Gambit królowej

Gambit królowej

Oct. 23, 2020
Twoja ocena: 0
10 1 głos

Sezony oraz odcinki serialu

1Sezon 1

Reżyser

Scott Frank
Reżyser

Obsada

Anya Taylor-Joy isBeth Harmon
Beth Harmon

Opis

Gdzie oglądać cały serial Gambit królowej online?

Opowiada historię niesamowitej młodej szachistki, której życie naznaczone było tragedią dziecka. Rodzice jedynej Beth Harmons (granej przez matkę Taylor-Joya, mamę, która miała świetną karierę w Hollywood) ponownie grają w szachy. Z pomocą mentora (Bill Campas) stopniowo odnosi coraz większe sukcesy i pozyskuje nowych przeciwników. Wspomina o odważnej pracy Alana Scotta i Scotta Franco. Siedem niepotrzebnych odcinków bezprzewodowych jest idealnych dla bohaterów – od pobytu w sierocińcu, kiedy zakochała się w oczach sióstr, po okres dojrzewania, kiedy po raz pierwszy miała szczęście i odkryła magię filmu. Alkohol, mający na celu przełamanie tajemnic Związku Radzieckiego w niezwykle ambitny sposób, tajemniczy zamek.

Produkcja Scotta Franka (From Sight, From Heart, Logan) i Alana Scotta koncentruje się na nowym życiu Batmona. Po tragicznej śmierci samotnej matki trafia do sierocińca, gdzie uczy ją sympatyczna nauczycielka szachów. Człowiek szybko odkrywa, że ​​jest szachowym geniuszem.

Gambit królowej online

Kolejny świetny serial od Netflix’a

Twarz Beta Harmon wygina się przez miliony i nagle jest zdumiona tym, co chce zobaczyć Netflix. Gambit Comics Arena jest elegancka i wyrafinowana. Wydaje się to zbyt zabawne, więc czasami jest frustrujące, pisze Times. Dziewczyna, która gra rolę nastoletniej bohaterki, cieszy się, że jest brzydka. Deweloperzy mieli kilka problemów z wyolbrzymieniem historii. Jak możesz cieszyć się siedmioma epizodami szachów bez utraty satysfakcji widzów? Triki, triki są zbierane, ale twórcy wymyślili więcej oleju. Możesz polegać na pesymizmie. Taka historia może tylko spowodować wiele, wiele cierpienia.


Matka Taylor-Joya przyjechała do Betmon. Nie tylko dosłownie oszałamiająca piękna aktorka, ale wszystkie sceny, gesty i mimika, które pokazują jej pełną wagę. Rozumiemy ich samotność tam, gdzie nie ma wobec nas okrucieństwa. Mama Taylora-Joe zmusza mnie do gry za każdym razem, gdy siada, i chociaż znam tylko podstawy, mogę przynajmniej cieszyć się czytaniem o nowoczesnych szachach. Jednocześnie wyraz twarzy rozumie widza mocą jego geniuszu, a jednocześnie wyobraża sobie sekwencję ruchów i kombinacje wyobraźni wymagane do odniesienia sukcesu w szachach. 

Świetna gra aktorska głównej bohaterkii

Oczywiście w serialu nie chodziło o magię opowiadania, co się wydarzyło na ekranie. Ważny jest również lepki podpis głównej bohaterki Annie Taylor-Joy. Jej twórczość w dużej mierze opiera się na fizyczności – zwłaszcza na podkreśleniu kobiecości i niecodziennego stylu w przeciwieństwie do dominacji szachów. Jednak to nie jest ograniczone: jego oczy już ujawniają emocje i sposoby. Emocje były z pewnością jeszcze trudniejsze, ponieważ bohater imprezy jest dość ostrożny, ale widać, ile myśli. Podziękowania również dla młodego aktora, który zasługuje na uznanie za swoją rolę.

Ale to nie zmienia faktu, że dla mnie ta produkcja jest rodzajem serialu, w którym dobrze się czuję. Obraz, który dodaje energii życiu i radości. Twórcy tej historii pozostawiają praktycznie dramat, ale kompletnie zamaskowani tworzą wspaniałą i konstruktywną opowieść, która walczy o silniejsze marzenia, przyjaźnie i związki niż rodzina. Pomimo wszystkich horrorów, z którymi boryka się Beth, serial Netflix jest wielkim wyrazem nadziei, która czasami się nie opłaca. 

Gambit królowej
Gambit królowej
Gambit królowej
Gambit królowej
Gambit królowej
Gambit królowej
Gambit królowej
Gambit królowej
Gambit królowej
Tytuł oryginalny The Queen's Gambit
Cda | Zalukaj 8.7 630 głosów
First air date Oct. 23, 2020
Last air date Oct. 23, 2020
Seasons 1
Wszystkie odcinki 7
Average Duration 60 minutes
Udostępnienia0