What's happening?

Kraina Snów - CAŁY FILM ONLINE HD

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Kraina Snów

Kraina Snów - CAŁY FILM ONLINE HD

Nov. 18, 2022USA117 Min.PG
Twoja ocena: 0
8 1 głos

Gdzie obejrzeć cały film Kraina Snów online?

W pełnym akcji filmie przygodowym Kraina Snów bohaterowie, chłopiec o imieniu Nemo (Marlow Barkley), stają w obliczu poważnego niebezpieczeństwa. Ich ojciec ginie we wczesnej scenie, a Nemo często naraża swoje życie i życie innych na niebezpieczeństwo.

A Nemo nie jest jedyną osobą w tej historii, która ma depresję i chce zniknąć i pozwolić, by życie go ominęło. Bohaterowie pokazują siłę i odwagę poświęcając się dla siebie nawzajem. Fabuła i bohaterowie filmu opierają się częściowo na komiksie Winsora McCaya z początku XX wieku Little Nemo in Slumberland, który zawiera kilka mądrych lekcji na temat radzenia sobie ze stratą i wybierania życia w pełni.

Kraina snów to świetna historia przyjaźni

Nemo (Marlow Barkley) i jej adorujący ojciec Peter (Kyle Chandler), który również uczy ją w domu. Żyją zadowoleni w odległej latarni morskiej w Kraina Snów. Nemo jest wysyłany do życia z jej wujkiem Phillipem (Chris O’Dowd), którego nigdy nie spotkała, po tym jak umiera na morzu jednej nocy. Chociaż mają niewiele wspólnego, Nemo udaje się uciec, gdy zasypia i wchodzi w ekscytujący świat snów. Spotyka Flip, postać prosto z opowieści na dobranoc jej ojca, który oferuje jej szansę, aby zobaczyć Peter ponownie, jeśli ona pomaga mu znaleźć mapę zaginionego skarbu. Z wielkim ryzykiem dla siebie, Nemo decyduje się towarzyszyć Flip do krainy marzeń – i koszmarów.

Ta kreatywna podróż łączy przyjazną rodzinie przygodę z dojrzałymi tematami przezwyciężania bólu i straty. Motorem napędowym jest ostra gra aktorów, zwłaszcza młodego Barkleya. Jako przewodnik po Krainie Snów Momoa jest celowo przerysowany, wyglądając jak Jack Sparrow skrzyżowany ze Slashem z Guns N’ Roses.

Sprawdź też film Toy Story 3 online.

Czy warto obejrzeć film Kraina Snów?

Twórcy filmu rzucają jednak narracyjny curveball, który ujawnia jego wrażliwą stronę właśnie wtedy, gdy zaczyna być irytujący. O’Dowd znany jest ze swojego spostrzegawczego, cichego aktorstwa, a w tej roli, jako niezręczny wujek badający „jak wychować dziecko” i uczący się „jak mówić do tweenów”, jest empatyczny i wrażliwy. Chandler, ze swoją brodą i wędkarską koszulką, symbolizuje idealnego ojca. Jednak względny nowicjusz Barkley kradnie show jako dzielne, ale zrozpaczone dziecko. Mimo śmieszności sytuacji, jest zawsze wiarygodna.

Z pouczającymi zwrotami akcji po drodze, fabuła splata wiele wątków dotyczących tych i innych postaci i okoliczności. Mimo kilku przesadnie rozbudowanych scenariuszy i innych emocjonalnie bolesnych tematów i scen. Film ogląda się z przyjemnością, bo trudno przewidzieć, dokąd historia zmierza.

Kraina Snów
Kraina Snów
Kraina Snów
Kraina Snów
Kraina Snów
Kraina Snów
Kraina Snów
Tytuł oryginalny Slumberland
Ocena widzów: 6.7 19,030 głosów
Cda | Zalukaj 7.647 485 głosów

Reżyser

Obsada

Udostępnienia0