What's happening?

W lesie dziś nie zaśnie nikt (Online) - FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ

DO KOŃCA PROMOCJI POZOSTAŁO:
3 godziny 48 minut 13 sekund

W lesie dziś nie zaśnie nikt (Online)

W lesie dziś nie zaśnie nikt (Online)

Umarli bez internetuMar. 13, 2020Poland102 Min.TV-MA
Twoja ocena: 10
8.5 78 głosy

Opis

W lesie dziś nie zaśnie nikt – Oglądaj Online

W lesie dziś nie zaśnie nikt – polski film z 2020 roku w reżyserii Bartosza Kowalskiego. Jest to jeden z pierwszych polskich slasherów. Premiera kinowa filmu była zaplanowana na 13 marca, jednak z powodu zamknięcia kin związanej z epidemią SARS-CoV-2 została ona przełożona na 20 marca 2020 roku.

Gdzie oglądać cały film w lesie dziś nie zaśnie nikt online ?

W lesie dziś nie zaśnie nikt oglądać możemy od 13 marca 2020 roku, wtedy produkcja trafia do polskich kin jak i na ekrany telewizorów. Nareszcie doczekamy się polskiego horroru, gdyż polscy filmowcy rzadko decydują się na kręcenie takich filmów. W ciągu ostatnich kilku lat powstało zaledwie kilka produkcji, które można oglądać na ekranach dla tego gatunku filmowego. Jedynymi filmami z gatunku horroru, które możemy oglądać to „Demon” , „Silent Lake” czy „Kołysanka”. Za reżyserię tego filmu odpowiada Bartosz M.Kowalski, który odpowiedzialny jest za wcześniejszą produkcję filmu „Plac zabaw”.

W obsadzie zobaczymy znane polskie aktorki filmowe Julię Wieniawę i Wiktorie Gąsiewską. W obsadzie wystąpią również Wojciech Mecwaldowski i Olaf Lubaszenko. Ciekawostką tego filmu jest to, że w kinach ukaże się on w piątek 13-stego marca czyli dzień, który uważa się za wyjątkowo pechowy. Fabuła tej produkcji rozpoczyna się z pozoru niewinnie – grupa nastolatków uzależnionych od komórek i nowych technologii trafia na obóz, w którym obowiązuje zakaz korzystania z jakichkolwiek urządzeń elektrycznych. Młodzież, która wyruszyła w wyprawę do lasu odkryje najmroczniejsze strony strachu, którego nawet nie sposób znaleźć w internecie. Odkryją oni jak potrzebna w życiu jest miłość, przyjaźń i poświęcenie dla drugiego człowieka.

W lesie dziś nie zaśnie nikt to pierwszy polki slash-er

Film ten został okrzyknięty pierwszym polskim horrorem, mnie to nie dziwi, ponieważ większość nowych produkcji to głównie komedie lub filmy akcji. Gatunek filmowy, zwany horrorem poniekąd ostatnio jest zaniedbywany i rzadko wychodzą dobre filmy. Choć w ostatnim czasie ta tendencja wyraźnie została odwrócona w kinach możemy zaobserwować odrodzenie tego wspaniałego gatunku. W filmie możemy spodziewać się olbrzymich ilości krwi oraz tego, że mało kto przeżyje tę pamiętną wyprawę do lasu.

Obsada filmowa całego filmu:

  • Julia Wieniawa,
  • Wiktoria Gąsiewska,
  • Stanisław Cywka,
  • Sebastian Dela,
  • Michał Lupa.

Oraz w innych rolach : Gabriela Muskała, Piotr Cyrwus, Olaf Lubaszenko, Mirosław Zbrojewicz, Wojciech Mecwaldowski oraz Michał Zbroja.

W lesie dziś nie zaśnie nikt cały film online cda zalukaj 2020

 Czy W lesie dziś nie zaśnie nikt jest to produkcja, która osiągnie międzynarodowy sukces?

Jest to produkcja, która była zapowiadana szumnie przez twórców jako pierwszy polski horror, który ma szansę na powodzenie. Mam wielką nadzieję, że produkcja osiągnie sukces w naszym rodzimym kinie, gdyż horror to trochę taki zaniedbany gatunek w Polsce. Osobiście oglądając trailer tego filmu mam wrażenie, że film jest trochę wzorowany wszystkim znanymi wcześniej horrorami np. „Wzgórza mają oczy” czy „Droga bez powrotu”. Nie jest to przeszkodą i wierzę, że reżyser postawi jednak na oryginalność i nietuzinkowość produkcyjną. Biorąc pod uwagę to, że w naszym rodzimym kinie rzadko możemy oglądać tak nieszablonowe produkcje jaką jest „W lesie dziś nie zaśnie nikt”. Ostatnim tego typu filmem była produkcja nakręcona w 2018 roku pt. „Wilkołak”, która nie sprzedała się zbyt dobrze.

Na pewno dobrze w tegorocznym filmie sprzeda się obsada filmowa, która jest na topie. Jest to ważne wydarzenie dla polskiej kinematografii ze względu na ciężkość przebicia się gatunków filmowych takich jak sci-fi czy horror. Biorąc pod uwagę fakt, że film nie jest wysokobudżetowym na pewno nie będzie to łatwe do zrobienia.

 

W lesie dziś nie zaśnie nikt (Online)
W lesie dziś nie zaśnie nikt (Online)
W lesie dziś nie zaśnie nikt (Online)
W lesie dziś nie zaśnie nikt (Online)
Tytuł oryginalny W lesie dziś nie zaśnie nikt
Ocena widzów: 4.8 6,167 głosów
Cda | Zalukaj 4.8 209 głosów

Reżyser

Reżyser

Obsada

27 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.
Udostępnienia176