What's happening?

Bodyguard Zawodowiec - CAŁY FILM ONLINE HD

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

ONLINE HD 2999 Wyświetleń Report Error

  • Zwiastun filmuyoutube.com
Bodyguard Zawodowiec

Bodyguard Zawodowiec - CAŁY FILM ONLINE HD

Najlepszy na świecie agent ochrony ma nowego klienta: najgorszego wroga.Aug. 16, 2017BG. HK. NL. US. 118 Min.
Twoja ocena: 0
10 1 głos

Bodyguard Zawodowiec  – Oglądaj Online

Najlepszy ochroniarz na świecie, dostaje nowego klienta – byłego płatnego zabójcę, którego musi przetransportować przez pół świata, aby zeznawał przed Międzynarodowym Trybunałem Sprawiedliwości. Ich tropem rusza cała armia agentów, płatnych morderców i łowców nagród, a po drodze okaże się, że nie tylko ich życie będzie zagrożone. „Bodyguard Zawodowiec Online” to komedia akcji o kilerze i ochroniarzu, którzy muszą się dogadać na przekór burzliwej przeszłości. Ryan Reynolds i Samuel L. Jackson w rolach głównych.

Film naprawdę potrzebował chemii między głównymi bohaterami. Pomógł wściekłej parze pokonać mankamenty scenariusza. Ponieważ ten pomysł nie jest nowy. Scenariusz „profesjonalnego ochroniarza” był oparty na ograniczonym schemacie. Byliśmy sławni w filmie Before Midnight or a Deadly Weapon. Wszystko to w zabawnym gatunku z dość zabawnymi dialogami i ironicznym podejściem do tematu romantycznego (Salma Hayek jako dynamit, który kształtuje łacińskie stereotypy). W tle widać również Gary’ego Oldmana, który nie był wykorzystywany w sądzie jako brutalny dyktator.

Największą zaletą filmu Bodyguard Zawodowiec są relację miedzy duetem bohaterów

Bodyguard Zawodowiec cały film to przyjemna letnia impreza podczas weekendowego pokazu. Nie ma sposobu, aby zwrócić się do żadnego kierowcy w kategoriach „oryginalności” i wykorzystać w pełni jego potencjał. Jednak działa jak zwykły film, który oglądasz ze znajomymi. Nie jest tajemnicą, że główną zaletą filmu są relacje między głównymi bohaterami. Napięcie między nimi powstaje nie tylko z powodu ich treningu, ale także z powodu zupełnie innych uczestników.

Ponieważ Bryce chce być tak bezpieczny, jak to tylko możliwe podczas każdej podróży, Kincaid będzie się zachowywał bez względu na konsekwencje. Rezultatem jest ekscytująca scena akcji z muzyką w tle (to nowy, nie najlepszy tryb). Efekty specjalne są również bardzo pożądane, ale można je zobaczyć w imponującym automatycznym śledzeniu w Amsterdamie. Gdy akcja nieco zwalnia, wyraźnie widać chemię między bohaterami. Zamiast strzelać panowie uczestniczą w równie surowych wymianach. Niestety tego też z czasem brakuje, a widz rozumie, że plakat w postaci „ochroniarza” nie był aż tak zabawny.

Kiedy mówi o żonie najniebezpieczniejszego zabójcy w samochodzie, Soni (Selma Hayek) i najlepszej ochroniarz Amelii (Elodie Yung), wygląda jak konsultant ds. Relacji. Chociaż historia miłosna Michaela wcale nie jest konieczna, była też bardzo szorstka. Z drugiej strony Darius nie tylko broni, ale czasem też dostarcza rozrywki. Zobacz i sprawdź świetną produkcję jaką jest – Niedobrani Online.

Cały film wypadł świetnie i warto go oglądać po polsku z lektorem albo dubbingiem

bodyguard zawodowiec online

Historia Bodyguard Zawodowiec Online PL Lektor skupia się na zawodowym ochroniarzu Michaelu Brayu, który z powodu nieprzewidzianych okoliczności znajduje się na dole schodów w biurze. Nasz bohater ma szansę naprawić swój błąd, ale musi zjeść gorącą pigułkę, ponieważ jego wróg Darius Kincaids zostaje trafiony pod jego skrzydła. Zostanie przeniesiony do Hagi, gdzie będzie głównym świadkiem przeciwko oskarżonemu Prezydentowi Białorusi. Dlatego nietrudno przewidzieć, że celem będzie również dwóch zaprzysiężonych wrogów.

I chociaż cały film jest skierowany do nich i ich bliskich. Na przykład żona Dariusa, Salma Hayek, przenosi prawdziwy ogień na ekran i dostosowuje każde ujęcie do każdego wyglądu. To z pewnością jeden z powodów, dla których twój bohater składa się z europejskich i amerykańskich stereotypów na temat latynoskiej urody, ale co za wspaniała wygrana dla nich! Sonia jest pełna emocji, piękna i wściekła. Jesteś gotowy, aby uderzyć butelką w głowę partnera i natychmiast uchwycisz jego niekończącą się pasję. Wygląda jak Hayek – jedyny powód, dla którego ten film się opłacił.

Bodyguard Zawodowiec
Bodyguard Zawodowiec
Bodyguard Zawodowiec
Bodyguard Zawodowiec
Bodyguard Zawodowiec
Bodyguard Zawodowiec
Bodyguard Zawodowiec
Bodyguard Zawodowiec
Bodyguard Zawodowiec
Bodyguard Zawodowiec
Tytuł oryginalny The Hitman's Bodyguard
Cda | Zalukaj 6.8 3,934 głosów

Reżyser

Obsada

Ryan Reynolds isMichael Bryce
Michael Bryce
Samuel L. Jackson isDarius Kincaid
Darius Kincaid
Gary Oldman isVladislav Dukhovich
Vladislav Dukhovich
Salma Hayek isSonia Kincaid
Sonia Kincaid
Élodie Yung isAmelia Roussel
Amelia Roussel
Kirsty Mitchell isRebecca Harr
Rebecca Harr
Udostępnienia1