What's happening?

Zombieland: Kulki w łeb - CAŁY FILM ONLINE HD

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Zombieland: Kulki w łeb

Zombieland: Kulki w łeb - CAŁY FILM ONLINE HD

Oct. 09, 2019USA, Canada93 Min.R
Twoja ocena: 0
10 1 głos

Gdzie oglądać cały film Zombieland: Kulki w łeb online?

Zombieland: Kulki w łeb (org. Zombieland: Double Tap) to horror przeplatany z komedią w reżyserii Rubena Fleischera. Produkcja ta to kontynuacja poprzedniej części, na która trzeba było czekać 10 lat. Czwórka początkowo obcych sobie ludzi, po wspólnych przejściach i przygoda, staje się prawdziwą rodziną. Wyruszają oni przez Stany, gdzie docierają do Białego Domu, z którego robią sobie własne lokum. Tempo filmu jest odpowiednio szybkie, mamy sporo humoru oraz przekleństw, które dodają uroku produkcji. Tallahasee (Woody Harrelson), Columbus (Jesse Eisenberg), Wichita (Emma Stone) i Little Rock (Abigail Breslin) to główni bohaterowie kulki w łeb, więc to ich zobaczymy zazwyczaj na pierwszym planie.

Zombieland Kulki w łeb cały film online

Choć od premiery pierwszej części Zombieland minęło dziesięć lat, sequel sprawi wrażenie, jakby przed napisaniem dobrze napisanego scenariusza zamienił się w film. Zostało dostarczone przez producentów, ale nie powinno sprawiać wrażenia, że ​​druga część Zombieland jest typowym następcą, którego słynny poprzednik „kontynuuje”. Na szczęście wygląda świetnie i oferuje obiecaną radość. Jest to zupełne przeciwieństwo nowości Le Mans’66.

Czy obsada filmu zrobiła wszystko co mogła?

Tallahassee (Woody Harrelson), Columbus (Jesse Eisenberg), Wichita (Emma Stone) i Little Rock (Abigail Breslin) to profesjonaliści, którzy wiedzą wszystko o zabijaniu zombie. W świecie pochowanym przez głupca opracowano dziesiątki zasad przetrwania. Działają dobrze i dostosowują się na zawsze do nowego świata. Po wielu latach wędrówki po opuszczonej Ameryce w końcu postanowili gdzieś się osiedlić. Wybiera Biały Dom, w którym spędzają kilka szczęśliwych tygodni. Wznowienie współpracy jest wreszcie pierwszym poważnym sporem. Wichita i Little Rock postanowili oddzielić się od swoich rówieśników i przejść dalej. Pierwszy zaskoczył Kolumba swoją propozycją, drugi w końcu chciał znaleźć człowieka. Tymczasem Sweet Madison (Zoey Dutch) dołącza do Talai i Columbus, aw regionie pojawiają się nowe rasy zombie. Szybsze, trwalsze, mogą polować.

Od czasu otwarcia pierwszego programu w Zombieland wprowadzono wiele zmian, które dodały humoru filmowi Dead Dead i odciągnęły go od gatunku filmowego. Zombie mają duży bar w kinach i telewizji, a na ekranie stają się najpopularniejszymi duchami. W tych warunkach popularne zombie były powolne, szybkie, mniej inteligentne, bardziej inteligentne, zakochane i pomagały sobie w zadaniu (takim!), Co zdarzyło się tylko pisarzom. W tej sytuacji bardzo trudno jest opracować coś nowego. Autorzy Zombielandu: kule znajdują się na zatwierdzonej mapie w głowie i nie muszą brać udziału w nowym rodzaju rewolucji.

Bardzo dobra produkcja, którą ogląda się przyjemnie

Ogromną zaletą filmu Ruben Fleischer (oba wykonane w tej samej ramce) jest odległość do określonej „letniej dziury”. W tych zestawach dystans i znajomość powtarzających się wzorów, które spełniają wymagania komedii. Zanim rozpocznie się dobra akcja drugiej części Zombieland, poznajemy świat bohaterów filmowych, odzwierciedlając także wszystkie światy zamieszkałe przez rasy zombie. Istnieje również wiele zabawnych sztuczek dla uczestników. „Te historie są okropne!” komentuje kreskówkę Columbus The Walking Dead. „Ale to całkowicie nieprawda” – dodaje. Te aromaty należą do Zombielandu: kulki są najlepsze. To bardzo źle, że raz za nimi tęsknisz.

Ta lokomotywa również wskazuje właściwy kierunek, niezbyt źle napisane dialogi i nowe elementy komiksowe. W tej roli film wiele zawdzięcza Madison Zoya Deutsch: jest najbardziej uroczym idiotą, a nawet niepoważni bohaterowie wyglądają bardzo poważnie.

Oto kilka komplementów, które uczynił przeciwko Zombielandowi: kule nie zmieniają faktu, że film nie pamięta nic. Ważne jest, aby znaczna część raportu zniknęła z naszej świadomości przed wykonaniem dobrej pracy. Wreszcie brakuje elementów, które wystarczą, aby usunąć ten film z tłumu. Trudno też sprawiać wrażenie, że gracze zachowują się tak, jakby zostali zmuszeni: fani nie odetchnęli z ulgą, więc ostatecznie postanowili upaść i stanąć przed kamerą. Wyniki kasowe pokazują również, że film był w tej samej grupie.

Zombieland: Kulki w łeb
Zombieland: Kulki w łeb
Zombieland: Kulki w łeb
Zombieland: Kulki w łeb
Zombieland: Kulki w łeb
Zombieland: Kulki w łeb
Zombieland: Kulki w łeb
Zombieland: Kulki w łeb
Zombieland: Kulki w łeb
Zombieland: Kulki w łeb
Tytuł oryginalny Zombieland: Double Tap
Ocena widzów: 6.9 61,845 głosów
Cda | Zalukaj 7 1,204 głosów

Reżyser

Obsada

Woody Harrelson isTallahassee
Tallahassee
Emma Stone isWichita (Krista)
Wichita (Krista)
Abigail Breslin isLittle Rock
Little Rock
Avan Jogia isBerkeley
Berkeley
Luke Wilson isAlbuquerque
Albuquerque
Victoria Hall isBabylonian Gatekeeper
Babylonian Gatekeeper
Udostępnienia1