ONLINE HD 4568 Wyświetleń

  • Zew krwi Online PL Lektor Full HD
Zew krwi 2020

Zew krwi 2020

Feb. 19, 2020CA. US. 100 Min.8.8
Twoja ocena: 3
8.3 28 głosy

Opis całego filmu

Gdzie obejrzeć cały film Zew krwi online?

Zew krwi Online to tegoroczny film o przyjacielskim psie w reżyserii Chris’a Sanders’a. Pies o imieniu Buck, to główny bohater filmu “Zewu krwi”, który jest ekranizacją powieści Jacka Londona. Jest to jedne z lepszych filmów ostatnich lat biorąc pod uwagę filmy familijne, ponieważ została połączona tradycyjność z nowoczesnością, której w filmach często brakuje. Opowieść adaptacji z 1903 roku napisanej przez amerykańskiego pisarza pod tym samym tytułem co film. Wiele było adaptacji tego filmu w poprzednich latach ale zdecydowanie najbardziej urzekła mnie obecna historia z 2020 roku. Nagromadziło się trochę tytułów filmów pokazujących psa jako najlepszego przyjaciela człowieka, np. znany z dzieciństwa “Lassie“. Szczerze to zawsze lubiłem tego typu filmy, które pokazywały w ludziach miłość do zwierząt, której w dzisiejszych czasach często brak.

Zew krwi cały film cda

Opowieść o psiej przyjaźni

Główny bohater filmu to pies, który jest mieszanką bernardyna z owczarkiem niemieckim. Wychowywany był w bogatym domu, w którym większość rzeczy uchodziła mu płazem. Pewnej nocy, kiedy wszyscy spali Buck zostaje porwany przez handlarzy, którzy jak się później okazało sprzedali go przemytnikom. Pies wylądował w Kanadzie, gdzie postanowiono wykorzystać psa przy rozpoczynającej się gorączce złota. Powiem wam, że kiedy po raz pierwszy zobaczyłem zwiastun filmowy, przecierałem oczy ze zdumienia. Efekty specjalne zastosowane w filmie są z prawdziwego zdarzenia, wykonane możliwie najlepszy sposób. Na pysku uświadczymy emocje psiaka, jakich doświadcza przez co film na prawdę staję się jeszcze lepszy emocjonalnie. Uważam, że zwierzęta zaprezentowane w filmie są wykonane starannie i nie sposób zauważyć jakąkolwiek sztuczność.

Tak wyglądała obsada:

  • Harrison Ford,
  • Omar Sy, 
  • Cara Gee, 
  • Dan Stevens, 
  • Bradley Whitford, 
  • Jean Louisa Kelly, 
  • Michael Horse, 
  • Karen Gillan K,
  • Colin Woodell i inni.

Budżet tej produkcji był spory, gdyż wynosił około 150 milionów dolarów. Cały film zaczyna się tradycyjnie jak każda historia opowiadająca o przyjaźni pies i człowiek. W początkowych minutach filmu możemy obserwować Bucka, który nie może odnaleźć się w nowym zaludnionym miejscu, do którego nigdy nie był przyzwyczajony. Myślę, że z każdą kolejną przygodą jaką przeżywa kształtuje się jego charakter, który potrafi zaskoczyć. Film ten jest opowieścią skierowaną głównie do tej młodszej widowni, lecz nie do końca, gdyż osobiście również bardzo dobrze się bawiłem. Historia psa, która głównie opowiada o jego podróżach po świecie to dobry temat na wielkie ekrany, ponieważ zazwyczaj takie produkcje sprzedają się dobrze.

 

Zew krwi 2020
Zew krwi 2020
Zew krwi 2020
Zew krwi 2020
Zew krwi 2020
Zew krwi 2020
Zew krwi 2020
Zew krwi 2020
Zew krwi 2020
Tytuł oryginalnyThe Call of the Wild
Cda | Zalukaj6.2 201 głosów

Reżyser

Obsada

Harrison Ford isJohn Thornton
John Thornton
Karen Gillan isMercedes
Mercedes
Omar Sy isPerreault
Perreault
Raven Scott isPastry Chef
Pastry Chef
Wes Brown isMountie
Mountie
Cara Gee isFrançoise
Françoise
Jean Louisa Kelly isKatie Miller
Katie Miller
9 komentarzy
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.
Udostępnienia53

Mogą Ci się spodobać

Lighthouse
Piękna i Bestia
Diabeł wcielony
Pod powierzchnią
Rocketman
Emma.
2067
Pięćdziesiąt twarzy Greya
Król
Mroczny Rycerz
Igrając z ogniem
Nienawistna ósemka