The 100

The 100

Mar. 19, 2014
Twoja ocena: 0
8 1 głos

Sezony oraz odcinki serialu

1Sezon 1
2Sezon 2
3Sezon 3
4Sezon 4
5Sezon 5
6Sezon 6
7Sezon 7

Reżyser

Obsada

Eliza Taylor isClarke Griffin
Clarke Griffin
Marie Avgeropoulos isOctavia Blake
Octavia Blake
Lindsey Morgan isRaven Reyes
Raven Reyes
Richard Harmon isJohn Murphy
John Murphy
Ivana Miličević isCharmaine Diyoza
Charmaine Diyoza
Chuku Modu isGabriel Santiago
Gabriel Santiago
JR Bourne isRussell Lightbourne VII / Sheidheda
Russell Lightbourne VII / Sheidheda
Shelby Flannery isHope Diyoza
Hope Diyoza

Zwiastun

Opis

Gdzie oglądać cały serial The 100 online?

W finale serii 100 dostajemy zbyt wiele niechlujnych scen, by wywołać emocje. Wszystkie wymuszone spiski Murphy’ego i Emory’ego są tego doskonałym dowodem. Zamiast skupiać się na historii i stwarzać napięcie związane ze zbliżającą się apokalipsą, Jason Rothenberg zdecydował się na czas nieokreślony, który w przeciwnym razie pozostałby niewykorzystany. Doskonale rozumiem, co znajduje się w pierwszej setce dla widzów i dlaczego słowa miłości są ważne. Jednak twórcom udało się zachować kontrolę i uczynić je atrakcyjnymi dla odbiorców w każdym wieku.

Ta równowaga w finale została zachwiana i wyblakła. To samo dotyczy Octavii i Levitta czy Clarka i Madi. Taki surowy dramat na świecie jest po prostu sztuczny i pozbawiony jakichkolwiek podstaw emocjonalnych.
W tym sezonie scenarzyści zwrócili uwagę na dwa tematy, które pochodzą prosto z ostatniego odcinka poprzedniego serialu. Z jednej strony zespół Arch zaczął pracować z ludźmi na ziemi, plemionami, które połączył Lex Vanhed. Mimo swojej abstynencji udaje mu się zgodzić – nie na długo. Sytuacja zmienia wygląd zagrody hodowlanej – części statku, która spadła na inny region. Ocalali w tej części stacji szczupaka dość dobrze rozumieją komunikację z rolnikami.


The 100 serial online

Tak wygląda życie w kosmosie

Jest zamknięty w tajemniczym bunkrze na trzy miesiące, zmienia się całkowicie po koncercie i stopniowo traci poczucie spotkania z Jahą. Jak się okazało, dawna instytucja znalazła promyk nadziei – A.L.I.E. (sztuczna inteligencja miasta), która chce zadowolić wszystkich. Wkrótce okazuje się, że A.L.I.E. najmniej ekscytujące Wkrótce okaże się, że znacznie większym problemem niż armia frakcji są nie tylko mieszkańcy Arkadii, ale także ich „dzicy” przeciwnicy.
100 to seria oparta na serii książek Kass Morgan, ale wydanie nie odzwierciedla dokładnie oryginału, który okazał się dobrym rozwiązaniem.

W czasie wojny nuklearnej cały kraj został zniszczony i nie można było w nim mieszkać. Od dziesięcioleci statki kosmiczne zdecydowały się wysłać 100 nowych misji przestępczych, aby sprawdzić, czy nasza planeta jest zdolna do życia.
Powikłanie pojawia się w pierwszych kilku minutach epizodu; Nowi więźniowie z łatwością radzą sobie z każdym odcinkiem i nowymi przeszkodami.

Jedną z wielu zalet tej serii jest jej specjalność. Głównym bohaterem jest Clark, którego rodzice byli ważni dla całego statku kosmicznego. Potomkowie starają się zachować porządek w obozie i skontaktować się z matką, aby sprowadzić rzeczy z powrotem na ziemię. Clark zmienia się w prawie każdym odcinku; Twój bohater dostosowuje się do życia na planecie i niebezpieczeństw, które czekają na niego na każdym kroku. Inni bohaterowie też są bardzo dobrzy: Octavia, Lincoln, Belami, Murphy to wielcy bohaterowie, bez których ta seria nie byłaby tak dobra. W spektaklu są też aktorzy, których bohaterowie pojawiają się tylko sporadycznie, co oznacza, że ​​jesteśmy zmęczeni ciągłym patrzeniem na te same twarze.

7 Sezonów Serialu The 100

Kontynuacją tego sezonu są rekordy, których nigdy nie należy rozpakowywać, ponieważ The 100 zaskoczy Cię bardziej (w tym piąta edycja, która ma więcej wspólnego, niż byś chciał w poprzednim sezonie). Mogła to zrobić, kończąc wojnę z Octavią, ale Blodrain musiał uścisnąć dłoń i powstrzymać wiarę i rozwój. Trudno było zabić Clarka Kadogana, ale podczas ćwiczeń jego strzały sprawiły, że nigdy nie widzieliśmy, jak to wygląda, ponieważ musiał zareagować na wyższą świadomość i przygotować go do porzucenia miłości Clarka i uderzenia go. Dowiedzieliśmy się również, że sekret, który zobaczyła Becca, zażądał inspekcji i odmówił jej przeprowadzenia. Ale nie było czasu, aby dowiedzieć się, co to naprawdę oznacza.

The 100 to serial opowiadająca post apokaliptyczną historię, w której zawaliła się ziemia. Od tego czasu ci, którzy przeżyli, mieszkają na ogromnej stacji unoszącej się gdzieś w kosmosie. Jednak problem zmniejszył się w poziomie tlenu. Stacja jest przepełniona i powoli umiera. Ale po 97 latach istnieje mglista szansa, że ​​będzie można go przenieść na Ziemię. Setki młodych ludzi jest wysyłanych na misje, aby sprawdzić, czy jest to w ogóle możliwe. Wkrótce po wylądowaniu okazuje się, że nie są to jedyni mieszkańcy planety. Inni ludzie jakoś przeżyli katastrofę. Teraz nie tylko dwaj wrogowie są sobie nawzajem, ale grupa jest również nękana obecną i przeszłą działalnością. 

The 100
The 100
The 100
The 100
The 100
The 100
The 100
The 100
The 100
The 100
Tytuł oryginalny The 100
Cda | Zalukaj 7.8 5,098 głosów
First air date Mar. 19, 2014
Last air date Sep. 30, 2020
Seasons 7
Wszystkie odcinki 100
Average Duration 43 minutes
Udostępnienia0