What's happening?

To nie wypanda - CAŁY FILM ONLINE HD

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

To nie wypanda

To nie wypanda - CAŁY FILM ONLINE HD

Mar. 10, 2022USA100 Min.PG
Twoja ocena: 0
7 1 głos

To nie wypanda cały film już dostępny

Pierwsza część filmu To nie wypanda może być trudna lub męcząca dla starszych widzów. Irytacja głównej bohaterki, jej krzykliwego towarzysza i wymagającej matki to dopiero początek; do tego dochodzi jeszcze przerażająca karykatura Azjatów, z którą trzeba się zmagać. Tym większe rozczarowanie, że twórczynią filmu jest Kanadyjka – Chinka, która powinna przeciwstawić się zachodnim uprzedzeniom. Nikt nie jest zdziwiony, gdy dowiaduje się, że na Mei spoczywa ogromna odpowiedzialność, biorąc pod uwagę, że ma surową i dostojną matkę oraz chichoczącego ojca, który wyraża się jedynie poprzez jedzenie. Cały film To nie wypanda po tym jak pojawił się w kinach, w krótce powinien być dostępny w największych serwisach VOD.

Meilin Lee, główna bohaterka najnowszego filmu animowanego wytwórni Pixar, jest trzynastoletnią dziewczynką. Jedna z najzdolniejszych uczennic Toronto i bystra córka, która wraz z dominującą matką współprowadzi najstarszą świątynię buddyjską w mieście. Poza regularnym planem zajęć i nauką w liceum, dziewczyna ma trzy towarzyszki. Ich wspólnym celem jest pójście na występ ulubionego zespołu muzycznego, a one, podobnie jak ona, są zakręconymi kujonkami. Nastolatki, które nie ukończyły 18 lat, muszą uzyskać zgodę rodziców i pieniądze na zakup biletu. Ze względu na wczesny okres dojrzewania Mei i jej przemianę w masywną czerwoną pandę, wymagania te są trudne do spełnienia, tym bardziej, że Mei jest w bardzo młodym wieku.

Dla młodych pociech dobrym filmem może być Epoka Lodowcowa: Przygody dzikiego Bucka.

Gdzie obejrzeć To nie wypanda?

Film To nie wypanda jest kwintesencją filmu Pixara. Biorąc pod uwagę historię studia, trudno uznać to za wadę czy oznakę niskiej jakości. Po raz drugi udało im się stworzyć porywającą, wszechstronną historię, która oczaruje widza intelektualnie, a jednocześnie wzbudzi sympatię i pobudzi do myślenia. Nie ma wątpliwości, że zagadka związana z czerwoną pandą jest metaforą kobiecości; jest to zresztą główny temat tego odcinka. Mimo braku głębi, spełnia on swój cel. Jest to szczególnie widoczne, gdy weźmiemy pod uwagę duszące implikacje ukrywania wewnętrznego niepokoju zamiast uznania i przyjęcia naszych emocji.

W przypadku głównej bohaterki opowieści relacja matka-córka (Ming) nie jest zbyt przyjazna. Ming stanowczo odmawia Mei opuszczenia jej boku, aby chronić swoje dziecko przed niebezpieczeństwami, które czyhają na nie za każdym rogiem. Mei przez całą młodość uczy się, że jej egzystencja jest skoncentrowana na poglądach i oczekiwaniach matki Reżyserka zabiera nas w podróż przez emocje i doświadczenia dorastającej dziewczyny. Każda z pań powie, że jest to bezpośrednio związane z jej młodością.

Opinie i recenzja To nie wypanda

Nie jest to film kaznodziejski, a jedynie odpowiednia mieszanka dowcipu, humoru, dramatu i akcji. Producenci podjęli pochopną decyzję, wiedząc, że ogromna czerwona panda bez wątpienia podbije serca widzów, zwłaszcza tych wrażliwych, którzy mają miękkie miejsce dla wszelkiego rodzaju pluszaków.

To nie wypanda to film animowany poklatkowo, który w dużej mierze opiera się na humorze. To najsłabsza próba opowieści Pixara, w której nawet najbardziej skomplikowane zwroty akcji kończą się przewidywalnymi rezultatami. Mimo to film zawiera wiele momentów, w których można się śmiać do rozpuku. Większość z nich dotyczy Meilin, głównej bohaterki filmu – czerwonej pandy olbrzymiej.

Na początku trzeba przyznać, że film ogląda się z przyjemnością. Postacie głównej bohaterki i jej przyjaciół zawierają wiele pokładów uroku, humoru i ważnych przesłań. Ponieważ animacja daje pewien stopień przewidywalności, wiemy, że bohaterka wyciągnie wnioski i otrzyma je w odpowiednim czasie. W każdym razie pozwala to na wywołanie odpowiednich emocji w odpowiednim momencie. Czego efektem jest opowiedziana historia i trwała lekcja samoakceptacji.

To nie wypanda
To nie wypanda
To nie wypanda
To nie wypanda
To nie wypanda
To nie wypanda
To nie wypanda
To nie wypanda
To nie wypanda
To nie wypanda
Tytuł oryginalny Turning Red
Ocena widzów: 7.1 69,696 głosów
Cda | Zalukaj 7.5 1,520 głosów

Reżyser

Obsada

Rosalie Chiang isMeilin 'Mei' Lee (voice)
Meilin 'Mei' Lee (voice)
Sandra Oh isMing (voice)
Ming (voice)
Ava Morse isMiriam (voice)
Miriam (voice)
Hyein Park isAbby (voice)
Abby (voice)
Orion Lee isJin Lee (voice)
Jin Lee (voice)
Wai Ching Ho isGrandma (voice)
Grandma (voice)
Lori Tan Chinn isAuntie Chen (voice)
Auntie Chen (voice)
Sherry Cola isHelen (voice)
Helen (voice)
Lillian Lim isAuntie Ping (voice)
Auntie Ping (voice)
Udostępnienia0