What's happening?

Uncharted - ZALUKAJ ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Uncharted Zalukaj Online

Uncharted - ZALUKAJ ONLINE

Feb. 10, 202295 Min.
Udostępnienia0
Twoja ocena: 0
7 1 głos

Uncharted to film na podstawie gry

Mówiąc wprost, główny bohater nazywa się Tom Holland. W wywiadzie dla Total Film, aktor Spider-Mana ujawnił, że decyzja Sony o zaakceptowaniu jego pomysłu na Jamesa Bonda była głównym czynnikiem w projektowaniu filmu Uncharted.

Jego Big Idea nie obejmowała nadchodzącego filmu Uncharted, który pokazuje Hollanda jako młodsze ja Nathana Drake’a w stylu Indiany Jonesa i Ostatniej Krucjaty. Holland po prostu wszedł do biura Sony ze swoim Big Idea.

Data premiery długo oczekiwanej filmowej adaptacji serii gier Naughty Dog, Uncharted, została ustalona na początek przyszłego roku, o ile nie będzie dalszych opóźnień. Mimo, że prace nad filmem trwają już od ponad dekady, nie doczekał się on jeszcze premiery.

Gdzie oglądać cały film Uncharted online?

Nowy zwiastun, który sugeruje, że film będzie duchowym poprzednikiem postaci, które gracze zdążyli poznać i pokochać z gier na PlayStation, pozwala lepiej zrozumieć, czego można się po nim spodziewać. Nathan Drake (Tom Holland), u boku Sully’ego (Mark Wahlberg), dopiero zaczyna swoją przygodę z poszukiwaniem skarbów (choć w zwiastunie widzimy go w charakterystycznym kaszkiecie i kaburze). W trakcie poszukiwań wartego 5 miliardów dolarów skarbu odkrywcy Magellana, dwójka zmierzy się z nowym przeciwnikiem, Moncadą (w tej roli Antonio Banderas). Zakończenie Uncharted jest ostatecznie zdeterminowane przez jego fabułę.

Tom Holland wcieli się w postać poszukiwacza skarbów Nathana Drake’a w nadchodzącym filmie Sony „Uncharted”, który będzie kontynuacją fenomenalnego sukcesu filmu „Spider-Man: Bez drogi do domu”, który zarobił ponad 1 miliard dolarów na całym świecie. Jak podaje IMDB, film oparty jest na popularnej serii gier wideo. Za reżyserię filmu odpowiedzialny jest Michael Bay.

Sony jako wytwórnia filmu Uncharted

Grywalne filmy z serii „Indiana Jones”, z podróżami po świecie, niebezpiecznymi sekwencjami akcji i popularnym, dowcipnym bohaterem, jakim jest Nathan Drake, są częścią wizji gier „Uncharted”. Na całym świecie sprzedano ponad 40 milionów egzemplarzy całej serii, co czyni ją jednym z najpopularniejszych tytułów na PlayStation firmy Sony. Uważni widzowie dostrzegą wiele aluzji do poprzednich wypraw Drake’a w opublikowanych do tej pory zwiastunach i zdjęciach, nawet jeśli Sony nie zdradziło zbyt wiele na temat tego, czego gracze mogą się spodziewać po pierwszym występie Drake’a na dużym ekranie.

Zanim pojawił się oficjalny zwiastun filmu, wyciekły zdjęcia i fragmenty rozgrywki z serii gier Naughty Dog. Rozgniewało to fanów serii. Teraz, po obejrzeniu dwuminutowego zwiastuna, możemy z całą pewnością stwierdzić, że film będzie przyjemnym i zabawnym doświadczeniem.

Według Sony, filmowa adaptacja ich udanej serii gier wideo zostanie wydana 18 lutego 2022 roku. Nic nie zostało podane do publicznej wiadomości na temat daty premiery filmu lub fabuły, poza kilkoma oficjalnymi zdjęciami i krótkim streszczeniem.

Przynajmniej na razie. Według Hollywood Reporter, rzekomy teaser dla następnego filmu Uncharted zaczął krążyć w sieci późno w środę, 20 października. 40-sekundowe wideo, które jest poszarpane i ziarniste, zostało szeroko rozpowszechnione w mediach społecznościowych.

Czy warto obejrzeć film przygodowy?

Pomijając brak szczegółów fabularnych czy niespodzianek, teaser pokazuje, że gry z serii Uncharted miały wpływ na produkcję tego filmu.

Materiał skupia się na tym, jak Nathan Drake (Tom Holland) próbuje wrócić do samolotu transportowego, z którego wypadł. Entuzjaści Uncharted 3: Oszustwo Drake’a dostrzegą podobieństwa między tym środowiskiem a środowiskiem z oryginalnej gry, co wskazuje na to, że film w jakiś sposób oddaje hołd oryginalnej grze.

Aby było jeszcze ciekawiej, wypuszczenie zwiastuna teaserowego wydaje się być zapewnieniem, że wkrótce potem pojawi się zwiastun kinowy w całości. MauroNL’s tweet sugeruje to samo, ale Sony Pictures ma historię robienia tego typu rzeczy w przeszłości, więc mogą mieć wewnętrzne informacje.

Rzekomy zwiastun filmu Spider-Man: No Way Home pojawił się w sieci na początku tego roku. Jakie dokładnie ma to znaczenie? Oficjalny dystrybutor No Way Home, Sony Pictures, wypuścił swoją wersję obrazu niecałe 24 godziny po pojawieniu się wyciekłego wideo, co sprawia, że pojawienie się przecieku ma kluczowe znaczenie.

Dodatkowo, Sony było celem przecieku strony trzeciej tuż przed premierą filmu Venom: Let There Be Carnage. Wyciekła do sieci zaledwie dwa tygodnie przed premierą w USA, sekwencja po napisach z filmu ujawniła ważny punkt fabularny dotyczący przyszłości bohatera w innym kinowym uniwersum.

Uncharted 3: Oszustwo Drake’a zainspirowało między innymi latającego wojownika i sekwencję przeskakiwania samolotem nad skrzyniami w filmie. Choć nadal pozostaje wiele pytań na temat tego, w jaki sposób bohaterowie Uncharted różnią się od swoich odpowiedników z gier wideo, film wyraźnie czerpie inspirację z serii.

Uncharted
Uncharted
Uncharted
Uncharted
Uncharted
Uncharted
Uncharted
Uncharted
Uncharted
Uncharted
Tytuł oryginalny Uncharted
27 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.