What's happening?

Niedobrani - FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ

DO KOŃCA PROMOCJI POZOSTAŁO:
3 godziny 48 minut 13 sekund

Niedobrani

Niedobrani

May. 02, 2019US. 125 Min.
Twoja ocena: 0
10 1 głos

Opis

Niedobrani – Oglądaj Online

Główną bohaterką filmu Niedobrani online to Charlotte Field (Charlize Theron) jest jedną z najbardziej wpływowych kobiet świata. Inteligentna, ambitna i wyrafinowana, jest znakomitą dyplomatką z talentem… no właściwie do wszystkiego. Fred Flarsky (Seth Rogen) jest zdolnym dziennikarzem z tendencją do popadania w kłopoty. Ta dwójka nie ma ze sobą nic wspólnego, oprócz tego, że ona była kiedyś jego nianią oraz pierwszym zauroczeniem. Kiedy niespodziewanie spotykają się ponownie, Fred oczarowuje Charlotte swoim autoironicznym poczuciem humoru i młodzieńczym idealizmem. Jako że Charlotte kandyduje na urząd prezydenta, postanawia – wbrew protestom doradców – zatrudnić swojego byłego podopiecznego w charakterze autora przemówień. Czujący się mocno nieswojo w tym elitarnym środowisku Fred nie jest przygotowany na życie w świetle reflektorów. Jednak coś iskrzy, a chemii między tą dwójką nie da się nie zauważyć – co prowadzi do serii niespodziewanych i nieco niebezpiecznych wydarzeń.

Czy Niedobrani online to klasyczna komedia romantyczna?

Niezrównane elementy klasycznej komedii romantycznej łączą się i dodają coś, czym powinna być większość widzów. Czy jest jakiś dramat polityczny? Jak zakrzywione lustro. Zwykle „męski” humor, prosto z listy, gdzie mnożą się dowcipy o używkach i masturbacji? Chociaż trochę krwawił.
Niedobrani cały film swobodnie łączą wątki polityczne i emocjonalne. Fred Flarski (Rogen) jest bezrobotnym i bezkompromisowym dziennikarzem. Choć zbiera materiał do reportażu o środowisku neonazistowskim, podnosi kawałek ramy z hakiem, nie może tego znieść i zwalnia, gdy jego gazetę podnosi populistyczny potentat (Andy Serkis, Steve Bannon w przebraniu, Breibart). Pomaga w pisaniu przemówień dla Charlotte Field (Theron), pozornie nieosiągalnej kobiety otoczonej wieńcem agentów specjalnych, sekretarza stanu i kandydata na prezydenta. Ich związek w prawdziwym świecie może się nie udać, ale amerykańskie filmy to inna rzeczywistość, a efekt jest bardzo zabawny.

Sam osobiście byłem zaskoczony, że „Niedobrani online” zostało przyjęte. To przyjemna produkcja nie tylko do obejrzenia dwa razy, ale także do zaoferowania prostej rozrywki rom-comowej, spytania gdzieś w tle o rolę mediów w dzisiejszym świecie i zgłębienia problemu biednych polityków, za które wyborcy mogą być odpowiedzialni. . I to naprawdę sprawia, że ​​jest w rozsądnej cenie, dzięki temu, że komedia wciąż jest komedią bliską rzeczywistości. Chociaż scenarzyści starają się dostosować do oczekiwań różnych odbiorców, radzą sobie dobrze, więc nazywam was kinami.

Charlize Theron to gwarancja dobrego filmu

niedobrani online

Niedobrani po polsku wciąż kręcili palcami w wielowymiarowych dowcipach. W filmie nie ma absolutnej kpiny z ustroju politycznego, etykiety bankowej, dziennikarskiej hipokryzji, mizoginii, neonazistów, a nawet niektórych innych bohaterów. Każdy knFiebel ma ukryte znaczenie, bo dokładny komentarz jest oczywiście twórcami lewicy i nie popada w tanią satyrę czy sarkazm. Niedobrani chomikuj lektor pl przypomina poczucie humoru znane z „Przeglądu tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem”, gdzie pojawiają się poważne i nieprzyjemne wnioski dotyczące pretekstu śmiechu, ale jednocześnie bardzo precyzyjnej ostrości. Jednak poniżej moralność leży w rzeczywistości przeciwko sobie i swoim ideałom oraz poczuciu, że inni mogą ukrywać swój prawdziwy obraz. Zobacz również film John Wick 3 Online.

Pierwsza zmiana we filmie niedobrani online to, komedia romantyczna, ale role się odwracają. Charlize Theron dosłownie zarządza ekranem. Jest bezbłędny i łączy w sobie fenomenalny styl, powagę i komedię. W rzeczywistości Seth Rogen, który bardzo ich chwali, jest przecież tylko partnerem. Nie możesz wygrać z tak charyzmatyczną babcią. Paradoksalnie Theron i Rogen to całkowicie zgrana para, którą można zrozumieć bez słów. Z drugiej strony „Obrona” to kino, które jest obecnie głęboko zakorzenione i nie boi się użyć ciężkiej broni przeciwko współczesnej polityce. Manipulacja, wymuszenie, sztuczne obrazy – tutaj znajdziesz wszystko. Nawiasem mówiąc, niewiele jest badań dotyczących utraty ideałów ludzi, aby nazwać możliwości związane z pragnieniem władzy. Pokusa będzie silna.
Historia „Niedobranych online” Charlize Theron – kobiety zajmującej ważne stanowisko w rządzie. W pewnym momencie pojawia się zdezorientowany i bardzo kontrowersyjny dziennikarz Fred Flarski (Seth Rogen). Okazało się, że obaj mieli przeszłość i ekscytujący związek. W rezultacie ich los ponownie się splata. W pewnym momencie okazują się bardzo niezwykłą „parą sił”.

Niedobrani
Niedobrani
Niedobrani
Niedobrani
Niedobrani
Niedobrani
Niedobrani
Niedobrani
Niedobrani
Niedobrani
Tytuł oryginalny Long Shot
Cda | Zalukaj 6.8 1,541 głosów

Reżyser

Obsada

Charlize Theron isCharlotte Field
Charlotte Field
Seth Rogen isFred Flarsky
Fred Flarsky
June Diane Raphael isMaggie Millikin
Maggie Millikin
Bob Odenkirk isPresident Chambers
President Chambers
Andy Serkis isParker Wembley
Parker Wembley
Alexander Skarsgård isPrime Minister James Steward
Prime Minister James Steward
27 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.
Udostępnienia2