What's happening?

Trolle 2 - CAŁY FILM ONLINE HD

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Trolle 2

Trolle 2 - CAŁY FILM ONLINE HD

Mar. 12, 2020USA91 Min.PG
Twoja ocena: 3
6 4 głosy

Gdzie oglądać cały film Trolle 2 online?

Queen Poppy i Branch odkrywają, że poza ich wioską istnieją inne światy zamieszkane przez Trolle, z którymi – by tak rzec – jakoś im nie po drodze. Kiedy niespodziewane niebezpieczeństwo zagrozi całej populacji Trolli, Poppy i Branch oraz ich przyjaciele wyruszą w wielką podróż przez nowe – niebezpieczne – lądy, by dokonać niemożliwego: pogodzić ze sobą wszystkie Trolle i połączyć się przeciw wrogowi.

Trolle 2 powiększa świat, który doskonale znamy, ponieważ wychodzi nowa część! Okazuje się, że trolli było znacznie więcej, niż można było wcześniej przypuszczać. W sumie to nawet na horyzoncie pojawiają się ciężkie stwory rocka, które sprawią, że cały świat będzie słuchał muzyki. Poppy i Mruks podróżują do różnych magicznych pięknych krain, aby zjednoczyć wszystkie oddziały i móc zjednoczyć różne światy i ludzi. To film, w którym jest pełno stereotypów i uproszczeń, które przedstawiają niektórych ludzi.

W tym niezwykłym przypadku twórcy Trolli 2 chcą wyjaśnić nowym widzom, że różnorodność jest powszechnym zjawiskiem i nie należy się jej obawiać. Ponieważ jest więcej wspólnego  między nami, a różnice, które występują na pierwszy rzut oka są tylko powierzchowne. Autorzy sugerują również widzom, że błędy naszych przodków można często naprawić. Nie warto się złościć i kontynuować dawnych kłótni tylko dlatego, że zrobiły to poprzednie pokolenia. To bardzo ważna lekcja, która może urzec najmniejszych widzów i zapamiętać ją na dłużej. Mimo tego, iż pierwsza część „Trolli” nie stała się międzynarodowym hitem, to film był tak zasłużony, zwłaszcza że pomógł sprzedać więcej gier i aplikacji, które Universal DreamWorks dało zielone światło drugiej części.

Genialna animacja dla najmłodszych

Ten film był wyjątkowy, ponieważ pojawił się VOD bez premiery pierwszego filmu i stał się pierwszym dużym pokazem bez premiery. Animacja była hitem i pobiła wszelkie rekordy widowni na platformach VOD. Universal może stanąć w obliczu utraty tego filmu, ale jednym ruchem przyciągnął wielu nowych fanów trolli na całym świecie. Trolle 2 pojawiło się w wielu sequelach, a ich historia nie jest tak wciągająca, jak w pierwszej części, ale nadal dostarcza wiele radości najmłodszym. Wybór piosenek przyniesie mnóstwo frajdy zarówno nastolatkom, jak i starszym odbiorcom, ponieważ większość utworów jest oryginalna. Mam nadzieję, że za chwilę Studio DreamWorks powróci z trzecią odsłoną, ale czy tak się stanie? Wkrótce zobaczymy. Chcielibyśmy również zaproponować młodym adeptom kina genialną produkcję pt. „Psy i koty 3: Łapa w łapę„.

Od samego początku Trolle 2 musiała stworzyć długą i piękną historię, która będzie bawić przez półtorej godziny i pozwalać widzowi nucić przez chwilę za słynnymi hitami, a następnie kontynuować inną opowieść. Pod tym względem druga część online sprawdza się jeszcze lepiej niż jej poprzedniczka, a największą zaletą jest różnorodność.

Trolle 2
Trolle 2
Trolle 2
Trolle 2
Trolle 2
Trolle 2
Trolle 2
Trolle 2
Trolle 2
Trolle 2
Tytuł oryginalny Trolls World Tour
Ocena widzów: 6.1 11,516 głosów
Cda | Zalukaj 7.6 1,097 głosów

Reżyser

Walt Dohrn
Reżyser

Obsada

Anna Kendrick isPoppy (voice)
Poppy (voice)
Justin Timberlake isBranch (voice)
Branch (voice)
Ron Funches isCooper (voice)
Cooper (voice)
Rachel Bloom isBarb (voice)
Barb (voice)
James Corden isBiggie (voice)
Biggie (voice)
Kelly Clarkson isDelta Dawn (voice)
Delta Dawn (voice)
Anderson .Paak isPrince D (voice)
Prince D (voice)
Sam Rockwell isHickory (voice)
Hickory (voice)
George Clinton isKing Quincy (voice)
King Quincy (voice)
Mary J. Blige isQueen Essence (voice)
Queen Essence (voice)
Udostępnienia0