What's happening?

Terminator: Mroczne przeznaczenie - CAŁY FILM ONLINE HD

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Terminator: Mroczne przeznaczenie

Terminator: Mroczne przeznaczenie - CAŁY FILM ONLINE HD

Prawdziwy dzień sądu nadchodzi.Oct. 23, 2019CN. US. 128 Min.6.2
Twoja ocena: 10
7.2 6 głosy

Gdzie oglądać cały film Terminator: Mroczne przeznaczenie?

Terminator: Mroczne przeznaczenie (org. Terminator: Dark Fate) to film science-fiction z 2019 roku. Sarah Connor (Linda Hamilton) zmuszona jest powrócić , by chronić dziewczynę która zwie się Dani Ramos. Wiedzie ona proste życie u boku swojego ojca i brata. Niestety wszystko psuje niebezpieczny i niezwykle zaawansowany Terminator Rev-9 , który chce ją zgładzić. Dziewczyna musi prosić o pomoc dwie wojowniczki Grace oraz Sarę Connor. Z dalekiej przyszłości przybywa Grace (Mackenzie Davis), która jest robotem i jednocześnie człowiekiem. Nowy ekstremalnie groźny terminator z przyszłości jest tak nie ustępliwy, że ciężko będzie go pokonać. Znana wszystkim postać jaką jest Arnold Schwarzenegger w filmie zaprezentuje się jako model T-800. Ten sam, który zamordował jej syna o imieniu John.

Fenomenalny reżyser, czy poradził sobie tym razem?

Pierwsze ogłoszenie całego filmu „Terminator: Dark Fate” było obiecujące – powraca Cameron (reżyser dwóch pierwszych „Terminatorów”, tym razem jako producent), Hamilton i oczywiście Schwarzenegger (którzy teoretycznie pojawiali się we wszystkich odcinkach oprócz „Terminator: Terminator Series” „). : Chronicles Sarah Connor „). Musimy znaleźć prawdziwą kontynuację historii T2 – Dark Fate całkowicie ignoruje Terminator 3: Rebellion of Machines, Terminator: Rescue i Terminator z serii Geninis. Oszczędzam i nie mam nadziei na miłą niespodziankę i prawdziwy „nowy początek”. Nie próbowałem wspominać, że serial nie był w stanie wykorzystać swoich zasobów przez wiele lat i rozczarował fanów morderców.

Jak wygląda fabuła filmu Terminator: Mroczne przeznaczenie

Niestety nie będzie niespodzianek. Pierwsze kilka minut projekcji uważa się za „trzęsienia ziemi” i teoretycznie koncepcja obraca się wokół tej koncepcji o 180 stopni. Teoretycznie przy każdej nowej operacji widzisz, że krąg historii ponownie się zamyka. Podróże w czasie to świetna okazja do podjęcia działania, ale zamiast tego wciąż widzimy tylko najgorszą wersję. Wszyscy znacie ten spisek – przyszły cyborg zabija niewinną osobę, zanim zda sobie sprawę ze swojego potencjału. Inną postacią z przyszłości wydaje się być ochrona niewinnego człowieka przed złym cyborgiem. Ucieczka, gry walki, lot najnowszych dramatów i tytułów. Nic, po prostu kopiuj / wklej nie działało.

Wiemy, że możesz zmienić przyszłość świata, który pierwotnie stworzył James Cameron. Nie jest osadzony w kamieniu. Na początku nowego filmu otrzymujemy potwierdzenie, że Sarah Connor przewróciła stronę. Skynet nigdy nie został stworzony ani nie był datą ostatniej decyzji – przynajmniej nie w oryginalnej dacie i formie.

Film można nawet postrzegać jako modyfikację dwóch pierwszych części serii – tak jak „Awakening of Power” nazwano remakiem „New Hope”. Tegoroczna produkcja jest dokładnie taka sama jak „Terminator” (1984) i „Terminator 2: Dzień sądu” (1991). Powtarza tematy, często swędzi i migocze w przeglądarce.

Jeden z kadrów filmu Terminator Mroczne przeznaczenie

Arnold Schwarzenegger jako główny bohater

Imię Arnold Schwarzenegger jest niczym … Luke Skywalker z The Last Jedi. Nie będę wiedział, co zrobili dla niego autorzy, ale wystarczy powiedzieć, że nie spodziewałem się takiego zwrotu. Szkoda, że ​​aktorka pojawia się po raz pierwszy w drugiej połowie. Podziwiam jednak twórców jako coyons. Zabiłeś już ważną postać z prologu.

Motyw obrony Johna pojawił się także w „Terminatorze 2: Dzień sądu” Jamesa Camerona [1991]; Tym razem Schwarzenegger grał rolę obrońcy i walczył z nowoczesnym T-1000 (robotem z ciekłego metalu, takim jak Android Rev-9 w sekcji „Terminator: Mroczny los”). W tym czasie film był pełen bardzo realistycznych efektów specjalnych, które wydają się dziś tak wiarygodne, że stały się punktem odniesienia dla twórców szóstej części. Sam Cameron, który zawsze doskonalił sceny za pomocą efektów specjalnych, odniósł sukces w drugiej części: film okazał się arcydziełem z niezapomnianymi przerażającymi i walczącymi scenami.

Inne części, Cameron lub „Terminator 3: Rise of the Machines” [2003], Jonathan Mostova, „Terminator: Rescue” [2009] lub „Terminator: Genisis” [2015] bez Alana Taylora, byli bardzo rozczarowani fanami seria. . Były one w dużej mierze oparte na tych samych powtarzających się wzorach, co oznaczało, że wszechświat też się nie rozwinął. Tylko „Terminator: Zbawienie” zasługuje na większą uwagę i w ciekawy sposób omawia przebieg ludzkiej walki z dziełami. W przyszłości pojawi się jako osobna historia. Bez instrukcji Jamesa Camerona seria Terminator nie byłaby w stanie zaoferować tak odważnych rozwiązań.

Jak wypadła szósta cześć Terminatora online?

Szósta częstotliwość występuje bezpośrednio po „Terminatorze 2”, a zdarzenie jest ignorowane w kolejnych sekcjach. Sarah Connor i jej syn zniszczyli Skynet i zmienili przyszłość. Na początku Dark Destiny jeden z terminatorów w końcu złapał i zabił Johna Connora. Terminator pochodzi z przyszłości, która nigdy nie nadejdzie. Dowiadujemy się jednak, że ludzkość jest niszczona w ten sam sposób. Tym razem Legion, kolejny przykład superkomputera, stworzy nastrój w Skynet. I wysyła Roar-9, aby zabił Danny’ego, który teraz musi się bronić jako Sarah Connor.

Terminator: Mroczne przeznaczenie
Terminator: Mroczne przeznaczenie
Terminator: Mroczne przeznaczenie
Terminator: Mroczne przeznaczenie
Terminator: Mroczne przeznaczenie
Terminator: Mroczne przeznaczenie
Terminator: Mroczne przeznaczenie
Terminator: Mroczne przeznaczenie
Terminator: Mroczne przeznaczenie
Terminator: Mroczne przeznaczenie
Tytuł oryginalny Terminator: Dark Fate
Ocena widzów: 6.2
Cda | Zalukaj 6.2 1,004 głosów

Reżyser

Tim Miller
Reżyser

Obsada

Natalia Reyes isDaniela
Daniela "Dani" Ramos
Linda Hamilton isSarah Connor
Sarah Connor
Arnold Schwarzenegger isCarl / The Terminator
Carl / The Terminator
Diego Boneta isDiego Ramos
Diego Ramos
Fraser James isMajor Dean
Major Dean
Enrique Arce isDani Ramos's Father
Dani Ramos's Father
Edward Furlong isJohn Connor
John Connor
Udostępnienia16