What's happening?

Szybcy i wściekli 9 - FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ

DO KOŃCA PROMOCJI POZOSTAŁO:
3 godziny 48 minut 13 sekund

Szybcy i wściekli 9

Szybcy i wściekli 9

May. 20, 2020US.
Twoja ocena: 10
8.6 19 głosy

Opis

Gdzie oglądać cały film Szybcy i wściekli 9 online?

Szybcy i wściekli 9 to świetny powrót na ekrany Hana. Chociaż główna postać została zamordowana przez jakiś czas. Nie pożegnała się z serią w swojej grze Sung Kang, a twórca Fast & Furious zobaczy ich z powrotem na ekranie. To jest możliwe? „Fast and Furious 9” to film pełen niebezpieczeństw, akcji i emocji, a także przedostatnia część serii, więc fani oczekują na ekranie wielu znajomych twarzy – nawet tych, o których mówiliśmy dawno temu! Serwis / Film niedawno zapytał Chrisa Morgana (scenarzystę do serii Szybcy i wściekli) o możliwy powrót Hany do następnej produkcji. Autor odpowiedział: „To zabawne, ponieważ ostatnio dużo o tym myślałem. To interesujące, że oboje o tym pomyśleliśmy, ale myślę, że powinniśmy poczekać, aby to zobaczyć. Uwielbiam to, Sungo – on jest jednym z moich ulubionych ludzi.

Powrót wielkich bohaterów?

Słowa Chrisa Morgana mogą sugerować, że istnieją szanse na powrót Sunga Kanga, jednak nie wiadomo, jak twórca to sobie wyobraża. Czyżby Han jakimś cudem przeżył? A może miał brata bliźniaka? Najbardziej prawdopodobną wersją wydaje się chyba ukazanie tego bohatera we flashbackach, jednak nie będziemy tego pewni jeszcze bardzo długo. Premiera filmu Szybcy i wściekli 9 jest zaplanowana na kwiecień 2019, a to oznacza, że zdjęcia rozpoczną się w 2018 roku i dopiero wtedy możemy spodziewać się pierwszych fotografii, zwiastunów czy spoilerów. Cała seria zostanie zakończona filmem Szybcy i wściekli 10 w 2021 roku.

Sung Kang wystąpił w pięciu częściach serii Szybcy i wściekli: Tokio Drift, Szybko i wściekle oraz Szybcy i wściekli 5-7, a uśmiercony został… dwa razy! Po raz pierwszy śmierć Hana została ukazana w filmie Szybcy i wściekli: Tokio Drift – w trakcie szaleńczej jazdy ulicami miasta doszło do wypadku i samochód bohatera wybuchł. Po raz drugi tragiczne sceny zostały ukazane w filmie Szybcy i wściekli 7, gdy okazało się, że za śmiercią Hana stał Deckard Shaw. Na tą produkcję czeka miliony fanów, podobnie zresztą jak na Scooby-Doo!.

Film, który naszpikowany jest niesamowitych akcji

Słowa Chrisa Morgana sugerują, że Sung Chang prawdopodobnie powróci, ale nie wiadomo, jak artysta to przewidział. Najbardziej prawdopodobna wersja wydaje się być pokazywana przez tych bohaterów wielokrotnie, ale nie będziemy tu pewni długo. Premiera Fast and Furious 9 planowana jest na kwiecień 2019 r., Co oznacza, że filmowanie rozpocznie się w 2018 r., I dopiero wtedy możemy spodziewać się pierwszych zdjęć, zapowiedzi lub spoilerów. Cała seria zakończy się w 2021 roku 10 szybkimi i wściekłymi filmami.

Sung Kang pojawił się w pięciu częściach serii Szybcy i wściekli: Tokio Drift, Szybcy i wściekli oraz Szybcy i wściekli 5-7, i został zabit dwa razy! Todoja po raz pierwszy pokazano w filmie Szybcy i wściekli: Tokio: Do wypadku doszło podczas spaceru ulicami miasta, a samochód bohatera eksplodował. Po drugie, tragiczne sceny pokazano w filmie Szybcy i wściekli 7, kiedy zdali sobie sprawę, że Deckard stoi za Shawem Hansem Todem.

Szybcy i Wsciekli 9 CDA

Najbardziej wyczekiwany film w 2020 roku

Szybcy i wściekli 9 to jeden z najbardziej oczekiwanych filmów roku 2020, drugi z serii słynnych wydarzeń o tej samej nazwie. Produkcja rozpocznie się w przyszłym roku i jak niedawno potwierdziliśmy, zobaczymy pierwszy zwiastun dnia. Wiadomości udostępniane przez Vins Diesel w mediach społecznościowych stały się rzeczywistością – bez podglądu miesiąca

W tym roku po trzyletniej przerwie powraca saga „Szybcy i zaciekli”. Przed bohaterami jest kolejna misja, która wymaga od nich wielu poświęceń. znany również jako Gate House w Vins Diesel, zespół spotka Jānis Cena i jego Jekabs brat.
zwiastun filmu „Szybcy i wściekli 9”

Dziewiąta część „Szybkiego i zaciętego” obiecuje, jak zwykle, dużo akcji. Sentymentalne, ponieważ na ekranie zobaczymy wiele długich, niewidocznych twarzy. To nie tylko Vin Diesel, Michel Rodriguez, Ludacris, Tyrese Gibson i Jordan Brewster, i to nie wszystko. John Price był w serii i spotkał głównego przeciwnika. Czego możemy się spodziewać po F9?

To już dziewiąta odsłona tej popularnej serii

„Fast and Furious 9 online” rozgrywa się kilka lat po wydarzeniach z poprzedniego odcinka. Chociaż dom się zawalił, a kraj żyje spokojnym życiem, idol trwa długo. Zespół Toretto jest niebezpieczny przeciwko Jacobowi. Jakub jest „mistrzem złodziei, mordercą i dzikim kierowcą” i ma brata w domu. Nie zaskoczy nikogo, że mężczyznom się to nie podoba. Od czasu współpracy z Charlize Theron na zawsze unikam sądu.

Helen Mirren pojawia się w karawanie i udziela rad domu. Nie wiadomo jeszcze, czy ich działanie będzie ogłosić powrót swoich dzieci – Kartezjusz (Jason Stathams), Owens (Luke Evans) i Matthew (Vanessa Kirby). F9 to chyba wszystko, a największa niespodzianka pozostaje na końcu.

Han Leu Sung Kang wraca do gospodarzy. Wygląda na to, że główny bohater zmarł w szóstej części sagi Descard Shaw (Jason Statham). Szybki i wściekły zwolennik Hane’a szukał prawdy i najwyraźniej spełnił ich potrzeby. W historii Hany dowiadujemy się, jaka jest rola wiosny.

 

Szybcy i wściekli 9
Szybcy i wściekli 9
Szybcy i wściekli 9
Szybcy i wściekli 9
Szybcy i wściekli 9
Szybcy i wściekli 9
Szybcy i wściekli 9
Szybcy i wściekli 9
Szybcy i wściekli 9
Szybcy i wściekli 9
Tytuł oryginalny F9

Reżyser

Justin Lin
Reżyser

Obsada

Vin Diesel isDominic Toretto
Dominic Toretto
Jordana Brewster isMia Toretto
Mia Toretto
Tyrese Gibson isRoman Pearce
Roman Pearce
Ludacris isTej Parker
Tej Parker
Sung Kang isHan Lue
Han Lue
Lucas Black isSean Boswell
Sean Boswell
27 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.
Udostępnienia82