What's happening?

The Menu - CAŁY FILM ONLINE HD

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

The Menu

The Menu - CAŁY FILM ONLINE HD

Nov. 17, 2022USA107 Min.R
Twoja ocena: 0
8 1 głos

Gdzie obejrzeć cały film The Menu online?

Para (Anya Taylor-Joy i Nicholas Hoult) spożywa posiłek w eleganckiej, ekskluzywnej restauracji, gdzie szef kuchni (Ralph Fiennes) gotuje coś złowrogiego w komedii grozy The Menu. Gorąco polecam dla doświadczonych foodies, ponieważ jest to naprawdę satysfakcjonujące połączenie niespodzianek, żartów i pomysłów. W THE MENU, Anya Taylor-Joy i Nicholas Hoult, bohaterowie Margot i Tyler, przygotowują się do wieczornego wyjścia do ekskluzywnej restauracji Hawthorne, gdzie posiłek kosztuje 1250 dolarów za osobę.

The Menu to komedia, która wprowadzi Cię do łez

Tyler jest zapalonym smakoszem i wielkim fanem szefa kuchni restauracji, Juliana Slowika (Ralph Fiennes). Dziś wieczorem zje tu tylko 12 osób, a każda pozycja w menu ma opowiadać konkretną historię. Obsługa zauważa, że Margot zastąpiła byłą dziewczynę Tylera na liście rezerwacji, a sprawy stają się jeszcze dziwniejsze, gdy dinerzy otrzymują danie bez chleba.

Dinery zaczynają się poważnie zastanawiać, czy to wszystko jest częścią show, czy może coś bardziej złowrogiego jest pod ręką, gdy sous chef służy jego arcydzieło jako jedno z dań przed strzelaniem sobie w głowę.

Sprawdź też film Zmierzch: Zaćmienie online.

Czy warto obejrzeć film The Menu?

Nawet jeśli to wszystko bzdury, ta niesamowicie mroczna komedia grozy zachowuje idealną równowagę między lodowatym dowcipem a tlącym się złem, tworząc pyszne danie, które pozostawi cię pełnym po brzegi. Szef Julian daje jasno do zrozumienia, że goście w The Menu prawie nigdy nie próbują się uratować. Połączenie całkowitego niedowierzania i poczucia przyzwoitości widzów jest prawdziwe, nawet jeśli może być frustrujące.

Zły geniusz filmu leży zarówno w jego wykonaniu, jak i w jego nadrzędnych tematach. Niektórzy z uczestników nadal cieszą się spektaklem i jedzą, gdy podawane są kolejne potrawy i ujawniane drobne szczegóły; to fascynujący eksperyment psychologiczny i społeczny. Gdzie zaczyna się rzeczywistość, a kończy percepcja?

Centralnym tematem The Menu jest poważne badanie sztuki, artystów i ich zniuansowanych relacji z konsumentami, mimo że ostateczny schemat jest duży. Z przymrużeniem oka i błyskiem w ostrzu, The Menu miesza humor i horror z bardziej wzniosłymi koncepcjami. Fiennes ucieka od oznak szaleństwa, które wielu innych aktorów wybierało do czarnych ról, na rzecz grania szefa kuchni z umiejętną rezerwą, a nawet odrobiną wyczerpania (w czym przypomina nieco swoją wersję Voldemorta).

The Menu
The Menu
The Menu
The Menu
The Menu
Tytuł oryginalny The Menu
Ocena widzów: 7.5 45,532 głosów
Cda | Zalukaj 7.2 549 głosów

Reżyser

Mark Mylod
Reżyser

Obsada

Udostępnienia0