What's happening?

Thor: Ragnarok - CAŁY FILM ONLINE HD

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Thor: Ragnarok

Thor: Ragnarok - CAŁY FILM ONLINE HD

Niech rozpocznie się graOct. 25, 2017USA131 Min.PG-13
Twoja ocena: 10
7.6 29 głosy

Thor Ragnarok Online – Oglądaj

Thor Ragnarok online to film fantastyczny z 2017 roku w reżyserii Taika Waititi. To już trzecia odsłona opowieści o bogu piorunów, zapowiadana jako jeden z najbardziej zabawnych filmów. Thor (Chris Hemsworth) ma za zadanie powstrzymać nadchodzącą zagładę na ludność i cały Asgard.  Thor jako bohater zostaje uwięziony w nieznanym dotąd mu miejscu. Jest to planeta Grandmastera (Jeff Goldblum), który dla własnej przyjemności organizuje walki gladiatorów.

Główny bohater filmu pt. „Thor Ragnarok Online PL” został pozbawiony swoich super umiejętności oraz młota, którym tak dzielnie walczył. Musi on znaleźć sposób aby dostać się do swojego rodzinnego Asgardu i stawić czoła Heli. Jego zadaniem jest uchronić cały świat oraz cywilazację Asgardu. Produkcja ta kładzie ogromny nacisk na dobrą zabawę oraz humor co moim zdaniem wyszło zdecydowanie na plus porównując do dwóch poprzednich części. Pod względem wizualnym nie mam żadnych zastrzeżeń co do samej oprawy graficznej czy efektów specjalnych. Wszystko jest na swoim miejscu, dopracowane w każdym szczególe co można zauważyć oglądając ten film.

thor ragnarok online

Gdzie oglądać cały film Thor: Ragnarok?

Po pierwszej recenzji Thor – Ragnarok po polsku z lektorem i dubbingiem miałem wrażenie, że nie możemy się doczekać filmu, który jest swego rodzaju imitacją lub kontynuacją Rangersów. Tak, kosmiczny charakter filmu jest taki sam, jak widzieliśmy w The Guardians, ale na tym podobieństwo się kończy. Otrzymujemy film, który nie różni się gatunkiem ani stylem od swoich poprzedników. Wprowadzane są nowe elementy, które mają pozytywny wpływ na akceptację tych produktów. Lubisz takie filmy to sprawdź kartoteka 64 online.

Thor: Ragnarok został stworzony, aby ożywić serię i nadać jej nowy, niepowtarzalny kierunek i charakter. Nie czujesz, że film jest inspirowany wcześniejszymi dziełami (Note Guardians of the Galaxy) bez usuwania kuponów twoich poprzedników. Ale to fajny film i czego od niego oczekujemy – jest fajny – jest najlepszy, jaki może być. Zaczynając od kolorowego krajobrazu planety Sakaar, który honoruje amerykańskiego rysownika Jacka Jacka, w tym serię Thor, kończy się subtelnymi dowcipami, które równoważą i bawią całą radość.

Zwłaszcza gdy widzisz thor ragnarok online, nie chcesz mieć do czynienia z nową jakością filmu animowanego. Nowy film w Nowej Zelandii jest niewątpliwie lepszy niż inne historie o norweskim bogu czy nawet „Stranded Strange”. Ma przesadny, wesoły styl, za dużo efektów specjalnych i po prostu żart. W końcu po prostu ogląda film, czasami się uśmiecha, a potem zapomina, że ​​jest inny bohater, taki jak Tor.

Thor to kolejny świetny film od Marvela

Thor: Ragnarok to kolejny świetny produkt Marvela. W normalnych okolicznościach nie trzeba było czekać w studio na trzy osoby, bo pierwsza próba się udała, ale trzeci posiłek – norweski bóg przygody – ostatecznie spełnił wszelkie oczekiwania. Zdecydowanie może wrócić na linię Avengersów. Pokój Waititi ma oczywiście dużo pracy. Może Tor: Trudno nazwać Ragnaroka oryginalną pracą, która jest zgodna ze stylem „Co robimy”, który pojawia się w filmie. Co prawda James Gunn nie jest pierwszym zwolennikiem galaktyki, bo jasne jest, że producent w pewnym momencie będzie musiał przerwać wysiłki reżysera, by reżyserować komedię. Jednak produkcja jest jednym z przejawów Marvel Studios.

Czy będzie trzecia część Thora?

Thor Ragnarok Dubbing PL online to nowoczesny serial z zaskakująco imponującą i czarującą produkcją, ale równie ważną częścią jego seksualnego uroku jest scenariusz: utrzymujący kilka różnych rytmów pod względem krótkich, intelektualnych, wesołych i szczegółowych odniesień intertekstualnych. jest trochę inaczej.

Niektóre poprzednie obrazy są już znane. Chris Hemsworth ponownie zagrał Toro, a Antonio Hopkins zagrał ojca Odina. Tom Hiddleston gra rolę swojego ulubionego fana Lokiego. Największym przeciwnikiem filmu Thor ragnarok online była Cate Blanchett, która zagrała swoją pierwszą ważną rolę w kinie Marvela. W roli Walkirii zobaczymy Tessę Thompson., gdzie Jeff Goldblum przyjął rolę arcymistrza. Bohaterowie filmu mają pięć minut na coraz lepsze poznanie się, ponieważ wszyscy skądś przyszli i gdzieś muszą być.

Thor: Ragnarok
Thor: Ragnarok
Thor: Ragnarok
Thor: Ragnarok
Thor: Ragnarok
Thor: Ragnarok
Thor: Ragnarok
Thor: Ragnarok
Thor: Ragnarok
Thor: Ragnarok
Tytuł oryginalny Thor: Ragnarok
Ocena widzów: 7.9 521,424 głosów
Cda | Zalukaj 7.5 12,786 głosów

Reżyser

Ben Cooke
Reżyser

Obsada

Chris Hemsworth isThor Odinson
Thor Odinson
Mark Ruffalo isBruce Banner / The Hulk
Bruce Banner / The Hulk
Tessa Thompson isScrapper 142 / Valkyrie
Scrapper 142 / Valkyrie
Jeff Goldblum isEn Dwi Gast / Grandmaster
En Dwi Gast / Grandmaster
Idris Elba isHeimdall
Heimdall
Karl Urban isSkurge / Executioner
Skurge / Executioner
Benedict Cumberbatch isStephen Strange / Doctor Strange
Stephen Strange / Doctor Strange
Udostępnienia43