What's happening?

Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część I - ZALUKAJ ONLINE

 • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
 • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
 • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
 • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część I Zalukaj Online

Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część I - ZALUKAJ ONLINE

Koniec zaczyna się terazOct. 17, 2010UK, USA146 Min.PG-13
Udostępnienia0
Twoja ocena: 1
9.4 14 głosy

Gdzie oglądać cały film Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część I online?

Insygnia śmierci to tak na prawdę są przedmioty, które wzięte w ludzkie ręce dają śmierć. Pogoń za tymi odznakami wiąże się z walką bohatera z całym magicznym światem, w którym stopniowo dowiadujesz się nowych akcji. Akcja jest niesamowita, co nie jest zaskakujące, biorąc pod uwagę doświadczenie aktora. Uśmiechnąłem się, gdy siedziałem w kinie, gdy bohater zadał retoryczne pytanie, a chłopak obok niego odpowiedział dość ostro.

Chociaż spędziłem z tym nauczycielem dużo czasu, muszę mu pogratulować. Bronił się najnowszym dziełem, pierwszym w siódmej części przygody niezbyt młodego maga. Film został przerobiony podobnie jak poprzednie części, ale nadal nie jest zły. Innymi słowy, bardzo dobrze. Harry, Ron i Hermiona przedstawiają się jako dorośli. W poprzednich rozdziałach nie jest to już grupa dzieci. Może to wszystko dlatego, że historia nie dzieje się w Hogwarcie, ale rozprzestrzenia się po całej Anglii.
Film jest znacznie bardziej postępowy, była nawet scena, w której myślę, że wśród bohaterów będzie akcja. I nie zamieszczę tutaj spoilera, ponieważ film zdecydowanie warto obejrzeć, ale myślę o scenie, w której Ron pojawia się i próbuje zniszczyć ważną rzecz. W rzeczywistości dylematy moralne i miłosne pojawiły się w poprzednich rozdziałach, które były częstsze i bardziej intensywne. Scena, w której Harry i Ron kłócą się, przedstawiona jest w bardzo realistyczny sposób. Gdybym nie znał historii lub problemów o Harrym Potterze, z pewnością mógłbym opisać tę część jako dramat.

Harry musi zawalczyć o świat magii i zdobyć Insygnię Śmierci

A jest o czym fantazjować, bo pierwsza część Insygni to naprawdę solidne dzieło sztuki. Ale zacznijmy od początku. Po śmierci Dumbldora magiczny świat wkroczył w mroczny czas. W brutalnym rządzie Voldemorta  Ministerstwo Magii przestaje być „świątynią tolerancji”. Napompowany swoimi sługami, wysuwa fałszywe roszczenia wobec tych, którzy nie potwierdzają czystości jego krwi. Zło wygrywa na każdym kroku, a Harry Potter staje się wrogiem numer jeden oraz najbardziej poszukiwaną osobą w kraju. Jakby tego było mało, chłopiec musi odegrać rolę, którą powierzył mu szef Hogwartu: znaleźć i zniszczyć niezbędne materiały, przedmioty, w których Czarny Pan ukrywa cząsteczki w swojej duszy. Jak zawsze wspiera ją Ron i Hermiona. Niebezpieczna misja wystawi na próbę nie tylko odwagę i wytrwałość, ale przede wszystkim przyjaźń.

Film lepszy niż książka?

Co zaskakujące, jedną z najbardziej pamiętnych scen jest to, czego nie ma w książce. Oczywiście mówię o słynnym tańcu Harry’ego i Hermiony. W czasie, gdy dwoje młodych ludzi odchodziło od szarej rzeczywistości, została rozbrojona i okazała tęsknotę za normalnym życiem. Po raz pierwszy i ostatni w tym opowiadaniu poczułem, że te dwie rzeczy mogą nie mieć nic wspólnego z przyjaźnią. Daniel Radcliffe i Emma Watson oczywiście odrzucili napięcie i pewną intymność. Ogólnie rzecz biorąc, Insygnia dużo gra z emocjami widza. Walka Harry’ego z Ronem, zniszczenie ważnego zwolennika czy przesłuchanie brutalnej Belatrix w Hermionie to tylko kilka fragmentów, które sprawiają, że jej serce bije szybciej. Widzisz, brytyjscy aktorzy właśnie dużo zrobili. Dobrze jest widzieć, jak trójka najlepszych aktorów dorastała przez lata, a ich warsztaty aktorskie dojrzewają razem z nimi. Dorastanie na ekranie zawsze było fajne, a saga Troll była jedną z największych rzeczy.

Dziwna telepatyczna komunikacja między Harrym i Voldemortem (symbolizowana przez błyskawicę, którą Harry zostawił jako dziecko po ataku Czarnych Panów) wydaje się informować chłopca o miejscu pobytu i planach wroga, ale jeszcze bardziej zbliża go do ciemności. Jednym z najważniejszych punktów zwrotnych jest moment, w którym Harry musi zdecydować, czy będzie kontynuował poszukiwania siły życiowej, czy raczej, po trzech magicznych przedmiotach, relikwiach.

 

Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część I
Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część I
Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część I
Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część I
Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część I
Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część I
Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część I
Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część I
Tytuł oryginalny Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1
Ocena widzów: 7.7 465,489 głosów
Cda | Zalukaj 7.8 13,437 głosów
27 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.
 • Kacper Przybysz

  Szybka, prosta a co najważniejsze bezproblemowa rejestracja! W końcu mogę oglądać swoje ulubiony filmy na latopie i telefonie kiedy chce.

  Odpowiedz · Polub · 20 polubień · 39 minuty temu
 • Maria Kasprzyk

  OMG. Super! Uwielbiam tę stronkę. Polecam, nigdzie nie mogłam tego znaleźć... Przyjemność z oglądania niezapomniana! Świetne produkcje i premiery.

  Odpowiedz · Polub · 20 polubień · 45 minut temu
 • Ewa Sobczak

  Super opcja z tym oglądaniem, znakomita jakość obrazu! W szczególności, że teraz większość filmów jest nadawane w 4k.

  Odpowiedz · Polub · 25 polubień · 1 godzina temu
 • Marek Korycki

  Uwielbiam ten tytuł, dodaje do ulubionych tytułów i daje 10 na 10 z możliwej noty oceniającej. Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana.

  Odpowiedz · Polub · 10 polubień · 3 godziny temu
 • Martyna Głowacka

  Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część I to najlepszy film jaki oglądałam - 8/10. Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super!

  Odpowiedz · Polub · 17 polubień · 6 godziny temu
 • Konrad Woźniak

  Warto obejrzeć czy szkoda czasu? Czy rejestracja jest na pewno darmowa? Bo wiem, że na Zalukaj, CDA, Fili CC i Zerion już taka nie jest chyba

  Odpowiedz · Polub · 2 polubień · 7 godzin temu
 • Agata Jasińska

  Ten film zasługuje na najlepszą ocenę - 10! Wolę oglądać filmy z napisami, niestety ale Lektor zagłusza dużo.

  Odpowiedz · Polub · 6 polubień · 3 dni temu
 • Irena Mazurek

  Wole chodzić do kina ale przyznam szczerze, że serwis ma lepsze tytuły niż Amazon, Cda Netflix czy HBO GO a nawet Amazon Prime Video. Więc myślę, że warto się zdecydować i obejrzeć.

  Odpowiedz · Polub · 12 polubień · 6 dni temu