Blade Runner 2049 - OGLĄDAJ ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ

DO KOŃCA PROMOCJI POZOSTAŁO:
3 godziny 48 minut 13 sekund

ONLINE HD 1814 Wyświetleń

  • Zwiastun filmu
Blade Runner 2049

Blade Runner 2049

Łowca Androidów 2049Oct. 04, 2017USA, UK, Hungary, Canada, Spain164 Min.R
Twoja ocena: 0
10 1 głos

Opis

Gdzie oglądać cały film Blade Runner 2049 online?

Minęło 30 lat od wydarzeń, które napotkaliśmy w pierwszej części filmu. Na Ziemi zachodzą zmiany klimatu, a ludzie przenoszą się do zatłoczonych obszarów metropolitalnych. Młody myśliwiec Android K (Ryan Gosling) ujawnia sekret, który wprawia świat w chaos. Jego odkrycie podąża śladami Ricka Deckarda (Harrison Ford), emerytowanego myśliwego zaginionego od 30 lat.

Ridley Scott był początkowo odpowiedzialny za kontynuację, ale ostatecznie zwrócił się do roli producenta. Nagrodę reżysera otrzymał Denis Villeneuve, który rozpoczął film science-fiction po niezwykle ekscytujących filmach („Pogorzelisko”, „Labirynt”, „Wróg” i „Sicario”). W 2016 roku mogliśmy podziwiać jego film „Początek”w kinach.
„Blade Runner 2049 online” jest podobny do postaci Ricka Deckarda granego przez Harrisona Forda. Nie jest jednak bohaterem i widzimy go tylko w trzeciej połowie filmu. W rolę Gaffy ponownie wcielił się Edward James Olmos. Jednak Gaff pojawia się tylko w jednej scenie. Obsada składa się wyłącznie z celebrytów – w tym Ryana Goslinga, Robina Wrighta, Jareda Leto, Mackenzie Davis i doskonałej Sylwii Hoeks.

Blade Runner 2049 online

Jeden z najlepszych filmów science fiction

Oparty na motywach powieści Philipa K. Dicka, Blade Runner, znany jako Ridley Scott Android Hunter, jest jednym z najważniejszych i najlepszych filmów science fiction w historii filmu. Idealne dzieło – szczególnie w wersji reżyserskiej – to wzruszające, mylące i dwuznaczne, olśniewające dzieło świata i ekspresyjni bohaterowie, pełne niezapomnianych scen i cytatów z niezwykłą muzyką Vangelis. Oczywiście miłośnicy fantasy i fani filmu, tacy jak media, piszą tutaj, aby podkreślić fakt: Próba kontynuowania tak ważnej i pełnej pracy nad filmem przeciwko kulturze, która narodziła się 35 lat po premierze, wydaje się niemal receptą. artystyczne samobójstwo. Zwłaszcza jeśli przynajmniej Scott tak zrobił, żyje długo.

Największą niespodzianką jest zmiana reżysera. Ridley zgodził się oddać swoje „dziecko” Sicari i twórcy talentu, Denisowi Villeneuve. I to była duża decyzja. W rezultacie film jest bogaty w niewiarygodnie wymyślone sceny. Każdy strzał jest idealny. Nie ma długów w całkowitej produkcji, która trwa 2 godziny i 43 minuty. Nie czujesz tego siedząc, gdy siedzisz w kinie. Ludzie, którzy uwielbiają spektakularne wysiłki i powoli przerywają eksplozje na dużą skalę, z pewnością nie będą zadowoleni. Scenarzyści “Blade Runner Online” odgrywają z widzem kota i mysz, a czasem pomagają mu, co może nie być później. Przez chwilę widz jest zdezorientowany jako główny bohater i zaczyna wierzyć we wszystko, co widzi. Ostatecznie wszystkie wskazówki napotkane przez oficerów stanowią jedną całość.

Pierwszy film dotyczy policjanta, którego zadaniem jest usunięcie adresu androidów. Na tym polega niezależność. Obraz pojawił się w latach osiemdziesiątych. Komentarze do bieżących wydarzeń nie mogą być przetwarzane. Dziś myśli o sytuacji społecznej klasy robotniczej i rosnącej sile społeczeństwa. Bardzo dobrym filmem jest Emma, grana przez Taylor-Joy

Świat zniszczony przez postęp cywilizacji

W całości filmu Blade Runner 2049 rozwija ten motyw. Świata zniszczonego przez postęp cywilizacji nie można odbudować trzy dekady temu. Ściany przemysłowe są oddzielone od umierającego charakteru ścian. Mieszkańcy Ziemi popełniają te same błędy. Pomimo katastrofy i powstania androidów prestiż Ziemi i jej kolonii pozwolił innym społecznościom na produkcję syntetycznych ludzi.

Tak, tak, środowisko audiowizualne jest w porządku, wszystko jest bardzo miłe, ale Ryan Gosling jako tytuł Blade Runner. Marzyciel jazzowy z La La Land, który chce zastąpić Harrisona Forda jako starter przyszłości. Jest to kolejna nieoczekiwana interwencja zespołu odpowiedzialnego za produkcję Blade Runnera 2049 cały film. Zwłaszcza, że ​​Gosling Deckard, znany z poprzedniej części, nie kopiuje, ale gra całkowicie oryginalną, ale tragiczną postać.

Ponadto jego historia jest o wiele bardziej skomplikowana niż los przestępców Harrisona Forda. W rzeczywistości historia współczesnego człowieka, który odcina swoje korzenie, jest zaangażowana w bardziej wirtualne niż rzeczywiste relacje i stawia swoją przeszłość w koszu. przetrwał z poprzednich pokoleń. Co zaskakujące, zakurzony wszechświat Łowcy Ostrzy otrzymał idealne miejsce do takich badań.

Blade Runner 2049
Blade Runner 2049
Blade Runner 2049
Blade Runner 2049
Blade Runner 2049
Blade Runner 2049
Blade Runner 2049
Blade Runner 2049
Blade Runner 2049
Blade Runner 2049
Tytuł oryginalny Blade Runner 2049
Netflix 8.0 429,166 głosów
Cda | Zalukaj 7.4 8,381 głosów

Reżyser

Joel Kramer
Reżyser

Obsada

Harrison Ford isRick Deckard
Rick Deckard
Robin Wright isLt. Joshi
Lt. Joshi
Jared Leto isNiander Wallace
Niander Wallace
Carla Juri isDr. Ana Stelline
Dr. Ana Stelline
Lennie James isMister Cotton
Mister Cotton
Dave Bautista isSapper Morton
Sapper Morton
27 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.
Udostępnienia0

Mogą Ci się spodobać

Święta nie na bogato
Zagłada
Reign of the Supermen
Nie otwieraj oczu
Zeroville
After
Pacific Rim: Rebelia
Nazywam się Dolemite
Aztech
Alita: Battle Angel
Diabeł wcielony
Torpedo