ONLINE HD 9967 Wyświetleń

  • Zwiastun filmu
  • Zenek Online PL Lektor 1080p HD
Zenek

Zenek

Król walentynek jest tylko jedenFeb. 14, 2020PL. 115 Min.4.5
Twoja ocena: 10
7.4 31 głosy

Opis całego filmu

Zenek – Oglądaj Online

Polski film biograficzny w reżyserii Jana Hryniaka oparty na biografii piosenkarza disco polo Zenona Martyniuka. Film trafił do kin 14 lutego 2020. Pierwszy wyprodukowany film pełnometrażowy, za którego dystrybucję kinową w całości odpowiadała Telewizja Polska.

Gdzie oglądać cały film Zenek 2020 online?

Film Zenek 2020 to premiera filmu zainspirowanego biografią znanej gwiazdy disco-polo Zenka Martyniuka zaplanowana jest na 14 lutego 2020 roku. Film w całości produkowany jest przez TVP czyli polską telewizję publiczną. Zenek Martyniuk na plakatach promujących film został okrzyknięty jako król walentynek. Film o Zenku ma szansę na rozgłos i powodzenie , ze względu na ogromną ilość fanów piosenkarza. Od wielu miesięcy w internetach huczy na temat produkcji sponsorowanej przez Jacka Kurskiego.

Fabuła przedstawia postać Zenona Martyniuka ,który od młodzieńczych lat zakochany był w “muzyce chodnikowej”. Nauczycielem znanego piosenkarza był jego wujek , który zawodowo zajmował się muzyką. Piosenkarz zawdzięcza bardzo dużo wujkowi , ponieważ to on namawiał go by ten stanął na scenie. To właśnie dzięki “Zenkowi” zawdzięczamy obecną nazwę muzyki chodnikowej , czyli discopolo.

Zenek Oglądaj na CDA, Vider czy Zalukaj ?

Za reżyserię filmu “Zenek” odpowiada Jan Hryniuk znany z innych filmów np. “Czas honoru – Powstanie (2014)”, za scenariuszem stoi Marta Hryniak. Młodego Martyniuka odgrywa rolę Jakub Zając znany z filmu “Najlepszy (2017)”. Natomiast dorosłą wersję Zenka grać będzie Krzysztof Czeczot znany z takich filmów jak “Pitbull. Nowe porządki (2016)“. Zdjęcia do filmu wykonywał Bartosz Bieniek ,który ma na swoim koncie pokaźny album filmów.

Zenek 2020

Co prawda produkcja ta budzi ogromne kontrowersje w internecie. Co dało się zaobserwować wielokrotnie , Jacek Kurski jest ogromnym fanem Zenona ze względu na wspieranie jego twórczości w polskiej telewizji publicznej. Główny bohater , o którym nakręcono film jest najbardziej znanym przedstawicielem muzyki disco polo w Polsce. Posiada on ponad 100 milionów odsłon na portalu YouTube. Jak wspominał w swoim wywiadzie prezes telewizji polskiej nie ma piękniejszej piosenki niż tytuł Zenka Martyniuka “Taką Cię wyśniłem”.

Jak biografia o Zenku Martyniuku poradzi sobie na ekranach ?

Zdania internautów oraz krytyków filmowych są podzielone. Większość uważa , że film to kicz i tandeta sponsorowana z publicznych pieniędzy polskiej telewizji. Istnieje również szerokie grono fanów twórczości piosenkarza , które z chęcią obejrzą nowe dzieło polskiej kinematografii. Ciężko jednoznacznie ocenić film na podstawie jednego zwiastuna , być może po tym filmie duże grono nowych osób zacznie go uwielbiać. “Zenek” – to pierwsza pełnometrażowa , samodzielna produkcja filmowa Telewizji Polskiej. Platforma obiecuje wprowadzić na swoim VOD więcej takich filmów. Oby ten film nie okazał się totalną klapą , ponieważ wpłynie źle to na ranking polskich filmów.

Zenek Online Cały Film

Z pewnością nie przebije to najnowszej romantycznej produkcji filmowej “365 Dni” , która miała swoją premierę w kinach. Ja osobiście nie jestem sympatykiem disco-polo, ale staram się ocenić film subiektywnie. Bardzo często słychać, że życiorysy są świetnym artykułem na film, czy tak było też w tym przypadku? Uważam, że film nie jest spektakularny i warty uwagi z uwagi na nijaką historię, która może znudzić widza. Docenić należy młodych polskich aktorów Jakuba Zająca i Karola Dziubę, którzy elegancko odgrywają swój scenariusz.

Film ten nie jest typowo muzycznym co potwierdził sam piosenkarz. “Zenek” nie jest również filmem o Zenku Martyniuku, którego obecnie znamy, lecz o jego trudach i sporach oraz początkach trudnej kariery w latach 90-tych. Z moich doniesień wynika, że planowane są zdjęcia do drugiej części filmu pt. “Zenek“.

 

Zenek
Zenek
Zenek
Zenek
Zenek
Zenek
Tytuł oryginalnyZenek
Netflix4.5
Cda | Zalukaj5.3 8 głosów

Reżyser

Jan Hryniak
Reżyser

Obsada

Krzysztof Czeczot isZenon Martyniuk
Zenon Martyniuk
Jakub Zając isMłody Zenon Martyniuk
Młody Zenon Martyniuk
Jan Frycz isOjciec Danki
Ojciec Danki
Roman Gancarczyk isOjciec Zenka
Ojciec Zenka
27 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.
Udostępnienia118

Mogą Ci się spodobać

Moonlight
Adios
Uczciwy złodziej
2067
Murder Manual
Kobiety mafii 2
La Llorona
Clouds
Poczujcie rytm
Zabójcza przesyłka
Zombies 2
Horyzont uczuć
×
Udanego Seansu!