What's happening?

Tajni i fajni - CAŁY FILM ONLINE HD

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Tajni i fajni

Tajni i fajni - CAŁY FILM ONLINE HD

Dec. 24, 2019USA101 Min.PG
Twoja ocena: 10
6.2 13 głosy

Gdzie oglądać cały film Tajni i Fajni online ?

„Tajni i fajni” to animowany film opowiadający o międzynarodowych szpiegach. Bohaterami filmu są dwaj naukowcy Lance Sterling (Will Smith) oraz Walter Beckett (Tom Holland) , którzy całkowicie odbiegają od siebie swoich zachowaniem. Dwa przeciwieństwa muszą polegać na sobie i zgrać się ze sobą po to , żeby ocalić świat , który znajduję się w niebezpieczeństwie. Reżyserem animacji komediowej „Tajni i fani” są Nick Bruno i Troy Quane. Lance’a Sterlinga poznajemy w momencie misji, która odbywa się w Japonii, gdzie jego zadaniem jest przejęcie walizki z niebezpiecznym dronem. Szpieg ten ma pewny siebie charakter, gdyż jest najlepiej wyszkolonym ze wszystkich. Jego ulubionym zajęciem jest korzystanie z nowinek technologicznych oraz wymyślnych gadżetów.

Wspaniała przygoda dwójki mężczyzn

To typowe kino korzystające z danego, konkretnego scenariusza, gdzie dwójka mężczyzn będących przyjaciółmi przeżywa wspaniałą Tajni i Fajni Cały Film Online przygodę. Opowieść, w której dwaj różniący się od siebie mężczyźni musza znaleźć wspólny język oraz obrać cel. Postacią, która będzie musiała wyciągnąć z tej przygody lekcję jest Sterling, który bywa aroganci i wulgarny w swoim zachowaniu. Ze strony graficznej myślę, że nie mamy się do czego przyczepić, gdyż obraz jest świeży, rześki i pełen kolorów. Szczegóły są dopracowane a całość wygląda fajnie i nie tuzinkowo. „Tajni i fajni” to dobra animacja dla młodej widowni z 2019 roku, która powinna spodobać się również dorosłym.

Will Smith w wersji animowanej

Will Smith „gra” agenta specjalnego Lens Sterling, którego skuteczność i charyzma są integralną częścią H.T.U.V. Jak to często bywa w takich filmach, jest fałszywie oskarżany o zdradę, a jego jedynym ratunkiem jest wielki wynalazca Walter (Tom Holland) . który właśnie został zwolniony dzięki Lensowi. Mamy więc standardowy wątek, gdzie musi zaakceptować młodzieńczy entuzjazm Waltera i szczególnie ekscentryczne wynalazki, ponieważ młody człowiek stara się nie skrzywdzić swoich przeciwników.

Potrafi posypać je brokatem, wystrzelić różowym kocem w twarz, wyświetlić holograficzne obrazy kotów lub spowodować tymczasowe upośledzenie wzroku, ale umrze szybciej niż ktokolwiek inny. Przyczyną jest także zemsta na Sterlingu, który jednym aktem zabił wszystkich swoich ludzi. Chociaż nie wiemy dokładnie, co zostało powiedziane, warto założyć, że James Bond raczej nie zostanie wysłany do nauczyciela w przedszkolu. Dla fanów horrorów polecamy cały film To 2.

Co ciekawe, tajemnicze i fajne krzywe to ciekawe tematy i szkoda, że ​​nie powstały kosztem wielu promocji. To film szpiegowski, który jednocześnie stara się promować pacyfizm i daje przeciwnikowi tak silną i ciekawą motywację, że szkoda, że ​​nie spędzał więcej czasu na ekranie, bo to był sekretny wynik.

Jakie trudności spotkają bohaterów?

Cała historia opiera się na dość prostym, ale realnym dylemacie, przed którym stoją wszystkie organy ścigania na całym świecie. Czy naprawdę musimy ugasić ogień? Lens i Walter znajdują się po przeciwnych stronach barykad, ale obaj mają powód, by wykonać świetną robotę, rozwiązując dany problem.

„Tajni i Fajni” to animowana komedia nakręcona w świecie starszych międzynarodowych szpiegów. Super agenta Lens Sterling i naukowiec Walter Beckett oferują prawie dokładny kontrast. Obiektyw jest niezawodny, stylowy i dopracowany. Z drugiej strony Walter nie jest zbyt komunikatywny, ale jego przebiegłość i pomysłowość nadrabiają to, wymyślając fantastyczne urządzenia, których Lens używa do misji ratunkowych. Wydarzenia przybierają nieoczekiwany kierunek, gdy Walter i Len odkrywają, że niezwykła zmiana losu zmusiła ich do przyjęcia zupełnie innego systemu wierzeń. A jeśli ta niepokonana para nie wygląda na zgrany duet, to cały świat jest w niebezpieczeństwie.

Tajni i fajni
Tajni i fajni
Tajni i fajni
Tajni i fajni
Tajni i fajni
Tajni i fajni
Tajni i fajni
Tytuł oryginalny Spies in Disguise
Ocena widzów: 6.8 5,099 głosów
Cda | Zalukaj 7.4 120 głosów

Reżyser

Troy Quane
Reżyser

Obsada

Will Smith isLance Sterling (voice)
Lance Sterling (voice)
Tom Holland isWalter Beckett (voice)
Walter Beckett (voice)
Ben Mendelsohn isKillian (voice)
Killian (voice)
Karen Gillan isEyes (voice)
Eyes (voice)
Rashida Jones isMarcy Kappel (voice)
Marcy Kappel (voice)
DJ Khaled isEars (voice)
Ears (voice)
Masi Oka isKimura (voice)
Kimura (voice)
Rachel Brosnahan isWendy (voice)
Wendy (voice)
Reba McEntire isJoyless (voice)
Joyless (voice)
Peter S. Kim isJoon (voice)
Joon (voice)
Udostępnienia14