszowska
 • Barbara Kurdej-Szatan
 • Michał Koterski
 • Krzysztof Czeczot i inni.

Swingersi Film Online CDA

Według mnie film wyszedł zabawnie, ponieważ zawiera bardzo dużo wątków, które potrafią rozbawić. Jeżeli ktoś nie lubi absurdalnych żartów nie koniecznie spodoba mu się ten film, ponieważ zawarty humor jest często rynsztokowy. Komedia ma nas rozbawiać, wyluzować i myślę, że swoją rolę spełniła bardzo dobrze, gdyż momentami nie mogłem powstrzymać śmiechu oglądając cały film Swingersów.

 

Netflix 6.5

Reżyser

Reżyser

Obsada

27 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.
Udostępnienia129

Mogą Ci się spodobać

Niedobrani
Do wszystkich chłopców, których kochałam
Predator
Chick Fight
Świąteczny rycerz
Śledztwo Spensera
Kolejny film o Boracie
Miłość gwarantowana
Imprezowi rodzice
Shazam!
Sarah Cooper: Everything’s Fine
Merida Waleczna