What's happening?

Wojna o jutro - CAŁY FILM ONLINE HD

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Wojna o jutro

Wojna o jutro - CAŁY FILM ONLINE HD

Jul. 02, 2021United States138 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
6 1 głos

Gdzie oglądać cały film Wojna o jutro online?

War of Tomorrow to nowość na platformie. Film science fiction przedstawia wizję do 2051 roku, kiedy ludzkość przegrywa wojnę z kosmitami. Aby dać im kolejną szansę, grupa ocalałych wróci na czas z obiektywem i poprosi o pomoc. Pomocy tej udziela Dan Foresters, nauczyciel biologii w liceum, który jest między innymi kluczową postacią w historii. W rolach głównych Chris Prats, Ivonna Strahovski, J. Simmons i Betty Gilpin.

W Katarze, w finale Mistrzostw Świata FIFA 2022, odbywa się wyjątkowe wydarzenie. Z placu wyłania się portal, z którego przechodzi grupa żołnierzy. Młodzi ludzie, którzy korzystają z tego, że miliony ludzi na całym świecie oglądają walkę, mówią, że przyjeżdżają od 2051 roku. Ziemia została zaatakowana przez pozaziemskie formy życia, a ludzkość jest na skraju wyginięcia. Pomoc dla przyszłości Woji to jutro dla naszych dzieci i wnuków, więc świat przygotowuje się do wielkich kroków w niesamowitych warunkach…

Rok po incydencie wezwano żołnierzy z całego świata, a następnie cywilów. W przyszłości zostaną wysłani bez szkolenia na 7 dni, gdzie zrobią wszystko dla swojej obrony. Wrócą za tydzień, jeśli przeżyją. Ważne jest, aby wiedzieć, że tylko jeden na ośmiu pracowników jest odsyłany. Takim przymusowym rekruterem jest Dan Forester (Chris Pratt), nauczyciel wojskowy i naukowiec z potencjalnym wojskowym doświadczeniem. Dan musi zostawić rodzinę bez wyboru i spróbować spędzić tydzień w przyszłości…

Wojna o jutro cały film

Wyjątkowa przygoda sci-fi

Ale zacznijmy od rzeczy oczywistych – być może podróżowanie po filmie lub serialu czasami wyzwala wiele paradoksów, absurdów i pytań bez odpowiedzi. Nie jest możliwe inaczej. Niektóre jutrzejsze wojny odpowiadają, ale nie można zaprzeczyć, że w tym filmie online również spotykamy się z różnymi logicznymi błędami i rozwiązaniami, które budzą spore wątpliwości. Nie przeszkadza to jednak cieszyć się wrażeniem.

Co więcej, ten motyw jest tak naprawdę tylko pretekstem do dwóch rzeczy. Po pierwsze, głównym wątkiem są relacje rodzinne. Wraz z skokami czasu i przestrzeni możesz pomyśleć o kwestii nowej szansy, wybaczyć to, co zrobiłeś lub czego nie zrobiłeś, spróbować poprawić przeszłe lub przyszłe błędy. Kolejną ważną radą jest zniszczenie naszej planety. Cudzoziemcy, o których tutaj walczymy, to tylko metafora tego, co nas czeka i oczywiście to, co sobie narzucamy, w tym obowiązki przyszłych pokoleń, bo sami nie chcemy podejmować koniecznych i zdecydowanych kroków.

Wojna o jutro z lektorem w HD?

Widzi, że wszystko jest ciągle zajęte. Wojna jutra, nawet jeśli jest wystarczająco długa – bo trwa dwie godziny i dziesięć minut – nigdy nie jest nudna. Tempo jest tutaj dobre, nawet jeśli nie chodzi o tworzenie scen akcji, ale o budowanie relacji między aktorami. To nie znaczy, że jest doskonały. Jeśli chodzi o pierwszy aspekt, dialogi są wyraźnie powierzchowne, często bardzo kokainowe. Bez zajmowania się spoilerem chciałbym powiedzieć, że ważne rzeczy mogą być o wiele bardziej istotne lub mogą skupiać się przynajmniej na czymś mniej banalnym.

Pod względem egzekucyjnym większość z tych wypisów jest wykonywana bardzo dobrze, a czasem są nieco przesadzone (jeśli chodzi o ręczne transakcje z obcokrajowcami). „Wojna o jutro” jest dobrym całym filmem. Nie nazwałbym tego tragicznym, chociaż to bardzo nudna wieczorna ściana. Historia nie wyglądała źle, okazała się płaska i w większości niepotrzebna. Chris Prats i pozostali aktorzy nie stworzyli jeszcze charyzmatycznego bohatera, choć trzeba przyznać, że autorzy im na to nie pozwolili. Polecamy również cały film After 3.

Wojna o jutro online

Dobry ale nie doskonała film

Najbliżej była Ivonna Strahovski, choć upadła, podkreślana w bezsilnych dialogach. Czasami sceny akcji są zabezpieczone i często bardzo dobra muzyka i dobra grafika, ale to zdecydowanie za mało. Niestety szanse zostały zmarnowane. Nie możemy się więc doczekać kolejnych strumieniowych hitów związanych z tym tematem.

Taka była idea wielkiej kampanii science-fiction. Doceniam filmy, które prezentują tak oryginalne pomysły z historii, choć przez chwilę myślę, że jutrzejsza wojna będzie czymś innym. Nie wiem, czy coś źle przeczytałem i zwariowałem, a może zrozumiałem siebie i wcale nie wiedziałem – długo czekałem na film, w którym ludzie wracają z różnych okresów i zaczynają walczyć z żołnierzami. Fajnie by było zobaczyć coś takiego.

Wojna o jutro
Wojna o jutro
Wojna o jutro
Wojna o jutro
Wojna o jutro
Wojna o jutro
Tytuł oryginalny The Tomorrow War
Ocena widzów: 6.7 58,596 głosów
Cda | Zalukaj 8.4 1,965 głosów

Reżyser

Chris McKay
Reżyser

Obsada

Udostępnienia0