What's happening?

The Marksman - ZALUKAJ ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

The Marksman Zalukaj Online

The Marksman - ZALUKAJ ONLINE

Jan. 15, 2021United States108 Min.PG-13
Udostępnienia0
Twoja ocena: 0
6 1 głos

Gdzie oglądać cały film The Marksman (2021)?

Jim Hanson, były marynarz amerykański (Liams Neeson), jest obecnie rolnikiem MARKSMAN, który mieszka na granicy Arizony i walczy ze zmarłą kobietą po długiej chorobie. Spotyka swoją nową matkę Rosę (Teresa Ruisa) i ich 11-letniego syna Miguela (Jacob Perez), który przekroczył granicę z Meksykiem. Rosa prosi go, aby nie dzwonił do policji granicznej, ponieważ ona i jej syn są torturowani przez wściekłego przywódcę kartelu Maurice’a (Juan Pablo Raba), aby pomścić brata Rosiny, który ukradł mu portfel. Kiedy Rosa strzela, prosi Jima, by zabrał Miguela do swojej rodziny w Chicago. Jim odmawia zgody, chociaż jego córka Sarher (Katheryn Winnick) jest temu przeciwna. Ale najpierw Jim musi chronić Miguela i siebie przed złem, które ich prześladuje.

Melancholijny film Marka Wega z Liamem Neessonem byłby zawinięty w królestwo, ale nazwanie ich stereotypów wymagałoby znacznie więcej miejsca. W Arizonie Naison gra wdowę po Jimie Hansonie, której smakołyki zjada kojot, a bank wydaje jej fortunę. Zwykle są to dobre znaki: amerykańscy żeglarze mają tatuaże na przedramionach, srebrną gwiazdę w szufladzie i pływającą amerykańską flagę na werandzie. Jim chce spojrzeć na górę, na której rozrzucone są prochy jego zmarłej żony. Samotny żołnierz, który potrzebuje tylko jednej misji.

The Marksman Cały Film Online HD

Ciekawy film akcji

Film nie jest szczególnie skuteczny w stosunkowo krótkiej serii działań – choć zmiany klimatyczne są dobrze uregulowane – ale pokazuje rosnącą więź między Hansonem a człowiekiem, który go uratował. Wskazuje to na zbyt obraźliwą wrażliwość Neessona, która sprawia, że ​​formalne relacje są prawdziwe i organiczne. Pomaga dziecku aktorowi zrównoważyć rytm i wyrazić siebie w naturalny i jeszcze bardziej przekonujący sposób, ponieważ jest to jego pierwszy krok.

Reżyser Lorenz przez długi czas współpracował z Clintem Eastwoodem i był nominowany do Oscara za najlepszy film, w tym Mystery River. Możemy sobie wyobrazić, że byłaby gwiazdą w Eastwood, gdyby to zdjęcie zostało zrobione 10 lub 20 lat temu. Film oddaje tempo i napięcie wielu filmów Eastwooda. Grając stylem Eastwooda, Naison ujawnia emocjonalne uczucie, które okazuje się całkowicie połączone. Możesz zobaczyć, jak połączenie dojrzałości, mrocznej męskości i irlandzkiej duszy stało się kluczową postacią w tych burzliwych czasach.

Dobry reżyser całego filmu

Reżyser Robert Lawrence widział na scenie fascynujące wzloty i upadki, ale niedopracowany scenariusz w dużej mierze kontrolował to, co się między nimi działo. Jacob Perez jest równie spokojny jak Miguel i czasami chce uzyskać więcej smaku i stać się nieco ładniejszym chłopcem filmowym. Nowe postacie można nazwać True Grit lub Paper Moon, ale żyją w twojej wyobraźni.

Marksman to płaczący film akcji wyreżyserowany przez Liama ​​Niesona pod auspicjami Cliffa Eastwooda. Ale w każdym filmie Eastwooda brakuje humoru irlandzkiego aktora, który wciąż koncentruje się na wyzwaniach i jakości pisania, bez względu na to, jak naprawdę próbuje. Filmy Eastwooda również są „lepsze”: ostrzejsze, bardziej ziemiste, szorstkie, jeśli nie mniejsze i bardziej przewidywalne. Według tej serii Taken Neeson jest dziadkiem amerykańskiego ojca XXI wieku. To nie jest wspaniały film, ale dzięki reżyserowi Robertowi Lorenzo jest suchy, może dziwny, ze wszystkimi ulepszeniami i nie ma już głębszej, żywotnej fazy. To film o przyjaciołach, sentymentalna opowieść o negocjacjach kartelu, odkupieniu. To praktyczna lekcja.

The Marksman
The Marksman
The Marksman
The Marksman
The Marksman
The Marksman
The Marksman
The Marksman
The Marksman
The Marksman
Tytuł oryginalny The Marksman
Ocena widzów: 5.6 5,446 głosów
Cda | Zalukaj 7.1 131 głosów
27 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.