The Mandalorian

The Mandalorian

Nov. 12, 2019
Twoja ocena: 0
10 1 głos

Sezony oraz odcinki serialu

1Sezon 1
2Sezon 2

Reżyser

Jon Favreau
Reżyser

Obsada

Pedro Pascal isThe Mandalorian (aka Din Djarin)
The Mandalorian (aka Din Djarin)

Opis

Gdzie oglądać cały serial The Mandalorian online?

Samotny łowca głów przemierza najdalsze zakątki galaktyki, z dala od władzy Nowej Republiki. Akcja serialu rozgrywa się kilka lat po „Powrocie Jedi” w miejscu znanym jako Najdalsze Obrzeże. Mieszkańców niespecjalnie obchodzi, że Imperium upadło, a na jego gruzach powstała Nowa Republika. Organizacja Najwyższy Porządek jeszcze się nie narodziła. Fabuła skupia się na perypetiach samotnego rewolwerowca, jednego z Mandalorian, słynnych najemników i łowców nagród, rozpoznawalnych przez charakterystyczną zbroję.

Mandalorianin to tak na prawdę pierwsza duża produkcja Disney + i pierwsza seria dramatów Gwiezdnych wojen to wielka sprawa. Oczekiwania serialu były jeszcze większe – wielu z nich ostatecznie nie udało się zmaterializować. Mimo to dostawa była niezwykle udana. Seria spodobała się większości widzów i krytyków, ponieważ nie pojawiła się w najnowszych filmach Star Wars.

Mandalorian serial onlineSam Moff może nie być tak imponujący, jak oczekują widzowie, ale warto zobaczyć ten czarny miecz w akcji. Ale to tylko wstęp do tego, co się stało. W serii Tython 6 Baby Yoda zbiera się i wysyła sygnał z galaktyki Jedi, aby poinformować ich o jej istnieniu. Zastanawialiśmy się, ilu rycerzy tego zakonu zostało. Wydaje się, że Luke Skywalker gdzieś jest, ale Grog nie został wspomniany w rozdziałach 7-9 sagi. 

Na czym skupia się fabuła serialu?

Mandalorianin skupia się na nagradzaniu myśliwego, który podobnie jak wielu jego rodaków wykonuje ten zawód, ponieważ mnich go zaakceptował. To dało mu ochronę, a potem zawód. To właśnie w wyniku upadku Imperium w galaktyce panuje chaos, a wpływ poprzedniego porządku zaczynają przejmować nowe siły. Nasz główny bohater jest jednym z najlepszych w swojej pracy, a pierwszy odcinek pokazuje, jak szybko i sprawnie wykonuje swoją pracę. Dla fanów Gwiezdnych Wojen zachęcamy do oglądania również najnowszej produkcji i jednocześnie ostatniej – Gwiezdne wojny: Część IX – Skywalker. Odrodzenie Online.

Sama bitwa o Mandalorian  może nie być tak wielka, jak oczekują widzowie, ale warto zobaczyć ten czarny miecz w akcji. Ale to tylko wstęp do tego, co się stało. W serii Tython 6 Baby Yoda łączy siły i wysyła sygnał do Jedi galaktyk, aby dać im znać, że istnieją. Zastanawialiśmy się, ilu rycerzy tego zakonu zostało. Wydaje się, że Luke Skywalker gdzieś jest, ale Grog nie został wspomniany w rozdziałach 7-9 sagi.

Mandalorianin to pokrewieństwo Gwiezdnych Wojen

Kiedy zadebiutował, myśleliśmy, że Mandalorianin był pierwszą osobą tego typu, która nie była pewna, czego się spodziewać. Z biegiem czasu i pojawieniem się nowych odcinków wyłonił się obraz, w którym serial „Gwiezdne wojny” może i będzie trwał we wszechświecie. Oczywiście nie możemy tego nazwać projektami niskobudżetowymi, a w niektórych miejscach łatwo jest znaleźć potrzebne pozycje w magazynie. Nie wpływa to jednak na akceptację serii, bo impreza jest fajna pomimo rzadko używanych modeli, a produkcja pozwala nam zanurzyć się w świecie, za którym tak bardzo tęskniliśmy.

Drugi sezon z pewnością otworzy się dziś wieczorem. Dostajemy prawie godzinny odcinek, który dokładnie oddaje to, co podobało nam się w tym serialu, ale klimat, niepowtarzalna historia znanego świata, została zrealizowana z większą siłą. Jest kilka tematów do zignorowania, jeśli chcesz w pełni cieszyć się serialem. Cieszę się, że Mandalorianin wrócił i zabrał nas w nową podróż po galaktyce. Również, a zwłaszcza gdy odwiedzamy planety i znaki znane z innych okoliczności.

The Mandalorian
The Mandalorian
The Mandalorian
The Mandalorian
The Mandalorian
The Mandalorian
The Mandalorian
The Mandalorian
The Mandalorian
The Mandalorian
Tytuł oryginalny The Mandalorian
Cda | Zalukaj 8.5 3,153 głosów
First air date Nov. 12, 2019
Last air date Nov. 27, 2020
Seasons 2
Wszystkie odcinki 16
Average Duration 35 minutes
Udostępnienia0