What's happening?

Dwóch Papieży - FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ

DO KOŃCA PROMOCJI POZOSTAŁO:
3 godziny 48 minut 13 sekund

Dwóch Papieży

Dwóch Papieży

Nov. 27, 2019UK, Italy, Argentina, USA125 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
10 1 głos

Opis

Gdzie oglądać Dwóch papieży online ?

Film Dwóch Piapieży w reżyserii Fernando Meirelles to dramat religijny z 2019 roku. Inspirowany prawdziwymi wydarzeniami film ilustruje wybrane okoliczności. Różne podejścia do religii, dogmatów, kryzysów i skandali są mniej akcentowane w kościele. Niezwykle interesujący element oparty na odrzuceniu / przyciąganiu sprzeczności, konfrontacji różnych osobowości i poglądach papieży na zmiany cywilizacyjne i nieadekwatną reakcję na nie. XVI Benedykt jest dożylną, suchą inteligencją bez wyjątkowego poczucia humoru, niezdolną do kontaktu ze zwykłymi ludźmi, ponieważ twierdzi, że jest „pasterzem, który ucieka przed wilkami”. Chwała biednemu kościołowi, charyzmatycznemu radykału i lewicy Jorge Bergoglio lub „czerwonemu” papieżowi Franciszkowi (Jonathan Pryce) nie nadaje się do zasiadania na tronie Piotra. Wybitni ludzie i entuzjastyczni fani piłki nożnej. Twoje spotkanie jest lepsze niż wiele emocji. Egzystencjalna tragiczna komedia, której trudno się spodziewać. Polscy katolicy powiedzą to z elementami propagandy.

Oprócz wspomnianego powyżej tła historycznego i nieco podobnego do tematu, przewodnik zawierał kilka głębszych warstw. Warto kłaniać się i myśleć, nawet tym, którzy nie są katolikami. Pokazały to wojna nowej ery ze starymi, rozwój konserwatyzmu, upływ czasu, zmęczenie, konformizm i rewolucja – z pomocą Jonathana Pryce’a i Anthony’ego Hopkinsa. Tworzą spektakl, zapraszają nas w świat, a my zapominamy – zwłaszcza w przypadku Pryce’a – że widzimy aktora, a nie prawdziwego papieża.

Dwóch Papieży Online Cały Film

Dwóch Papieży to nie tylko film dla wierzących!

Nasi popularni i niepopularni ludzie budują na przeciwieństwach. Negocjują z ludem przeciwko ochronie księży pedofilów, stanowczo „nie” wobec pragnienia udzielania rozwiedzionych sakramentów. Otwartość jest poza konsolami. Jest wolna chwila, jeśli chodzi o pizzę, wino i piłkę nożną – co łatwiej jest przeczytać. Co ważniejsze, dwie ofiary pedofilskich kapłanów lub setki tysięcy wierzących stracą Kościół z powodu oburzenia. Jest to jeden z problemów, z którymi mamy do czynienia, mimo że postawy wobec pedofilii, akceptacji gejów lub rozwodów są z boku.

Dwóch Papieży to prawdziwy spektakl z dwoma aktorami, ale reżyser Fernando Meirelles sprawia, że ​​spektakl jest interesujący. Jesteśmy w ogrodzie letniej rezydencji z widokiem na Rzym, jego wnętrza i Watykan, abyśmy mogli odegrać ważną rolę w rozmowie o Kaplicy Sykstyńskiej. Ale jakby współczesny harmonogram filmu nie wystarczył, twórcy postanowili dołączyć nas do przeszłości kardynała Bergolii, aby wyjaśnić jego wstyd i dlaczego był godny papieża. Sekwencje te są jak hamulec ręczny na dobrze przyspieszonej maszynie, która stanowi większość filmu i wypędza nas z rytmu rozmowy, którą oglądamy. Ponieważ taka jest istota produkcji: sztuka i atrakcja niektórych głównych artystów zapiera dech w piersiach. Śledziłem tę rozmowę jeszcze przez dwie godziny.

Dwóch papieży kadr z filmu

Dwóch Papieży
Dwóch Papieży
Dwóch Papieży
Dwóch Papieży
Tytuł oryginalny The Two Popes
Ocena widzów: 7.7 751 głosów
Cda | Zalukaj 7.7 409 głosów

Reżyser

Obsada

Jonathan Pryce isJorge Bergoglio/Pope Francis
Jorge Bergoglio/Pope Francis
Anthony Hopkins isJoseph Ratzinger/Pope Benedict XVI
Joseph Ratzinger/Pope Benedict XVI
Sidney Cole isCardinal Turkson
Cardinal Turkson
Juan Minujín isYoung Jorge Bergoglio
Young Jorge Bergoglio
Federico Torre isMedina Estevez
Medina Estevez
Matthew T. Reynolds isEnglish Reporter
English Reporter
María Ucedo isEsther Ballestrine
Esther Ballestrine
Luis Gnecco isCardinal Hummes
Cardinal Hummes
27 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.
Udostępnienia0