What's happening?

Tajne Stowarzyszenie Królewskich Sióstr i Braci - ZALUKAJ ONLINE

 • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
 • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
 • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
 • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Tajne Stowarzyszenie Królewskich Sióstr i Braci Zalukaj Online

Tajne Stowarzyszenie Królewskich Sióstr i Braci - ZALUKAJ ONLINE

Sep. 25, 2020USA97 Min.TV-PG
Udostępnienia2
Twoja ocena: 0
10 1 głos

Gdzie oglądać cały film Tajne Stowarzyszenie Królewskich Sióstr i Braci online?

Sam bierze udział w tajnym programie, szkolącym członków królewskich rodzin, którzy nie mają szans na tron, do ratowania świata. Peyton Elizabeth Lee, druga urodzona gwiazda królewska, żyje w tajnym stowarzyszeniu Elizabeth Lei z fantazjami, przygodami i odrobiną przemocy. Kiedy nowa grupa „drugorzędnych królewskich” odkrywa swoje tajne supermoce i szkoli ich do treningu, stawia młodych ludzi w niebezpiecznych stanach: są trafieni laserem, ostrzeliwani i odpalani. Niebezpieczny i obezwładniający przestępca ucieka z więzienia i rozpoczyna śmiertelny spisek mający na celu zamordowanie światowej rodziny królewskiej.

Uratowanie rodzin królewskich zależy od drugiego narodzenia, nawet jeśli oznacza to usunięcie sprawcy. Młodzi ludzie mogą nauczyć się, jak ważna jest praca zespołowa, przyjaźń i tradycja, zdrada oraz tych, którzy są gotowi zabijać, aby osiągnąć swój cel. Są pozytywne wiadomości, które mogą dotrzeć do młodszych odbiorców, w tym nastolatków, którzy dostrzegają niepewność, muszą nauczyć się dbać o innych ludzi i spędzać mniej czasu w Internecie.

Genialna obsada aktorska od Disney’a

Peiton Elizabeth Lee jest na tyle czarująca, że ​​może zostać Sylasem, drugą księżniczką rodziny królewskiej królestwa Eliasza. To nowoczesne, nieco futurystyczne miasto. Sam chodzi do szkoły gdzieś w Strathmore, razem z innymi nastoletnimi królami i sługą nowo narodzonego Towarzystwa Królewskiego oraz dziewczyna Noah Lomax i pusta dziewczyna, Roxana (Olivia Deeble).

Tajne Stowarzyszenie Królewskich Sióstr i Braci online

Sam nagle dowiaduje się, że los Harry’ego (Neo) i innych ludzi jest dla niego ważny. Drugorzędni królowie okazali się supermocarstwami wszechświata, więc Związek Radziecki przeniósł się do zupełnie nowego X-Men Ridge, a Sam nauczał pod kierunkiem profesor Skylar Astin. Mocne strony każdego ucznia są opisane w różnych programach nauczania, a Sam dowiaduje się, że wszystko z nim w porządku. Wśród jej noworodków są ci, którzy osiągnęli więcej w tym samym czasie, w tym niewidzialna dziewczyna Roxan, która kradnie władzę od stycznia (Isabella Blake-Thomas), Tumas (Niles Fitch) i Matteo (fala niebiańskich ciężarów), którzy rządzą naturą. Piątka uczy się kontrolować swoją moc, gdy telekinetyczny złoczyńca (Greg Brix) Magnet zostaje zwolniony z więzienia i przybywa po szkole.

Czy opowieść o magii spełni swą rolę?

Dla małych dzieci (uzbrojone motyle, wiele księżniczek) i dorosłych jest to specjalne połączenie środków (protesty przeciwko monarchii, niebezpieczeństwo korony). Nowo narodzeni królowie nie mogą być przyjaźni dla dzieci, dopóki nie są głupi. Ekran jest wypełniony ekskluzywnymi brytyjskimi akcentami, darmowymi treningami i niekończącymi się dniami na plaży. Sam urodził się od urodzenia podczas niechcianej podróży królewskiej do rodziny królewskiej, która rządziła najmniejszym europejskim miastem Iliria. Zobaczył, że jego starsza siostra, księżniczka Eleanor, została królową Ilirii w ciągu kilku dni od jego koronacji. To dość poważny problem. Oprócz tego warto również wspomnieć o konkretnej produkcji, jaka pojawiła się w ostatnim czasie Enola Holmes.

Tajne Stowarzyszenie Królewskich Sióstr i Braci
Tajne Stowarzyszenie Królewskich Sióstr i Braci
Tajne Stowarzyszenie Królewskich Sióstr i Braci
Tajne Stowarzyszenie Królewskich Sióstr i Braci
Tajne Stowarzyszenie Królewskich Sióstr i Braci
Tajne Stowarzyszenie Królewskich Sióstr i Braci
Tajne Stowarzyszenie Królewskich Sióstr i Braci
Tajne Stowarzyszenie Królewskich Sióstr i Braci
Tajne Stowarzyszenie Królewskich Sióstr i Braci
Tajne Stowarzyszenie Królewskich Sióstr i Braci
Tytuł oryginalny Secret Society of Second Born Royals
Ocena widzów: 4.7 2,300 głosów
Cda | Zalukaj 7.1 189 głosów
27 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.
 • Kacper Przybysz

  Szybka, prosta a co najważniejsze bezproblemowa rejestracja! W końcu mogę oglądać swoje ulubiony filmy na latopie i telefonie kiedy chce.

  Odpowiedz · Polub · 20 polubień · 39 minuty temu
 • Maria Kasprzyk

  OMG. Super! Uwielbiam tę stronkę. Polecam, nigdzie nie mogłam tego znaleźć... Przyjemność z oglądania niezapomniana! Świetne produkcje i premiery.

  Odpowiedz · Polub · 20 polubień · 45 minut temu
 • Ewa Sobczak

  Super opcja z tym oglądaniem, znakomita jakość obrazu! W szczególności, że teraz większość filmów jest nadawane w 4k.

  Odpowiedz · Polub · 25 polubień · 1 godzina temu
 • Marek Korycki

  Uwielbiam ten tytuł, dodaje do ulubionych tytułów i daje 10 na 10 z możliwej noty oceniającej. Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana.

  Odpowiedz · Polub · 10 polubień · 3 godziny temu
 • Martyna Głowacka

  Tajne Stowarzyszenie Królewskich Sióstr i Braci to najlepszy film jaki oglądałam - 8/10. Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super!

  Odpowiedz · Polub · 17 polubień · 6 godziny temu
 • Konrad Woźniak

  Warto obejrzeć czy szkoda czasu? Czy rejestracja jest na pewno darmowa? Bo wiem, że na Zalukaj, CDA, Fili CC i Zerion już taka nie jest chyba

  Odpowiedz · Polub · 2 polubień · 7 godzin temu
 • Agata Jasińska

  Ten film zasługuje na najlepszą ocenę - 10! Wolę oglądać filmy z napisami, niestety ale Lektor zagłusza dużo.

  Odpowiedz · Polub · 6 polubień · 3 dni temu
 • Irena Mazurek

  Wole chodzić do kina ale przyznam szczerze, że serwis ma lepsze tytuły niż Amazon, Cda Netflix czy HBO GO a nawet Amazon Prime Video. Więc myślę, że warto się zdecydować i obejrzeć.

  Odpowiedz · Polub · 12 polubień · 6 dni temu