what going on?
Zanim się pojawiłeś

Zanim się pojawiłeś

Na podstawie bestsellerowej powieściJun. 01, 2016UK, USA110 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
9 2 głosy

Video trailer

Director

Obsada

Sam Claflin isWilliam "
William "
Janet McTeer isCamilla Traynor
Camilla Traynor
Charles Dance isStephen Traynor
Stephen Traynor
Brendan Coyle isBernard Clark
Bernard Clark
Jenna Coleman isKatrina "
Katrina "
Samantha Spiro isJosie Clark
Josie Clark
Vanessa Kirby isAlicia Dewar
Alicia Dewar

Opis filmu

Czy warto obejrzeć film Zanim się pojawiłeś online?

Louisa “Lou” Clark (Emilia Clarke) mieszka w niewielkim angielskim miasteczku i nie wie jeszcze, co zrobić ze swoim życiem. Ekscentryczna 26-latka próbuje sił w wielu dziedzinach, by pomóc swej rodzinie związać koniec z końcem. Zostaje opiekunką Willa Traynora (Sam Claflin), młodego, bogatego bankiera, którego losy całkowicie zmieniły się na skutek tragicznego zdarzenia sprzed dwóch lat. Niegdyś pełen energii, dziś cyniczny do szpiku kości Will wyzbył się już wszelkiej nadziei na szczęście. Dziewczyna postanawia pokazać mu, że jest jeszcze inna droga…

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, co by się stało, gdybyś został nagle sparaliżowany? Straszne perspektywy, prawda? To nie jest wyzwanie, szczególnie dla tych, których nos jest całkowicie kontrolowany i drapany. Tak, spróbuj pomyśleć o czymś innym. Nie ma gwarancji, że nie będzie to miało wpływu na przechodzenie przez ulicę. Możesz też zignorować siebie, jeżdżąc przez kilka minut i pozostając na drzewie. Sprawy są ponad ludźmi.

Cały film Zanim się pojawiłeś to opowieść o młodej dziewczynie

Dziewczyna jest młoda, marzy o zamieszkaniu w małym miasteczku i utrzymaniu rodziny. Wsparcie rodziców nie jest złe, ale istnieją ograniczenia (niewolnictwo). Siostra Lou, Catherine (Jenna Coleman), z jednej strony przejawia podobne nastawienie – przecież dobrze płaci – az drugiej marzy o lepszym życiu, głównie dlatego, że jest samotną matką. Ale to nie jest główny temat filmu. Will i jego decyzja.

W filmie zanim się pojawiłeś online jest kilka irytujących elementów, które dosłownie strzelają w oczy i nie pozwalają im zapomnieć. Jednym z nich jest zachowanie rodziców Lou – wiadomość, że ich córka traci pracę, jest oczywiście nie tak szczęśliwa (zwłaszcza, że ​​pracuje w tym samym miejscu od 6 lat), ale uważa to za swoje główne źródło dochodu i narzeka że nie ma pracy. w pracy. i narzeka na to, co się teraz dzieje … Cóż, delikatnie mówiąc. Podczas okresu próbnego Lou dosłownie skarży się, że rodzice opuszczają go z powodów finansowych.

Bohaterowie to postacie ciała i krwi. W tle opisaliśmy wywiady społeczne (całkowite bezrobocie, różnica między klasą robotniczą a milionerami Traynor) i sponsorów (Charles Dance, Brendan Coil, z Downton Abbey). Dramat romantyczny jest jak najlepsze filmy w tym gatunku, ekscytujący i zabawny. Chociaż śmiech często rodzi się ze łez. Świetnym filmem polecanym dla młodzieży jest produkcja pt. “After Online

zanim się pojawiłeś online

Historia miłosna dziewczyny ze sparaliżowanym meżczyzną

Według bestsellera „Zanim się pojawiłeś online”, to bardziej historia miłosna, ponieważ łatwo jest zobaczyć, czy istnieje uczucie między kolejną ekscentryczną dziewczyną a sparaliżowanym mężczyzną, który ich zastąpił. Na szczęście obraz Thei Sharrock nie jest taki oczywisty.Przed spektaklem film wywołuje łzy, zwłaszcza wśród kobiet. Trudno jednoznacznie osądzić, tym bardziej, że instruktorowi zarzuca się powierzchowne wypowiedź na tak ważny temat, jak eutanazja. Wielu z zadowoleniem przyjmuje dobrze pokazane relacje między dwoma uczestnikami.

Bohaterowie nieustannie opowiadają o eutanazji i związanych z nią dylematach moralnych. To drażliwy temat i autorka wyraźnie się zajmie. Szkoda, że ​​nie sprzeciwiał się i nie sprzeciwiał się sobie – wybrał imprezy i nie pozwolił nikomu mówić. I podejrzewam, że jak gryziesz więcej, akcenty są inne, to może prowadzić do lepszej pracy – polifonicznych myśli i ciekawych rozmów. A to prawdopodobnie budzi pewne kontrowersje.

Tytuł Me Before You
IMDB Ocena 7.4 197,329 głosy
TMDb Ocena7.8 7573 głosy
Udostępnienia 6

Mogą Ci się spodobać

Boże Ciało
Zwierzęta nocy
Najlepszy
Togo
Planeta singli 2
Niedobrani
Dunkierka
Misja Greyhound
Planeta singli 1
Pełzająca śmierć
Logan: Wolverine
Przypływ wiary

Zostaw komentarz

Nazwa *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Strona

×
Miłego oglądania!