ONLINE HD 4428 Wyświetleń

 • Zwiastun filmu
 • Underdog Online PL Lektor Full HD
Underdog

Underdog

Jan. 11, 2019PL. 120 Min.7.1
Twoja ocena: 10
8.6 33 głosy

Opis całego filmu

Underdog – Oglądaj Online

SZYBKA REJESTRACJA!

Gdzie oglądać Underdog online?

Underdog w reżyserii Macieja Kawulskiego to polska produkcja z gatunku dramat/sportowy. Cały film “Underdog” to pierwszy polski film nakręcony o walkach MMA, gdyż nigdy wcześniej nikt nie odważył się na produkcję takiego filmu. Ciekawostką jest to, że sam reżyser jest współwłaścicielem polskiej gali KSW. Głównym bohaterem jest Borys “Kosa” Kosiński, którego odgrywa Eryk Lubos. Jest to utalentowany zawodnik mieszanych sztuk walki, gdzie od dzieciństwa poświęca się pasji. Jego historię możemy poznać w momencie, w którym jego sportowa kariera przechodzi kryzys. Jego ostatnia walka, którą wygrał ze swoim przeciwnikiem Denim Takaevem (Mamed Chalidow) zostaje unieważniona, ponieważ znaleziono nielegalne substancje w organizmie zawodnika (doping). Borys miał u stóp cały sportowy świat, gdyż dużo nie brakowało a zostałby legendą walk.

Wszystko runęło w gruzach, kiedy przeprowadzono na zawodniku badania antydopingowe, które powaliły na kolana jego wszystkie dotychczasowe marzenia. Odebrano mu mistrzowski tytuł i zdyskwalifikowano go z dalszych walk, na które czekał. Zawodnik więc postanowił wrócić do swojego rodzinnego miasta Ełku, gdzie podejmuje pracę jako bramkarz jednego z klubów a następnie jako pracownik kolei. Pewnego dnia wojownik, który jest głównym bohater filmu online Underdog dostaje propozycje powrotu do walki w klatkach. Denim Takajew chce swój ostatni pożegnalny pojedynek skonfrontować właśnie z nim, by sprawdzić który jest lepszy. Sprawdź również popularny w ostatnim roku film akcji pt. “Glass Online“.

Co tak na prawdę oznacza “Underdog”?

Określenie “Underdog” w sporcie oznacza zawodnika, który będąc skazanym na porażkę nie ma nic do stracenia. Film ten jest skierowany w kierunku fanów różnego rodzaju sztuk walki. Finał jest łatwy do przewidzenia, ponieważ sama historia filmu niczym nie zaskakuje. “Underdogiem”, którego większość powinna znać lub przynajmniej kojarzyć był bokser Rocky Balboa. Na ekranie możemy oglądać wiele znanych zawodników, dziennikarzy i promotorów sztuk walki. W filmie Underdog znajdziemy bardzo dużą ilość scen głównego bohatera w roli głównej trenującego w pocie czoła, gdzie ujęte są w niesamowity sposób, oddając trud z jakim zmaga się zawodnik.

Produkcja, którą pokochają miłośnicy MMA (mixed martial arts)

Cały film “Underdog” to pierwsza polska opowieść o sztukach walki a właściwie MMA. Prawda jest taka, że mieszane sztuki walki są wyłącznie przykryciem do opowieści o ludzkich problemach, samotności i momentalnym upadkiem, który może zniszczyć całe życie. Fabuła  całego filmu Underdog nie jest bezbłędna ale dobrze się ją ogląda i skutecznie budzi ludzkie emocje czego brakuje w filmach Patryka Vegi. Produkcja Underdog w wersji online w super jakości HD ma genialne zdjęcia, odpowiednie tempo opowieści i niesamowicie grającego aktora pierwszoplanowego Eryka Lubosa.

Film Underdog online ten może być motywacją dla osób, które chcą zmienić coś w swoim życiu, ponieważ jest mnóstwo scen, które pokazują wysiłek i trud z jakim zmaga się bohater. Borys boksujący w worek treningowy w deszczu, ciągnący za sobą bardzo ciężki pień czy walenie młotem w ogromną oponę. Wszystkie te sceny robią wrażenie dobrych ujęć. Ból zawodników walczących w klatkach jest zupełnie naturalny co można zauważyć w scenach slow-motion, że ciosy dochodzące do celu nie są fałszowane.

Underdog Online

Kto zagrał w filmie Underdog Macieja Kawulskiego?

Obsada filmowa Underdog:

 • Eryk Lubos
 • Mamed Khalidov
 • Aleksandra Popławska
 • Tomasz Włosok
 • Janusz Chabior
 • Jarosław Boberek
 • Emma Giegżno
 • Mariusz Drężek
 • Zbigniew Paterak
 • Michał Mikołajczak
 • Krzysztof Kiersznowski
 • Bartosz Obuchowicz
 • Piotr Miazga
 • Sławomir Mandes
 • Rafał Iwaniuk
 • Paweł Ferens i inni.

Produkcja z pewnością warta jest obejrzenia, ponieważ nie jest to film tylko dla fanów MMA czy KSW. Piękna i poruszająca historia młodego chłopaka, który za wszelką cenę chce być najlepszy. Sportowiec, który w małej chwili jest w stanie stracić wszystko na co pracował wiele lat, ponieważ wszystko zrobił przez swoją głupotę. Ukazuje jak problematyczny jest doping w dzisiejszych czasach, kiedy każdy chce być najlepszym w swojej dziedzinie. Dla fanów tego ekstremalnego sportu będzie to nie lada gratka, ponieważ tytuł Underdog zawiera mnóstwo ujęć walk.

Underdog cały film CDA ZALUKAJ

Underdog
Tytuł oryginalnyUnderdog
Cda | Zalukaj5 8 głosów
9 komentarzy
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.
Udostępnienia67

Mogą Ci się spodobać

Dunkierka
Boże Ciało
Rocketman
Batman: Death in the Family
Młodość 2015
Skazani na Shawshank
Mroczne wody
Zakochany bogacz
W środku burzy
Aniołki Charliego
A Perfect Plan
Na krańcu świata