What's happening?

Zabawa w pochowanego - CAŁY FILM ONLINE HD

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Zabawa w pochowanego

Zabawa w pochowanego - CAŁY FILM ONLINE HD

Aug. 21, 2019USA, Canada95 Min.R
Twoja ocena: 1
4 3 głosy

Gdzie oglądać cały film Zabawa w pochowanego online?

Jednym z najlepszych bohaterów grozy jest Grace (Samara Weaving). Poznajemy go, gdy poślubi Alexa (Mark O’Brien). Ten człowiek należy do bardzo zamożnej rodziny Le Domas, która ma szczęście grać w gry planszowe. Ta rodzina jest wyjątkowa, ponieważ akceptuje każdego nowego członka rodziny z bardzo szczególnymi rytuałami. Sąsiadujący ludzie powinni ingerować w grę i grać ukryci w swojej działalności. Jego zadaniem jest ukrywanie go gdzieś głęboko w zamku, aby żaden członek rodziny go nie znalazł. Ale jeśli ktoś to zauważy, Greta … musi umrzeć.

Reszta Całego filmu „Zabawa w pochowanego” jest pełen czarnego humoru. Jak wiecie, dziewczyna z łatwością sprzedaje skórę. Twórcy nie sądzą, że to tylko mroczna rozrywka, ale z jakiegoś powodu ta rozrywka działa bardzo dobrze. Może z powodu wdzięku i charyzmy panny młodej, która gra Samarę Weaving i kupuje widza od pierwszej minuty. Wspieraliśmy ją od samego początku, wiemy, że się myliliśmy, kiedy poślubiła tę rodzinę i chcemy, aby poczuła te potwory na ludzkiej skórze.
Rodzina Le Doma składa się ze stereotypów, ale ten stereotyp jest konieczny, aby stworzyć równie przesadzony obraz wyższej klasy. Tajemnice nie były badane od lat; wybierz przestępstwo, które w wielu przypadkach nie istnieje; idą za nimi, upijają się, aroganccy, nieposłuszni – a to sprawia, że ​​Grace jest przypadkiem.

Czarna komedia połączona z horrorem i grozą

Powiedzieli, że widzieliśmy go wcześniej. I mylisz się. Elita z niższej klasy średniej jest znaną kompozycją popkultury. Jednak wysiłki te nie są napędzane nudą bogatych, ale pragnieniem przetrwania, ochrony ziemi i zachowania dobrobytu. Jeden z mężczyzn, którzy wcześniej poślubili Le Dumę, jest skłonny popełnić samobójstwo, jeśli utrzyma kontakt na poziomie, na którym mógłby cudem powstać dopiero po kontakcie z prawdziwą osobą. Z drugiej strony, patrząc na wady łokcia, prowokujemy ponury żart o uprzywilejowanej niekompetencji i skuteczności – film zręcznie wyśmiewa obu członków klasy. W sumie to wolałem obejrzeć Jojo Rabbit aniżeli ten horror.

Naładowani (skończeni lub niedokończeni) reżyserzy Matthew Betinelli-Olpin i Tyler Gillet są naprawdę zabawnymi fanami horrorów z potężnymi komediami. Scenariusz duetu (stosunkowo bliski Guyowi Busikowi i Rainenowi Murphy’emu odpowiada za toksyczną krew i wypaczony humor), a następnie dwaj reżyserzy stworzyli dezaktywującą kombinację Gorahs, parodii, czarnej komedii i sloganów. Jeśli ktoś jeszcze nie widział zabawy, może być dobrze przygotowany na Halloween i okoliczne festiwale filmowe. Jeśli nie czekamy na pokaz filmu, lepiej się pospieszyć, ponieważ prace Bettinelli-Olpin i Gillett będą dobrze wyglądać na ekranie lub będą wkrótce dostępne.

W przeddzień horroru tej krwawej komedii powoli staje się ona częścią internetowej Samary o takich nazwach jak Netflix Film Guardian lub grupa zboczeńców w kinie. Jej tkana córka Hugo Smith stale buduje swoje portfolio filmowe. Gra pogrzebowa to kolejna historia o trudnej dziewczynie, która nie zgadza się z ulepszeniami ofiary. Zanim film został pokazany rozmazany i wykorzystany, Samara po raz kolejny udowadnia, że ​​jest teraz jedną z najciekawszych postaci w filmie. Połączenie śmiertelnej mocy, niewinności i piękna utrudnia obecność palców. Następne zadanie do wykonania nie jest najłatwiejsze.

Zabawa w pochowanego (DVD)

Rezydencja pełna tajemnic

Rezydencja Le Doma jest pełna tajemniczych zakątków i korytarzy i staje się krwawym kasynem, w którym nikt nie może czuć się bezpiecznie. Początkowo niewinna Greta nie ma szans na przeżycie tej nocy. Ale wkrótce stanie się jasne, że owinięte suknie ślubne i buty są odporne na urocze i niebezpieczne osoby. Fakt, że takie przyjęcie w Le Dome jest czymś nowym, ułatwia sytuację. Trzydzieści lat temu mieli okazję się ukryć i nie spodziewali się, że sytuacja się powtórzy. Ale są zdeterminowani, aby wygrać. Twoja motywacja nie jest w pełni wiarygodna i musisz wierzyć słowu sławy, że możesz polować na łuki, łuki, broń i całą broń, aby polować i zabijać teściów. Ale zabawne brzmienie filmu martwi cię i sprawia wiele radości.

Zabawa w pochowanego
Zabawa w pochowanego
Zabawa w pochowanego
Zabawa w pochowanego
Zabawa w pochowanego
Zabawa w pochowanego
Zabawa w pochowanego
Zabawa w pochowanego
Zabawa w pochowanego
Zabawa w pochowanego
Tytuł oryginalny Ready or Not
Ocena widzów: 6.8 81,979 głosów
Cda | Zalukaj 7 1,704 głosów
Udostępnienia4