What's happening?

Wyprawa na Księżyc - FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ

DO KOŃCA PROMOCJI POZOSTAŁO:
3 godziny 48 minut 13 sekund

Wyprawa na Księżyc

Wyprawa na Księżyc

Believing is EverythingOct. 16, 2020China100 Min.PG
Twoja ocena: 10
7.4 7 głosy

Opis

Gdzie oglądać cały film Wyprawa na Księżyc online?

To produkcja to opowieść o pewnej dziewczynie, która wylądowała na Księżycu, od znanego studia Netflix. Studio wprowadziło nową strategię rysowania. Platforma rozpoczęła już seryjną aktualizację i przyszedł czas na pełną produkcję. Internet to nowa rzeczywistość, kina są zamknięte, a repertuar pusty. Przyciągną dzieci i przyzwyczają się do najmniejszych widzów filmu. Testowaliśmy to po raz pierwszy w ostatnich latach, ale dopiero teraz Netflix bardziej walczy o segment rynku z Disneyem, DreamWorks i Sony Pictures Animation.

wyprawa na księżyc 2020

Pierwszym poważnym sprawdzianem była wyprawa na Księżyc, która odbyła się w związku z badaniami chińskich pereł. Kogo naprawdę obchodzi Disney? Odpowiedź na to pytanie nie jest tak jasna. W tej animowanej opowieści Wyprawa na księżyc bajka 2020 dziewczyny pragną inspirować się zmarłą matką na orbicie Księżyca. Boi się ona, że jej ojciec znowu się ożeni. Odważna Katie Ang kontynuuje mit o bogini księżyca Chang, która tęskni za swoim śmiertelnym pomocnikiem. Kiedy Fei Fei udowodni, że Chang i jego wieczna miłość istnieją, jego ojciec może porzucić plan. Jesteś pewny czy tak się stanie?

Filmy Disney / Pixar są prawdziwymi przykładami branży animacji. Nie tylko osiągają świetne wyniki finansowe, ale także często otrzymujesz pozytywne opinie i więcej nagród. Nie oznacza to jednak, że styl Pixara nie spotkał się z ostrą krytyką. Istnieje wiele głosów, że powtarzanie badań stopniowo staje się niezrównoważone i negatywnie wpływa na cały rynek animacji. Niezłą produkcją, którą warto uwzględnić i polecić jest Psy i koty 3: Łapa w łapę.

Świetny soundtrack w bajce Wyprawa na Księżyc z polskim akcentem

Dlatego wielu widzów takich filmów jak postrzega to jako rodzaj powiewu świeżego powietrza. Film Wyprawa na Księżyc opowiada o nastolatku Fei Fei, który kilka lat temu stracił matkę. Dziewczyna musi znaleźć nową rzeczywistość, gdy jej ojciec daje jej nową miłość. Fei Fei nie chce zaakceptować podstaw swojego życia, zwłaszcza gdy występuje w domu ze swoim psotnym synem Chinem. Legenda głosi, że nastolatek zdecydował się udać na Księżyc, gdzie mieszka bogini Chang. Po drodze są urocze gumy i kurczak z nasionami, których nigdy nie wyrzucił. Razem muszą wcielić się w rolę bogini, dzięki czemu Chang raduje się ze swoją dziewczyną, która zniknęła tysiąc lat temu.

Viki Gabor dała czadu, wykonując piosenkę do soundtracku „Wyprawy na księżyc”

Impreza nie jest siłą comiesięcznej wyprawy. Viki Gabor zaśpiewała piosenkę do zwiastuna promującego tę wspaniałą bajkę online. Historia jest prosta i nowoczesna, ponieważ autorzy nie mają pojęcia o fascynującej historii. Początek, jak najbliżej Disneya, jest dobrze chroniony. Nie zdziw się więc, jeśli w ciągu kilku minut usłyszysz więcej piosenek niż dialogów, ale impreza budzi muzyczne oczekiwania twórców i sprawia wrażenie, że wyprawa na Księżyc podzielona jest na dwie części. Z jednej strony mamy komiksy Disneya i prawdopodobnie kopie poprzednich filmów, z drugiej strony jest to oryginalny koncept, który do końca nie działa. Potem cała przygoda jest niepotrzebnie uproszczona, a zamiast tworzenia postaci mamy różne sceny akcji, które prowadzą do dobrego zachowania.

Przypowieść o nazwiskach Disneya była tu od dawna wspomniana. Czy matka umarła przedwcześnie? Tutaj jest. „Słaba” macocha?  Było wiele piosenek, których bohaterowie śpiewają w chwilach emocjonalnej przemiany. W dziale „Wyprawa na Księżyc” znajdziemy więcej niż zwykle. Wszystko pochodziło z klasycznych produkcji studyjnych, ale najwyraźniej zostało „zainspirowane” współczesnymi nazwiskami.

Wyprawa na Księżyc
Wyprawa na Księżyc
Wyprawa na Księżyc
Wyprawa na Księżyc
Wyprawa na Księżyc
Wyprawa na Księżyc
Tytuł oryginalny Over the Moon
Ocena widzów: 6.5 7,816 głosów
Cda | Zalukaj 7.6 462 głosów

Reżyser

Reżyser

Obsada

27 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.
Udostępnienia7