Ta strona używa plików cookies.    Polityka Prywatności    ROZUMIEM
what going on?
W lesie dziś nie zaśnie nikt (Online)

W lesie dziś nie zaśnie nikt (Online)

Apr. 06, 2020
Twoja ocena: 10
9 59 głosów

Video trailer

Director

Director

Obsada

Gdzie oglądać ?

SZYBKA REJESTRACJA!

Oglądaj W lesie dziś nie zaśnie nikt (2020) Online

Gdzie obejrzeć cały film w lesie nie zaśnie nikt online ?

W lesie dziś nie zaśnie nikt oglądać możemy od 13 marca 2020 roku, wtedy produkcja trafia do polskich kin jak i na ekrany telewizorów. Nareszcie doczekamy się polskiego horroru, gdyż polscy filmowcy rzadko decydują się na kręcenie takich filmów. W ciągu ostatnich kilku lat powstało zaledwie kilka produkcji, które można oglądać na ekranach dla tego gatunku filmowego. Jedynymi filmami z gatunku horroru, które możemy oglądać to „Demon” , „Silent Lake” czy „Kołysanka”. Za reżyserię filmu „W lesie nie zaśnie nikt” odpowiada Bartosz M.Kowalski, który odpowiedzialny jest za wcześniejszą produkcję filmu „Plac zabaw”.

W obsadzie zobaczymy znane polskie aktorki filmowe Julię Wieniawę i Wiktorie Gąsiewską. W obsadzie wystąpią również Wojciech Mecwaldowski i Olaf Lubaszenko. Ciekawostką tego filmu jest to, że w kinach ukaże się on w piątek 13-stego marca czyli dzień, który uważa się za wyjątkowo pechowy.

W lesie dziś nie zaśnie nikt rozpoczyna się z pozoru niewinnie – grupa nastolatków uzależnionych od komórek i nowych technologii trafia na obóz, w którym obowiązuje zakaz korzystania z jakichkolwiek urządzeń elektrycznych. Młodzież, która wyruszyła w wyprawę do lasu odkryje najmroczniejsze strony strachu, którego nawet nie sposób znaleźć w internecie. Odkryją oni jak potrzebna w życiu jest miłość, przyjaźń i poświęcenie dla drugiego człowieka.

W lesie dziś nie zaśnie nikt cda online

Pierwszy polski horror – „W lesie dziś nie zaśnie nikt”

W lesie dziś nie zaśnie nikt został okrzyknięty pierwszym polskim horrorem, mnie to nie dziwi, ponieważ większość nowych produkcji to głównie komedie lub filmy akcji. Gatunek filmowy, zwany horrorem poniekąd ostatnio jest zaniedbywany i rzadko wychodzą dobre filmy. Choć w ostatnim czasie ta tendencja wyraźnie została odwrócona w kinach możemy zaobserwować odrodzenie tego wspaniałego gatunku. W filmie możemy spodziewać się olbrzymich ilości krwi oraz tego, że mało kto przeżyje tę pamiętną wyprawę do lasu.

Obsada filmu 

  • Julia Wieniawa,
  • Wiktoria Gąsiewska,
  • Stanisław Cywka,
  • Sebastian Dela,
  • Michał Lupa.

Oraz w innych rolach : Gabriela Muskała, Piotr Cyrwus, Olaf Lubaszenko, Mirosław Zbrojewicz, Wojciech Mecwaldowski oraz Michał Zbroja.

W lesie dziś nie zaśnie nikt cały film

W lesie dziś nie zaśnie nikt osiągnie wielki sukces?

Cały film w lesie nie zaśnie nikt, zapowiadany szumnie przez twórców jako pierwszy polski horror, który ma szansę na powodzenie. Mam wielką nadzieję, że produkcja osiągnie sukces w naszym rodzimym kinie, gdyż horror to trochę taki zaniedbany gatunek w Polsce. Oglądając trailer tego filmu mam wrażenie, że film jest trochę wzorowany wszystkim znanymi wcześniej horrorami np. „Wzgórza mają oczy”, „Droga bez powrotu”. Nie jest to przeszkodą i wierzę, że reżyser postawi jednak na oryginalność i nietuzinkowość produkcyjną. Biorąc pod uwagę to, że w naszym rodzimym kinie rzadko możemy oglądać tak nieszablonowe produkcje jaką jest „W lesie dziś nie zaśnie nikt”. Ostatnim tego typu filmem była produkcja nakręcona w 2018 roku pt. „Wilkołak”, która nie sprzedała się zbyt dobrze.

Na pewno dobrze w tegorocznym filmie sprzeda się obsada filmowa, która jest na topie. Jest to ważne wydarzenie dla polskiej kinematografii ze względu na ciężkość przebicia się gatunków filmowych takich jak sci-fi czy horror. Biorąc pod uwagę fakt, że film nie jest wysokobudżetowym na pewno nie będzie to łatwe do zrobienia.

W lesie dziś nie zaśnie nikt online

Udostępnienia 111

Mogą Ci się spodobać

Countdown
To: Rozdział 2
Annabelle wraca do domu
Nowi mutanci
Małgosia i Jaś
Czarne święta
Doktor Sen
Zombieland: Kulki w łeb
Niewidzialny człowiek 2020
Wyspa Fantazji
Escape Room

Zostaw komentarz

Nazwa *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Strona

×
Udanego Seansu!