Wiedźmin Online

Wiedźmin Online

Dec. 20, 2019
Twoja ocena: 3
6.5 6 głosy

Sezony oraz odcinki serialu

1Sezon 1
10
2Sezon 2
  • There are still no episodes this season

Reżyser

Obsada

Henry Cavill isGeralt of Rivia
Geralt of Rivia
Anya Chalotra isYennefer of Vengerberg
Yennefer of Vengerberg
Joey Batey isJaskier
Jaskier
MyAnna Buring isTissaia de Vries
Tissaia de Vries
Anna Shaffer isTriss Merigold
Triss Merigold
Jodhi May isQueen Calanthe
Queen Calanthe
Adam Levy isMousesack
Mousesack

Zwiastun

Opis

Odcinki 1 Sezonu Serialu Wiedźmin (org. The Witcher) 

Gdzie oglądać serial Wiedźmin (org. Witcher) ?

Wiedźmin Online to amerykańsko-polski serial telewizyjny z gatunku fantasy, nagrany na podstawie książek Andrzeja Sapkowskiego o Geralcie z Rivii. Witcher Online z dystrybucji platformy Netflix jest bez wątpienia hitem w sieci. Fani bardzo długo wyczekiwali premiery filmu, która została udostępniona na ekranach 20 grudnia 2019 roku. Według naszych źródeł to najchętniej oglądany serial we wszystkich platformach udostępniających filmy i seriale online. Twórcą hitu jest Lauren Schmidt, wraz z znanym polskim reżyserem filmowym Tomaszem Bagińskim.

W obsadzie serialu znajduję się wielu znanych aktorów z Hollywood. Główną rolę Geralta grać będzie Henry Cavill, znany z takich produkcji filmowych jak „Batman v Superman: Świt sprawiedliwości”. W serialowej powieści nie zabrakło polskiego akcentu i z przyjemnością możemy oglądać grę aktorską Maćka Musiała. Co prawda w serialu wystąpił on przez krótką chwilę ale z dwojga złego dobre i to.

Serial dostępny jest na stronie od dłuższego czasu i z każdym dniem bije rekordy popularności. Wiedźmin Online dostępny z dubbingiem, lektorem bądź napisami. Świetną wiadomością jest fakt, że do wyboru mamy „Wiedźmina” w wersji oryginalnej (angielski), z polskimi napisami. Polskiego głosu Geraltowi udzielał Michał Żebrowski, Justyna Kowalska jako Yennefer oraz Natalia Smagacka jako Ciri.

Gdzie oglądać serial Wiedźmin

Kiedy dostępny będzie drugi sezon serialu Wiedźmin online ?

Za nami premiera pierwszego sezonu serialowego hitu. Na oglądanie czeka nas osiem godzin fantastycznych odcinków. Zdania krytyków były podzielone, gdyż pojawiło się sporo negatywnych ocen. Na szczęście widzowie przełamali ten negatywny rozgłos i swoją oceną uzyskali wyśmienite noty. Faktem jest to, że serial został mocno okrojony porównując do książek Andrzeja Sapkowskiego. Tytuł ma tylko 8 odcinków w 1 sezonie, dlatego nie dało się w nich zmieścić wszystkich wątków. Według naszych źródeł zdjęcia do drugiego sezonu Wiedźmina rozpoczęły się wraz z początkiem 2020 roku. Na uwagę i zachwyt zasługuje montaż filmu, zdjęcia czy efekty specjalne. Serial jest idealnie brutalny, każda walka Geralta z Rivii pobudza i w sposób kontrolowany daje upust emocjom. Zdecydowanie jest to serial, który warto mieć na swoim koncie. Polecamy obejrzeć pierwszy i drugi sezon serialu Wiedźmin.

Wiedźmin (Witcher) Online

Wiedźmin Online
Wiedźmin Online
Wiedźmin Online
Wiedźmin Online
Wiedźmin Online
Wiedźmin Online
Wiedźmin Online
Wiedźmin Online
Wiedźmin Online
Wiedźmin Online
Tytuł oryginalny The Witcher
Cda | Zalukaj 8.1 253 głosów
First air date Dec. 20, 2019
Last air date Dec. 20, 2019
Seasons 1
Wszystkie odcinki 8
Average Duration 60 minutes
Udostępnienia32