what going on?
Underdog

Underdog

Jan. 11, 2019PL. 120 Min.7.1
Twoja ocena: 10
8.8 31 głos

Video trailer

Opis filmu

SZYBKA REJESTRACJA!

Gdzie oglądać cały film Underdog online?

Underdog w reżyserii Macieja Kawulskiego to polska produkcja z gatunku dramat/sportowy. Cały film “Underdog” to pierwszy polski film nakręcony o walkach MMA. Ciekawostką jest to, że sam reżyser jest współwłaścicielem polskiej gali KSW. Głównym bohaterem jest Borys “Kosa” Kosiński, którego odgrywa Eryk Lubos. Jest to utalentowany zawodnik mieszanych sztuk walki. Jego historię możemy poznać w momencie, w którym jego sportowa kariera przechodzi kryzys. Jego ostatnia walka, którą wygrał ze swoim przeciwnikiem Denim Takaevem (Mamed Chalidow) zostaje unieważniona ze względu na nielegalne substancje w organizmie zawodnika (doping). Borys miał u stóp cały sportowy świat, dużo nie brakowało a zostałby legendą walk.

Wszystko runęło w gruzach, kiedy przeprowadzono na zawodniku badania antydopingowe, które powaliły na kolana jego wszystkie dotychczasowe marzenia. Odebrano mu mistrzowski tytuł i dyskwalifikację z dalszych walk, które go czekały. Zawodnik postanowił wrócić do swojego rodzinnego miasta Ełku, gdzie podejmuje pracę jako bramkarz jednego z klubów a następnie jako pracownik kolei. Pewnego dnia wojownik dostaje propozycje powrotu do walki w klatkach. Denim Takajew chce swój ostatni pożegnalny pojedynek skonfrontować właśnie z nim by sprawdzić kto jest lepszy.

Co tak na prawdę oznacza “Underdog”?

Określenie Underdog w sporcie oznacza zawodnika, który będąc skazanym na porażkę nie ma nic do stracenia. Film ten jest skierowany w kierunku fanów różnego rodzaju sztuk walki. Finał jest łatwy do przewidzenia a sama historia filmu niczym nie zaskakuje. “Underdogiem”, którego większość powinna znać lub przynajmniej kojarzyć był bokser Rocky Balboa. Na ekranie możemy oglądać wiele znanych zawodników, dziennikarzy i promotorów sztuk walki. Bardzo duża ilość scen głównego bohatera w roli głównej trenującego w pocie czoła, ujętych w niesamowity sposób oddający trud z jakim zmaga się zawodnik.

Produkcja, którą pokochają miłośnicy MMA (mixed martial arts)

Cały film “Underdog” to pierwsza polska opowieść o sztukach walki a właściwie MMA. Prawda jest taka, że mieszane sztuki walki są wyłącznie przykryciem do opowieści o ludzkich problemach, samotności i momentalnym upadkiem, który może zniszczyć całe życie. Cała fabuła filmu Underdog nie jest bezbłędna ale dobrze się ją ogląda i skutecznie budzi ludzkie emocje czego brakuje w filmach Patryka Vegi. Produkcja ta ma genialne zdjęcia, odpowiednie tempo opowieści i niesamowicie grającego aktora pierwszoplanowego Eryka Lubosa.

Film ten może być motywacją dla osób, które chcą zmienić coś w swoim życiu, ponieważ jest mnóstwo scen, które pokazują wysiłek i trud z jakim zmaga się bohater. Borys boksujący w worek treningowy w deszczu, ciągnący za sobą bardzo ciężki pień czy walenie młotem w ogromną oponę. Wszystkie te sceny robią wrażenie dobrych ujęć. Ból zawodników walczących w klatkach jest zupełnie naturalny co można zauważyć w scenach slow-motion, że ciosy dochodzące do celu nie są fałszowane.

Underdog Online Cały Film

Kto zagrał w filmie Macieja Kawulskiego?

Obsada filmowa:

 • Eryk Lubos
 • Mamed Khalidov
 • Aleksandra Popławska
 • Tomasz Włosok
 • Janusz Chabior
 • Jarosław Boberek
 • Emma Giegżno
 • Mariusz Drężek
 • Zbigniew Paterak
 • Michał Mikołajczak
 • Krzysztof Kiersznowski
 • Bartosz Obuchowicz
 • Piotr Miazga
 • Sławomir Mandes
 • Rafał Iwaniuk
 • Paweł Ferens i inni.

Produkcja Underdog online z pewnością warta jest obejrzenia, nie tylko dla fanów MMA czy KSW. Piękna i poruszająca historia młodego chłopaka, który za wszelką cenę chce być najlepszy. Sportowiec, który w małej chwili jest w stanie stracić wszystko na co pracował wiele lat, a wszystko przez swoją głupotę. Ukazuje jak problematyczny jest doping w dzisiejszych czasach, kiedy każdy chce być najlepszym w swojej dziedzinie. Dla fanów tego ekstremalnego sportu będzie to nie lada gratka, ponieważ produkcja zawiera mnóstwo ujęć walk.

Underdog CDA ZALUKAJ

Tytuł Underdog
TMDb Ocena5 8 głosy
Udostępnienia 66

Mogą Ci się spodobać

Gwiezdne Wojny: Część VIII – Ostatni Jedi
Avengers: Wojna bez granic
Kobiety mafii 2
Mroczny Rycerz
Dwóch Papieży
Bad Boy
Zew krwi 2020
Nowe oblicze Greya
Escape Room
Spider-Man Uniwersum
Parasite
Merida Waleczna
×
Miłego oglądania!