What's happening?

Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część I - CAŁY FILM ONLINE HD

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część I

Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część I - CAŁY FILM ONLINE HD

Koniec zaczyna się terazOct. 17, 2010UK, USA146 Min.PG-13
Twoja ocena: 1
9.4 14 głosy

Gdzie oglądać cały film Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część I online?

Insygnia śmierci to tak na prawdę są przedmioty, które wzięte w ludzkie ręce dają śmierć. Pogoń za tymi odznakami wiąże się z walką bohatera z całym magicznym światem, w którym stopniowo dowiadujesz się nowych akcji. Akcja jest niesamowita, co nie jest zaskakujące, biorąc pod uwagę doświadczenie aktora. Uśmiechnąłem się, gdy siedziałem w kinie, gdy bohater zadał retoryczne pytanie, a chłopak obok niego odpowiedział dość ostro.

Chociaż spędziłem z tym nauczycielem dużo czasu, muszę mu pogratulować. Bronił się najnowszym dziełem, pierwszym w siódmej części przygody niezbyt młodego maga. Film został przerobiony podobnie jak poprzednie części, ale nadal nie jest zły. Innymi słowy, bardzo dobrze. Harry, Ron i Hermiona przedstawiają się jako dorośli. W poprzednich rozdziałach nie jest to już grupa dzieci. Może to wszystko dlatego, że historia nie dzieje się w Hogwarcie, ale rozprzestrzenia się po całej Anglii.
Film jest znacznie bardziej postępowy, była nawet scena, w której myślę, że wśród bohaterów będzie akcja. I nie zamieszczę tutaj spoilera, ponieważ film zdecydowanie warto obejrzeć, ale myślę o scenie, w której Ron pojawia się i próbuje zniszczyć ważną rzecz. W rzeczywistości dylematy moralne i miłosne pojawiły się w poprzednich rozdziałach, które były częstsze i bardziej intensywne. Scena, w której Harry i Ron kłócą się, przedstawiona jest w bardzo realistyczny sposób. Gdybym nie znał historii lub problemów o Harrym Potterze, z pewnością mógłbym opisać tę część jako dramat.

Harry musi zawalczyć o świat magii i zdobyć Insygnię Śmierci

A jest o czym fantazjować, bo pierwsza część Insygni to naprawdę solidne dzieło sztuki. Ale zacznijmy od początku. Po śmierci Dumbldora magiczny świat wkroczył w mroczny czas. W brutalnym rządzie Voldemorta  Ministerstwo Magii przestaje być „świątynią tolerancji”. Napompowany swoimi sługami, wysuwa fałszywe roszczenia wobec tych, którzy nie potwierdzają czystości jego krwi. Zło wygrywa na każdym kroku, a Harry Potter staje się wrogiem numer jeden oraz najbardziej poszukiwaną osobą w kraju. Jakby tego było mało, chłopiec musi odegrać rolę, którą powierzył mu szef Hogwartu: znaleźć i zniszczyć niezbędne materiały, przedmioty, w których Czarny Pan ukrywa cząsteczki w swojej duszy. Jak zawsze wspiera ją Ron i Hermiona. Niebezpieczna misja wystawi na próbę nie tylko odwagę i wytrwałość, ale przede wszystkim przyjaźń.

Film lepszy niż książka?

Co zaskakujące, jedną z najbardziej pamiętnych scen jest to, czego nie ma w książce. Oczywiście mówię o słynnym tańcu Harry’ego i Hermiony. W czasie, gdy dwoje młodych ludzi odchodziło od szarej rzeczywistości, została rozbrojona i okazała tęsknotę za normalnym życiem. Po raz pierwszy i ostatni w tym opowiadaniu poczułem, że te dwie rzeczy mogą nie mieć nic wspólnego z przyjaźnią. Daniel Radcliffe i Emma Watson oczywiście odrzucili napięcie i pewną intymność. Ogólnie rzecz biorąc, Insygnia dużo gra z emocjami widza. Walka Harry’ego z Ronem, zniszczenie ważnego zwolennika czy przesłuchanie brutalnej Belatrix w Hermionie to tylko kilka fragmentów, które sprawiają, że jej serce bije szybciej. Widzisz, brytyjscy aktorzy właśnie dużo zrobili. Dobrze jest widzieć, jak trójka najlepszych aktorów dorastała przez lata, a ich warsztaty aktorskie dojrzewają razem z nimi. Dorastanie na ekranie zawsze było fajne, a saga Troll była jedną z największych rzeczy.

Dziwna telepatyczna komunikacja między Harrym i Voldemortem (symbolizowana przez błyskawicę, którą Harry zostawił jako dziecko po ataku Czarnych Panów) wydaje się informować chłopca o miejscu pobytu i planach wroga, ale jeszcze bardziej zbliża go do ciemności. Jednym z najważniejszych punktów zwrotnych jest moment, w którym Harry musi zdecydować, czy będzie kontynuował poszukiwania siły życiowej, czy raczej, po trzech magicznych przedmiotach, relikwiach.

 

Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część I
Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część I
Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część I
Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część I
Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część I
Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część I
Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część I
Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część I
Tytuł oryginalny Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1
Ocena widzów: 7.7 465,489 głosów
Cda | Zalukaj 7.8 13,437 głosów

Reżyser

David Yates
Reżyser

Obsada

Daniel Radcliffe isHarry Potter
Harry Potter
Emma Watson isHermione Granger
Hermione Granger
Rupert Grint isRon Weasley
Ron Weasley
Alan Rickman isSeverus Snape
Severus Snape
Ralph Fiennes isLord Voldemort
Lord Voldemort
Michael Gambon isAlbus Dumbledore
Albus Dumbledore
Helena Bonham Carter isBellatrix Lestrange
Bellatrix Lestrange
Bill Nighy isRufus Scrimgeour
Rufus Scrimgeour
Brendan Gleeson isAlastor 'Mad-Eye' Moody
Alastor 'Mad-Eye' Moody
John Hurt isMr. Ollivander
Mr. Ollivander
Udostępnienia0