What's happening?

Zakonnica - FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ

DO KOŃCA PROMOCJI POZOSTAŁO:
3 godziny 48 minut 13 sekund

Zakonnica

Zakonnica

Sep. 05, 2018USA96 Min.R
Twoja ocena: 0
8 3 głosy

Opis

Gdzie oglądać cały film Zakonnica online?

Początek nie zapowiada tak drastycznych zmian. 1952 Rumuński klasztor, w którym powstaje film, jest dość odizolowany i niezręczny, a śmierć dwóch mnichów jednoznacznie pokazuje, że forma żartu o złu nie jest zwykłymi demonami. Watykan wysyła przestraszonego ojca do Burke (Demián Bichir), dla którego trudno jest wyjaśnić sprawy, oraz siostrę Irenę (Taissa Farmiga), która jeszcze nic nie zrobiła. Francuz (John Bloquet) został jego przewodnikiem, ponieważ lubił rozmawiać o sobie i dostarczać jedzenie do klasztoru. Krótko po pojawieniu się bohatera odbywają się różne występy, w tym mnisi.

Krótko mówiąc, prawdopodobnie nie możesz się tego spodziewać. Komedia przygodowa-horror to nie to samo co horror wyścigowy, tym bardziej, że nie rozumiemy tego w ten sposób. W tym sensie Zakonnica może być kolejnym odcinkiem Scooby-Doo, tylko w wersji dla nieco starszych widzów. Wybrałem to niezwykłe podejście i przyznaję, że był to bardzo dobry czas.

Ciemna zakonnica, nękająca postacie w drugim odcinku Obecności Jamesa Vanji, prawdopodobnie pamiętała wielu fanów horrorów. Nic dziwnego, że producenci dostrzegli niesamowite możliwości, nawet w dobrej formie. Mnisi szybko zostali przydzieleni do jednorazowej misji, delegowani do rumuńskiego klasztoru i ponownie połączeni z przerażonymi towarzyszami. Nawet najciekawsza historia nie jest sama w sobie i wyraźnie jest w niej cierpliwy i daleki narrator.

Zakonnica 2018 Cały film

Czy zakonnica to dobry horror?

1952 Ojciec Burke (Demian Bihir), niezwykła kombinacja egzorcysty Merrin i (jak się okazuje) … Watykan wysyła Indian Jonesa do rumuńskiej wioski, aby rozwiązać tajemnicę samobójstwa mężczyzn w pobliskiej wiosce. Klasztor. To, co nietrudno zgadnąć, to nie radować się nadmiernym oddaniem ludzi. Jest jednak fajny, pełen wdzięku przydomek „Francuz” (Jonas Bloquet), który nie chce zostać kapłanem i jego raczej tajemniczym towarzyszem. Do zespołu detektywów dołącza siostra Irena (Taissa Farmiga), która właśnie czeka na religijny ślub, i nie wiadomo, czy zachowuje się jak nagroda, kara, czy może nuda. Sytuacja jest taka, że ​​wszyscy trzej muszą stawić czoła skazanym na zagładę siłom, które zamieniły budynek katolicki w raj dla piekła.

Zakonnica to właściwie horror klasy B, który jest częścią cyklu Wana, i przykładem talentu Hardy’ego, że wady scenariusza Gary’ego Daubermana są prawie sprzeczne z przyjętym schematem. Potwierdzają to linki do innych horrorów. Jest niemal dosłowny cytat o fortecy Michaela Mansa wokół ścian starego budynku w Rumunii. Bohater zostaje pochowany żywcem, a próba uratowania go jest równie dramatyczna jak miasto warunków życia. a jednocześnie odrobinę konwencjonalności rodem z gotyckiego filmu Hammer Studios, a finał przywołuje zamach stanu wampira-zabójcy Fearless Polańskiego.

To interesujące, niezwykłe nazwy. Może dlatego Hardy próbuje to zrobić jako najgorszy horror w całym wszechświecie, a może przez cały rok, aby uczynić go niezwykłym. Nie udaje się, ponieważ film wydaje się być przerwany reżyser bezskutecznie próbuje spełnić wymagania estetyczne kanonów w pierwszej połowie, drugiej w histerycznie szalonej i skutecznej walce z demonami. Przyznaję pierwszy, kiedy zdałem sobie sprawę, że Hardy polubi ten film.

Zakonnica
Zakonnica
Zakonnica
Zakonnica
Zakonnica
Zakonnica
Zakonnica
Zakonnica
Zakonnica
Zakonnica
Tytuł oryginalny The Nun
Ocena widzów: 5.3 108,892 głosów
Cda | Zalukaj 5.7 3,887 głosów

Reżyser

Corin Hardy
Reżyser

Obsada

Demián Bichir isFather Burke
Father Burke
Taissa Farmiga isSister Irene
Sister Irene
Jonas Bloquet isMaurice Theriault
Maurice Theriault
Bonnie Aarons isThe Nun / Valak
The Nun / Valak
Ingrid Bisu isSister Oana
Sister Oana
Vera Farmiga isLorraine Warren
Lorraine Warren
Lili Taylor isCarolyn Perron
Carolyn Perron
Charlotte Hope isSister Victoria
Sister Victoria
Sandra Teles isSister Ruth
Sister Ruth
27 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.
Udostępnienia0