What's happening?

The Owners - CAŁY FILM ONLINE HD

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

The Owners

The Owners - CAŁY FILM ONLINE HD

Sep. 04, 2020UK, Canada92 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
10 1 głos

Gdzie oglądać cały film The Owners online?

The Owners to horror z 2020 roku na podstawie powieści graficznej Une nuit de pleine lune autorstwa Hermanna i Yvesa H.W reżyserii debiutanckiego reżysera Juliusa Berga, ze scenariuszem Mathieu Gompela. Przed przybyciem Nathan, Gaza i Terry rozstali się ze starą parą Richardem i Elenas Huggins. Gdzieś w budynku opróżniony jest znany mieszkańcom sejf. Zarządzasz archiwum, ale nie możesz go przywrócić. Postanowił zaczekać i ujawnić kod. Dziewczyna Nathana, Mary, która sprzeciwia się tej działalności, nie zawsze jest w domu. Kiedy Huggins wraca do domu, Nathan i Gaza grożą uzyskaniem informacji od Richarda. Jeśli to nie pomoże, zarobi więcej pieniędzy. Myślę, że starzy ludzie, których terroryzują, zachowywali się dziwnie.

Pierwszy występ Julie Berg w Wielkiej Brytanii i Kanadzie – lokalny thriller – do 2011 roku. Oto Harmony Une Nuit de Pleine Lune. Scenariusz napisali Julius Berg, Matthew Gompelis i Jeff Cox, chociaż reżyser powiedział, że dodatek zmienił się zaskakująco. Filmowanie rozpoczęło się w 2019 roku. Większość scenariuszy rozgrywa się w odległej wiktoriańskiej posiadłości w Kent.

Pewnego dnia postanawiają obrabować dom, który nie wygląda na bezpieczną ulicę i gdzie pieniądze byłyby bezpieczne. Oczekują więc, że mieszkańcy i starsze pary wyjdą z domu i zaatakują ich. Problem w tym, że właściciele wracają znacznie wcześniej, niż oczekiwali nowi złodzieje. Ponadto pozornie spokojne i nieszkodliwe osoby starsze nigdy się tego nie spodziewały. Żadna starsza para nie byłaby tak bezbronna i słaba, wysoka, a nawet okrutna dla złodziei.

The owners online

Czy jest to jeden z lepszych horrorów w 2020 roku?

Ostatniego właściciela najlepiej widać w finale, choć nie boi się niespodzianek. Aby jednak osiągnąć zadowalający efekt, konieczne jest zapewnienie czasu na nieciekawe transfery i poprawę zasobów. Maisie Williams tworzy szereg ubrań roboczych i bojowych, które sprzedaje w Game of Thrones. Jeśli chodzi o brytyjski film New Wave, Rita Tushchema jest słynnym duchowym synonimem wizyty u Dyny Dunagan. Najbardziej zaskoczyła mnie wąska seria, która nigdy nie była w kwadratowym formacie, czemu prawdopodobnie pomogła nostalgia Eit (akcja filmu trwa dziesięć lat). Bergowi udało się ukończyć proces, chociaż mu się nie udało. W świecie horroru był ostatnio używany przez Roberta Egera, w tym Xavera Dolana.

The Owners jest oparty na filmie animowanym Luna (Herrmann i Yves H). Postanowili więc obrabować dom, który wyglądał na otwarty. Wiedzą, kiedy para wychodzi z budynku i zaczyna tańczyć. Ale właściciele domów wracają wcześniej, niż się spodziewali. Uświadomili sobie, że para nie jest bezbronna.

Produkcja, która zaskakuje na każdym kroku

Produkcje tę zabrano do niemal cichego, przestronnego domu, w którym przynajmniej tradycje miasta rozprzestrzeniły się zgodnie z tradycją miasta. Bezpieczne i cenne zabezpieczenie piwnicy we wnętrzu nie jest zbyt ciemne. Ten artykuł nie jest zbyt kompaktowy dla właściciela Juliusa Berga. Jest mało prawdopodobne, aby horror absorbował atmosferę na długo, a tak zwane niedzielne impresje i widzowie horroru w tej spokojnej aurze raczej nie będą szczególnie nieprzyjemni.

Niezbyt intensywnie, chociaż nie możemy powiedzieć, że ciemność i ciemność w ogóle nie patrzą na dom Hugo. Możesz czuć się tu trochę klaustrofobicznie, ale efekt byłby lepszy, gdybyś próbował wymawiać mniej ważne kolory. Na szczęście plastycznej fantazji już nie ma, ale grzeczną (jeśli nie taką) atmosferę stwarza też nowoczesne kino. Właściciele wzbudzili we mnie pewne emocje.

The Owners
The Owners
The Owners
The Owners
The Owners
The Owners
The Owners
Tytuł oryginalny The Owners
Ocena widzów: 4.7 1,199 głosów
Cda | Zalukaj 5.9 71 głosów

Reżyser

Julius Berg
Reżyser

Obsada

Udostępnienia0