what going on?
Blade Runner 2049

Blade Runner 2049

Łowca Androidów 2049Oct. 04, 2017USA, UK, Hungary, Canada, Spain164 Min.R
Twoja ocena: 0
10 1 głos

Video trailer

Director

Joel Kramer
Director

Obsada

Harrison Ford isRick Deckard
Rick Deckard
Robin Wright isLt. Joshi
Lt. Joshi
Jared Leto isNiander Wallace
Niander Wallace
Carla Juri isDr. Ana Stelline
Dr. Ana Stelline
Lennie James isMister Cotton
Mister Cotton
Dave Bautista isSapper Morton
Sapper Morton

Opis filmu

Gdzie oglądać cały film Blade Runner 2049 online?

Minęło 30 lat od wydarzeń, które napotkaliśmy w pierwszej części filmu. Na Ziemi zachodzą zmiany klimatu, a ludzie przenoszą się do zatłoczonych obszarów metropolitalnych. Młody myśliwiec Android K (Ryan Gosling) ujawnia sekret, który wprawia świat w chaos. Jego odkrycie podąża śladami Ricka Deckarda (Harrison Ford), emerytowanego myśliwego zaginionego od 30 lat.

Ridley Scott był początkowo odpowiedzialny za kontynuację, ale ostatecznie zwrócił się do roli producenta. Nagrodę reżysera otrzymał Denis Villeneuve, który rozpoczął film science-fiction po niezwykle ekscytujących filmach („Pogorzelisko”, „Labirynt”, „Wróg” i „Sicario”). W 2016 roku mogliśmy podziwiać jego film „Początek”w kinach.
„Blade Runner 2049 online” jest podobny do postaci Ricka Deckarda granego przez Harrisona Forda. Nie jest jednak bohaterem i widzimy go tylko w trzeciej połowie filmu. W rolę Gaffy ponownie wcielił się Edward James Olmos. Jednak Gaff pojawia się tylko w jednej scenie. Obsada składa się wyłącznie z celebrytów – w tym Ryana Goslinga, Robina Wrighta, Jareda Leto, Mackenzie Davis i doskonałej Sylwii Hoeks.

Blade Runner 2049 online

Jeden z najlepszych filmów science fiction

Oparty na motywach powieści Philipa K. Dicka, Blade Runner, znany jako Ridley Scott Android Hunter, jest jednym z najważniejszych i najlepszych filmów science fiction w historii filmu. Idealne dzieło – szczególnie w wersji reżyserskiej – to wzruszające, mylące i dwuznaczne, olśniewające dzieło świata i ekspresyjni bohaterowie, pełne niezapomnianych scen i cytatów z niezwykłą muzyką Vangelis. Oczywiście miłośnicy fantasy i fani filmu, tacy jak media, piszą tutaj, aby podkreślić fakt: Próba kontynuowania tak ważnej i pełnej pracy nad filmem przeciwko kulturze, która narodziła się 35 lat po premierze, wydaje się niemal receptą. artystyczne samobójstwo. Zwłaszcza jeśli przynajmniej Scott tak zrobił, żyje długo.

Największą niespodzianką jest zmiana reżysera. Ridley zgodził się oddać swoje „dziecko” Sicari i twórcy talentu, Denisowi Villeneuve. I to była duża decyzja. W rezultacie film jest bogaty w niewiarygodnie wymyślone sceny. Każdy strzał jest idealny. Nie ma długów w całkowitej produkcji, która trwa 2 godziny i 43 minuty. Nie czujesz tego siedząc, gdy siedzisz w kinie. Ludzie, którzy uwielbiają spektakularne wysiłki i powoli przerywają eksplozje na dużą skalę, z pewnością nie będą zadowoleni. Scenarzyści “Blade Runner Online” odgrywają z widzem kota i mysz, a czasem pomagają mu, co może nie być później. Przez chwilę widz jest zdezorientowany jako główny bohater i zaczyna wierzyć we wszystko, co widzi. Ostatecznie wszystkie wskazówki napotkane przez oficerów stanowią jedną całość.

Pierwszy film dotyczy policjanta, którego zadaniem jest usunięcie adresu androidów. Na tym polega niezależność. Obraz pojawił się w latach osiemdziesiątych. Komentarze do bieżących wydarzeń nie mogą być przetwarzane. Dziś myśli o sytuacji społecznej klasy robotniczej i rosnącej sile społeczeństwa. Bardzo dobrym filmem jest Emma, grana przez Taylor-Joy

Świat zniszczony przez postęp cywilizacji

W całości filmu Blade Runner 2049 rozwija ten motyw. Świata zniszczonego przez postęp cywilizacji nie można odbudować trzy dekady temu. Ściany przemysłowe są oddzielone od umierającego charakteru ścian. Mieszkańcy Ziemi popełniają te same błędy. Pomimo katastrofy i powstania androidów prestiż Ziemi i jej kolonii pozwolił innym społecznościom na produkcję syntetycznych ludzi.

Tak, tak, środowisko audiowizualne jest w porządku, wszystko jest bardzo miłe, ale Ryan Gosling jako tytuł Blade Runner. Marzyciel jazzowy z La La Land, który chce zastąpić Harrisona Forda jako starter przyszłości. Jest to kolejna nieoczekiwana interwencja zespołu odpowiedzialnego za produkcję Blade Runnera 2049 cały film. Zwłaszcza, że ​​Gosling Deckard, znany z poprzedniej części, nie kopiuje, ale gra całkowicie oryginalną, ale tragiczną postać.

Ponadto jego historia jest o wiele bardziej skomplikowana niż los przestępców Harrisona Forda. W rzeczywistości historia współczesnego człowieka, który odcina swoje korzenie, jest zaangażowana w bardziej wirtualne niż rzeczywiste relacje i stawia swoją przeszłość w koszu. przetrwał z poprzednich pokoleń. Co zaskakujące, zakurzony wszechświat Łowcy Ostrzy otrzymał idealne miejsce do takich badań.

Tytuł Blade Runner 2049
IMDB Ocena 8.0 429,166 głosy
TMDb Ocena7.4 8381 głosy
Udostępnienia 0

Mogą Ci się spodobać

Avatar
Mroczny Rycerz
Pasażerowie
Pokój 2015
Kopciuszek
Pewnego razu w Hollywood
Manchester by the Sea
Zimna wojna
Pełzająca śmierć
Underdog
SONIC. Szybki jak błyskawica
Terminator: Mroczne przeznaczenie

Zostaw komentarz

Nazwa *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Strona

×
Miłego oglądania!