Gra o Tron

Gra o Tron

Apr. 17, 2011
Twoja ocena: 0
8.5 2 głosy

Sezony oraz odcinki serialu

1Sezon 1
2Sezon 2
3Sezon 3
4Sezon 4
5Sezon 5
6Sezon 6
7Sezon 7
8Sezon 8

Reżyser

Obsada

Emilia Clarke isDaenerys Targaryen
Daenerys Targaryen
Peter Dinklage isTyrion Lannister
Tyrion Lannister
Lena Headey isCersei Lannister
Cersei Lannister
Nikolaj Coster-Waldau isJaime Lannister
Jaime Lannister
Sophie Turner isSansa Stark
Sansa Stark
Maisie Williams isArya Stark
Arya Stark
Liam Cunningham isDavos Seaworth
Davos Seaworth
John Bradley isSamwell Tarly
Samwell Tarly

Zwiastun

Opis

Gdzie oglądać cały serial Gra o Tron online?

W krainie która zwie się Westeros rodziny szlacheckie walczą o panowanie nad tronem. W serialu dość często spotykane są akcje na tle seksualnym i politycznym. Przejęcie władzy planuje kilka rodzin , co zwiastuje konflikt między ludźmi. Konflikt , który narasta cały czas
między rodzinami przeistacza się w wojnę , do której dołączają inne rody. Na dalekiej północy po cichu budzi się do życia pradawne zło.

Zacznijmy od zalet sezonu, bo zdecydowanie przebiega znacznie szybciej. Po pierwsze, nie można zignorować faktu, że każdy odcinek w filmie błyszczy jak magia. Piękne obrazy, malownicze zderzenia, fantastyczne efekty specjalne (szczególnie w scenach ze smokami) i ekscytująca ścieżka dźwiękowa z najlepszymi motywami roku – Ramin Djawadi. Trudno też narzekać na liczbę pozostałych aktorów. Chociaż taka grupa powiedziała Harringtonowi, że nie ma nic bardziej dramatycznego niż tworzenie smutnych twarzy.

W przeciwnym razie względy wydajnościowe znacząco wpływają na efekt końcowy i szkoda, że ​​nie należą one do lepiej napisanej wersji, ponieważ jest to tylko absolutnie najwyższy poziom. Druga część również zasługuje na biedę, która nie jest jeszcze najlepszą wersją Game of Thrones w historii, ale ma wiele pięknych szczegółów, które zapamiętają wieloletni fani. Największą zaletą jest to, że w żadnych okolicznościach nie powoduje komplikacji. Absolutnie zdrowy, nawet po obejrzeniu tego odcinka pomyślałem, ale w biegu zacząłem traktować to jako wyjątek od reguły z wielu powodów.

Jak zmieniło się Game of Thrones na przestrzeni lat?

Z biegiem czasu wielu bohaterów zmieniło się radykalnie, podobnie jak nasze postrzeganie. Wynika to z jednego ze sloganów, że tak naprawdę nie ma już dobrych i bardzo złych ludzi. Wszyscy zachowują się z godnością i wstydem, co jest teraz dla nich bardziej korzystne. Oczywiście na serialu było wielu demonicznych wandali, którym wydawało się kierować najniższy motyw, ale większość z nich została pokazana kilka razy w różnych kolorach. Wygląda na to, że deweloperzy nadal lubią bawić się optyką, wprowadzać bohaterów, testować nasze oczekiwania i grać według własnych upodobań.

Nie wydaje mi się to żartem, więc traktuję to poważnie. A co by było, gdybyśmy zrobili wszystko bardzo logicznie, ponieważ w końcu dałeś nam całkowicie nieaktywny obraz? Emocjonalny koniec, który sztucznie wywołujesz, może sprawić, że wzruszysz ramionami, a w najgorszym przypadku będziesz się śmiać. Średnio dostosowywał się do sytuacji. W końcu widzieliśmy dramatyczne chwile, kiedy nasi bohaterowie próbowali osiągnąć coś lepszego, kiedy kurz stopniowo osiadał na zrujnowanym królewskim wybrzeżu.

W końcu inni bohaterowie wyszli i zrobili dokładnie to, czego oczekiwali. Tyrion najpierw leżał w ruinach i opłakiwał braci, potem wysłał wiadomość do wodza, a potem poszedł do więzienia. John był zszokowany, ale kiedy ukląkł, nic nie mógł zrobić. Szara maska ​​była prawdopodobnie szczęśliwa, ponieważ morderstwo było zawsze nowe.

Gra o Tron Online

Gra o Tron to jeden z najczęściej oglądanych seriali w Polsce!

Biorąc pod uwagę rozczarowanie ostatnich dwóch sezonów, ta ostatnia część była dla mnie pozytywnym zaskoczeniem. Kilka naprawdę wzruszających chwil, szczególnie między Johnem i Arią, trochę śmiechu i (przynajmniej dla mnie) cuda Kinga związane z cudownym zaproszeniem. Winię siebie za to, że byłem nocnym stróżem, gdy noc króla się skończyła.

Jako kultura nie jesteśmy przyzwyczajeni do wyzwań, jakie niesie ze sobą nasza fikcja. Disney z powodzeniem utrzymywał i oferował widzom co najmniej trzy lub cztery strawne i mniej lub bardziej zmienne filmy rocznie. Sztuka transfuzji krwi jest łatwa lub coś, co przyczynia się do „wielkiego” czynnika – pomyśl o filmach gladiatora Johna Wicka 3 lub filmów Ridleya Scotta, które promują sen.

Gra o Tron
Gra o Tron
Gra o Tron
Gra o Tron
Gra o Tron
Gra o Tron
Gra o Tron
Gra o Tron
Gra o Tron
Gra o Tron
Tytuł oryginalny Game of Thrones
Cda | Zalukaj 8.3 8,174 głosów
First air date Apr. 17, 2011
Last air date May. 19, 2019
Seasons 8
Wszystkie odcinki 73
Average Duration 60 minutes
Udostępnienia9