What's happening?

W królewskim stylu - CAŁY FILM ONLINE HD

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

W królewskim stylu

W królewskim stylu - CAŁY FILM ONLINE HD

Jan. 20, 2022USA96 Min.TV-PG
Twoja ocena: 0
8 1 głos

W królewskim stylu czyli film romantyczny od Netflix

Fabuła tej historii jest dokładnie taka, jakiej można się spodziewać. Książę Thomas (Massoud) jest gotowy na zaaranżowane małżeństwo po tym, jak poznaje Izzy, entuzjastyczną i uczciwą włosko-amerykańską fryzjerkę z Nowego Jorku. Szybko się zaprzyjaźniają i zakochują w sobie (Laura Marano). Gwiezdne miłości, królewska odpowiedzialność i pozbawiona skrupułów teściowa to tylko niektóre z tematów poruszanych przez autorkę w jej opowieściach.

W królewskim stylu, lekka komedia romantyczna, może spodobać się każdemu, niezależnie od wieku. Biedni i zamożni są stereotypowo przedstawieni, jest też kilka przekleństw i epitetów, takich jak „frajerzy” i „dziwacy”. Wino jest popularnym napojem dla dorosłych. Na koniec, film i jego liczne postacie przekazują potężne przesłanie o potrzebie okazywania współczucia innym, zwłaszcza gdy niesprawiedliwość zostaje ujawniona.

Gdzie oglądać cały film W królewskim stylu online?

Walter (Cameron Rhodes) przypadkowo dzwoni do jej salonu, szukając fryzury dla Thomasa (Mena Massoud), wspaniałego księcia z kraju zwanego Lavania. W ich kontakcie iskrzy. Mimo pragmatycznego podejścia, Izzy zawsze jest gotowa podać pomocną dłoń tym, którzy mają mniej szczęścia niż ona. Dzięki wychowaniu w kochającym domu, Thomas nigdy nie był uważany za jednego z chłopaków. Bez względu na to, co się stanie, jego rodzice każą mu poślubić córkę bogatego teksańskiego biznesmena.

Tytuł „W królewskim stylu” daje do zrozumienia, że w filmie pojawi się jakaś królewska obecność. Mimo że stara się być zabawny, jest głupi i pozbawiony logiki.

Jaka jest fabuła filmu?

Fryzjerka Izzy (Laura Marano) w Nowym Jorku jest niezadowolona ze swojej pracy jako stylistka w salonie fryzjerskim. Izzy jest podekscytowana, kiedy dostaje do przycięcia włosy księcia Thomasa w świecie, w którym najbardziej ekscytującą rzeczą, która się dzieje jest pożar (Mena Massoud). To właśnie wtedy rozpoczyna się fascynująca historia o tym, jak Izzy udaje się zdobyć zaproszenie na przyszły ślub. Jeśli Izzy i książę Tomasz spotkają się ponownie na Łotwie, to nie będzie to już kwestia tego, czy się spotkają. W związku z tym typ filmu, jakiego możemy się spodziewać, jest jasny jak słońce.

Polecamy również zobaczyć najnowszy cały film Dom Online.

W W królewskim stylu, oryginalnym filmie Netflixa, Laura Marano wciela się we fryzjerkę o złotym sercu, która nawiązuje kontakt z księciem przechodzącym kryzys tożsamości (Mena Massoud). Szybko przekonują się, że Bronx i Lavania to dwa różne światy po zaledwie krótkim czasie. Musi on przejść przemianę jak księżniczka w Pamiętniku księżniczki, aby uświadomić sobie, co jest w życiu naprawdę ważne.

Czy warto obejrzeć?

W filmie Królewskie traktowanie proponuje się to Izzy (Laura Marano), nowojorskiej fryzjerce o wyrazistym usposobieniu, która otrzymuje opowieść o wiecznym szczęściu, uzasadniającą się dwiema modyfikacjami znanej formuły. Po pierwsze, wróżkę chrzestną zastępuje smartfon, który doprowadza przez pomyłkę do salonu Izzy królewskiego lokaja, księcia Thomasa (Mena Massoud). Z jednej strony dziewczyna odrzuca swojego księcia, ponieważ jego królestwo, pokryta europejską powłoką kraina marzeń zwana Lavanią, gdzie chłopskie tancerki ludowe mówią doskonale po angielsku, jest zamieszane w zbrodnie przeciwko prawom człowieka. Ten film z watą cukrową świadczy o dzisiejszej populistycznej mentalności.

W Nowym Jorku odbywa się przyjęcie zaręczynowe dla księcia Thomasa (Mena Massoud), który jest księciem fikcyjnego królestwa. Ze swojej strony musi zdecydować, czy poślubić hotelową dziedziczkę Lauren (Phoenix Connolly), by zadowolić rodziców, czy też poszukać innych wyborów. Seria wydarzeń typowych dla komedii przynosi go do opieki Izzy na bardzo potrzebne fryzury, a ona i jej przyjaciele znaleźć się w jego opiece, są przenoszone do ich ojczyzny do stylu wszystkich włosów na ślub stulecia, w wyniku. Z biegiem czasu losy pary splatają się coraz bardziej, a iskry lecą swobodnie.

W królewskim stylu
W królewskim stylu
W królewskim stylu
W królewskim stylu
W królewskim stylu
Tytuł oryginalny The Royal Treatment
Ocena widzów: 5.3 4,008 głosów
Cda | Zalukaj 6.7 172 głosów

Reżyser

Obsada

Laura Marano isIsabella
Isabella "Izzy"
Mena Massoud isPrince Thomas
Prince Thomas
Sonia Gray isMadame Fabre
Madame Fabre
Amanda Billing isValentina Conti
Valentina Conti
Paul Norell isKing John
King John
Teuila Blakely isQueen Catherine
Queen Catherine
Udostępnienia0